» Wieści » Armia umarłych: nowy film Zacka Snydera otrzymał kolejny zwiastun

Armia umarłych: nowy film Zacka Snydera otrzymał kolejny zwiastun

15-04-2021 21:09 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Armia umarłych: nowy film Zacka Snydera otrzymał kolejny zwiastun

Netflix wypuścił zwiastun promujący Armię umarłych, najnowszy film w reżyserii Zacka Snydera, który ostatnio znalazł się na ustach wszystkich z powodu nowej wersji Ligi Sprawiedliwości. Premiera została wyznaczona na 21 maja.

Zapowiedź:

Akcja filmu „Armia umarłych” Zacka Snydera („300”, „Watchmen. Strażnicy”, „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”) dzieje się w świecie, gdzie zrujnowane i opanowane przez zombie Las Vegas zostało od reszty świata odgrodzone murem. Scott Ward (Dave Bautista), były bohater wojny z zombie, który teraz smaży burgery w barze na przedmieściach, dostaje od szefa kasyna kuszącą ofertę. Bly Tanaka (Hiroyuki Sanada) szuka chętnych gotowych przekraść się do pełnego żywych trupów miasta, żeby odzyskać 200 milionów dolarów ukrytych w podziemnym skarbcu. Za 32 godziny na Las Vegas rząd zrzuci bombę atomową, a zatem czasu zostało mało. Ward wiele do stracenia nie ma, więc podejmuje się zadania i zbiera ekipę równie szalonych fachowców, którzy mu w nim pomogą. Kiedy minuty zaczynają uciekać jak szalone, skarbiec za nic nie chce się otworzyć, a bohaterów otacza horda szybkich i sprytnych zombie, w tym skoku wszech czasów pewna jest już tylko jedna rzecz — kto przetrwa, zgarnie wszystko.

W rolach głównych: Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana de la Reguera, Theo Rossi, Matthias Schweighöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada, Tig Notaro, Raúl Castillo, Huma Qureshi, Samantha Win, Michael Cassidy, Richard Cetrone i Garret Dillahunt.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Zack Snyder | Armia umarłych


Czytaj również

Liga Sprawiedliwości
Generyczny scenariusz i prymitywne CGI
- recenzja
300: Początek imperium
Dobijanie legendy
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.