» Wieści » 11. Polterświęta nadchodzą

11. Polterświęta nadchodzą

09-12-2021 13:19 | Jan 'gower' Popieluch

11. Polterświęta nadchodzą

W poniedziałek 13 grudnia rozpoczniemy kolejną edycję Polterświąt – już po raz jedenasty czytelnicy i redaktorzy Poltera będą wymieniać się książkami, filmami, grami i innymi fantastycznymi upominkami. Zachęcamy do przejrzenia półek i włączenia się we wspólną zabawę.

Polterświęta to inicjatywa zapoczątkowana w 2011 roku przez zigzaka i od tamtej pory kontynuowana przez redakcję. Zasady są proste: jeśli masz grę, książkę, komiks, film albo inną fantastyczną rzecz, którą chętnie kogoś obdarujesz, dodajesz ją do puli prezentów. Jeśli w już zgłoszonych prezentach znajdziesz coś, co chciał(a)byś zobaczyć pod swoją choinką, daj znać w komentarzu. Jeśli wybierzesz jakiś prezent, zaproponuj coś od siebie. Nie musisz wymienić się z tą samą osobą. Nie musisz oferować takiej samej liczby prezentów ani podarków o tej samej wartości. Po prostu dorzuć od siebie dla innych tyle, by wymiana samoczynnie się nakręcała.

W tym roku wymienimy się prezentami już po raz jedenasty. Dlatego niezależnie, czy brałeś/-aś udział w poprzednich edycjach, czy po raz pierwszy słyszysz o Polterświętach, serdecznie zapraszamy do wspólnego tworzenia tej ciepłej bożonarodzeniowej atmosfery, w której wzajemnie się uszczęśliwiamy. Z przebiegiem zeszłorocznej edycji można się zapoznać tutaj, a 11. Polterświęta startują już w poniedziałek 13 grudnia.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Poltergeist | Polterświęta | Polterświęta 2021


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Exar
   
Ocena:
+2
Ja już pierwszą paczkę prezentów mam gotową:)
09-12-2021 14:22

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.