» Wieści » Bagiński promuje Polskę

Bagiński promuje Polskę

|

Bagiński promuje Polskę
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która jest głównym organizatorem udziału Polski w EXPO 2010 w Szanghaju, przedstawia materiał filmowy ze Światowej Wystawy EXPO 2010 w Szanghaju: animowaną Historię Polski. Twórcą filmu na zlecenie Agencji jest obecny mistrz polskiej animacji Tomasz Bagiński.

Źródło: YouTube
Tagi: Tomasz Bagiński | Historia Polski


Czytaj również

Komentarze


Repek
   
Ocena:
0
Około 7:30 to chyba w CHRLD powinni ocenzurować. :)

Mocno hermetyczne, jako reklama IMO bardzo słabe. Ale animacja sympatyczna, kilka przejść z pomysłem. Ale ogólnie wrażenie, że poza wojnami to nie ma się czym pochwalić.

Dobra REKLAMA:
http://www.youtube.com/watch?v=JC4 xh1bO7ww

Pozdr.
03-01-2011 01:44
Fingrin
   
Ocena:
0
To nie do końca tak. Tez na początku miałem wątpliwości po co pokazywać zagranicznemu widzowi historyczną, trudną do zrozumienia jatkę. Spytałem o to Bagińskiego w wywiadzie i przedstawił on kilka dobrych powodów. Ponoć Chińczycy ze swej natury nie cenią w partnerach słabości - dlatego w filmie o Polsce zwykle widać zwycięstwa. Poza tym filmik ma bazować na emocjach - pokazywać fajny "wygrzew graficzny" i kojarzyć z naszym krajem. Rzeczywiście jak pomyśli się co statystyczny gość na pekińskim EXPO zapamięta - to ten filmik plasuje się wysoko. Ot cała filozofia.
03-01-2011 16:13
Umbra
   
Ocena:
0
Nie do końca się z Tobą zgadzam repku : ]
Jest Kopernik, jest Chopin więc nie jest tak źle, była też solidarnośc. Wychodzi, że nie tylko wojny, poza tym, w średniowieczu czym się chcesz pochwalić? Wiem, że są osiągnięcia inne itp. ale ogólnie byliśmy wielkim mocarstwem i czemu się tym nie pochwalić?

Jak dla mnie super.
03-01-2011 23:41
Repek
   
Ocena:
+1
Kopernik to Niemiec, a Chopin to Francuz.

Ale na poważnie - po prostu w tym filmie nic nie widać. Napinkalają daty, obrazy, kolejni żołnierze giną. Chaos i nuda. I co w tym wyjątkowego? Każdy kraj na świecie miał swoje wojny.


"w średniowieczu czym się chcesz pochwalić"

To zalezy którym? Wczesnym czy późnym? Bo by się znalazło.

Pozdr.
04-01-2011 04:45

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.