» Beyond the Sun

Beyond the Sun

Dodała: Agnieszka 'jagnamalina' Bracławska

Beyond the Sun
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0

Dodaj do swojej listy:
chcę obejrzeć
kolekcja
Tytuł: Beyond the Sun
Reżyseria: Graciela Rodriguez Gilio, Charlie Mainardi
Scenariusz: Graciela Rodriguez Gilio
Obsada: Cory Gruter-Andrew, Kyle Breitkopf, Emma Duke, Aiden Cumming-Teicher, Papież Franciszek
Kraj produkcji: Argentyna
Rok produkcji: 2017
Data premiery: 23 marca 2018
Dystrybutor: Kino Świat

Pierwszy na świecie film kinowy z osobistym udziałem Papieża Franciszka! Beyond The Sun to oparta na historiach z Biblii, dedykowana dzieciom opowieść o nadziei, wierze i odwadze. Podnosząca na duchu, zachęcająca widzów w każdym wieku do poszukiwania Boga w otaczającym świecie, a do tego przepięknie sfilmowana w malowniczych plenerach Patagonii. "Jezus szuka cię i czeka na ciebie. (…) Znajdź go. Odważ się, to zrobić" – oto przesłanie, która za pośrednictwem filmu daje dzieciom Papież Franciszek. Uroczysta premiera Beyond The Sun odbyła się w Watykanie i – obok pokazu Milczenia Martina Scorsese – była jedyną tego rodzaju projekcją filmową w Stolicy Apostolskiej w 2017 roku. Film jest wspólnym dziełem światowej sławy psycholog Gracieli Rodriguez oraz reżysera i producenta Charliego Mainardiego, autora reklam dla największych firm i marek. "Beyond The Sun to film o dzieciach szukających Boga" – pisał o obrazie The Guardian.

Mały Andrew ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa. W ślad za chłopcem wyrusza czwórka jego oddanych, szkolnych przyjaciół. Razem przeżyją wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. A przede wszystkim zrozumieją, że z Bożą pomocą są w stanie stawić czoła największym przeciwnościom.

Źródło: Opis dystrybutora

Tagi: Beyond the Sun | Graciela Rodriguez Gilio | Charlie Mainardi | Cory Gruter-Andrew | Kyle Breitkopf | Emma Duke | Aiden Cumming-Teicher | Papież Franciszek | Kino Świat


Czytaj również

Zakon Świętej Agaty
Uważaj, gdzie szukasz pomocy
- recenzja
Rzeź
Jedno mieszkanie, cztery osoby, jeden problem
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.