» Wieści » Aktorski Cowboy Bebop skasowany!

Aktorski Cowboy Bebop skasowany!

10-12-2021 12:51 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Aktorski Cowboy Bebop skasowany!

W listopadzie na Netfliksia trafił serial aktorski Cowboy Bebop, jedna z najciekawszych premier tego roku – jednakże już teraz, zaledwie trzy tygodnie po premierze, platforma streamingowa podjęła decyzję o skasowaniu tej serii po zaledwie jednym sezonie, czego przyczyną były bardzo niskie oceny wystawiane tej produkcji.

Zgodnie z zapowiedzią, Cowboy Bebop to pełen akcji kosmiczny western opowiadający historię trójki „kowbojów” — łowców nagród, którzy uciekają przed demonami przeszłości. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) i Faye Valentine (Daniella Pineda) bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno — są śmiertelnie niebezpieczni. Razem tworzą nieco chaotyczną, acz barwną drużynę, która za odpowiednią zapłatę gotowa jest pojmać najgroźniejszych przestępców całego Układu Słonecznego. Jednak zuchwałość i sarkazm nie pomogą im w konfrontacji z najgroźniejszym przeciwnikiem, jakim jest ich własna przeszłość.

 

 

Cowboy Bebop powstał na podstawie popularnego serialu anime. Producentami serialu są André Nemec, Jeff Pinkner, Josh Appelbaum i Scott Rosenberg z firmy Midnight Radio, Marty Adelstein i Becky Clements z firmy Tomorrow Studios, Makoto Asanuma, Shin Sasaki i Masayuki Ozaki z firmy Sunrise Inc., Tim Coddington, Tetsu Fujimura, Michael Katleman, Matthew Weinberg i Christopher Yost. André Nemec jest też showrunnerem. Reżyser serialu anime Shinichirō Watanabe pełnił rolę konsultanta, a autorka ścieżki dźwiękowej Yoko Kanno napisała muzykę również do serialu aktorskiego. W pozostałych rolach wystąpili Alex Hassell i Elena Satine.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Netflix | Cowboy Bebop


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Tiszka
   
Ocena:
0

Kurde. Rozumiem, skąd się wzięły marudzenia, ale jednak to nie był zły serial - miał sporo momentów, wielu z aktorów było naprawdę spoko, a do tego fajnie oglądało się całą tę "kreskówkowość" w live action. 

10-12-2021 13:09

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.