» Wieści » 1899 skasowane

1899 skasowane

|

1899 skasowane

Serial 1899 (stworzony przez scenarzystów znanych z wielokrotnie nagradzanej serii Dark), pomimo ciepłego przyjęcia przez widzów, nie będzie kontynuowany i zostanie zakończony już po pierwszym sezonie. Ta informacja została potwierdzona przez jego współtwórcę, Barana bo Odara za pośrednictwem jego oficjalnego profilu na Instagramie.

Z ciężkim sercem musimy powiedzieć Wam, że 1899 nie będzie kontynuowane. Bardzo chcielibyśmy zakończyć tę niesamowitą przygodę po drugim i trzecim sezonie, tak jak w przypadku Dark. Jednak czasem sprawy przybierają inny obrót niż byśmy sobie tego życzyli. Życie. Wiemy, że ta wiadomość będzie zawodem dla milionów fanów. Ale chcemy podziękować z głębi naszych serc, że byli częścią tej wspaniałej przygody. Kochamy Was. Nigdy o Was nie zapomnimy.

1899 opowiadał o grupie europejskich imigrantów płynących parowcem do USA, na którym zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Ośmioodcinkowy serial swoją premierę na platformie Netflix zaliczył 17 listopada ubiegłego roku. W pierwszym tygodniu emisji znalazła się na drugim miejscu pod względem popularności, ustępując jedynie piątemu sezonowi The Crown. W przeciągu czterech pierwszych dni serial był oglądany przez ponad 79 mln godzin.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: variety.com
Tagi: Netflix | 1899


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.