» Wieści » Stan prac nad Earthdawnem

Stan prac nad Earthdawnem

|

Stan prac nad Earthdawnem

Stowarzyszenie Topory poinformowało o stanie prac nad polską wersją czwartej edycji gry fabularnej Earthdawn, której wydanie zostało ufundowane podczas przeprowadzonej jesienią zbiórki społecznościowej i którego premiera miała nastąpić w styczniu.

Wzięliśmy pod uwagę Wasze opinie, które do nas dotarły, czy to za pośrednictwem formularza, czy też innymi drogami kontaktu.

Zmiany, które wprowadzamy, są naprawdę duże, a co za tym idzie, wymagają czasu.
W przypadku zarówno Podręcznika gracza, jak i Podręcznika mistrza gry mamy na myśli przede wszystkim wymianę grafik, co oznaczało dla nas znalezienie nowych grafików i przygotowanie lub poprawienie wielu ilustracji. Jest to jednoznaczne z wydłużeniem czasu, którego potrzebujemy, aby przedstawić Wam gotowy produkt. Zakończenie prac nad Podręcznikiem gracza przewidujemy na drugą połowę lutego. 

Podręcznik mistrza gry jest na ten moment przetłumaczony i trwa jego redakcja, a także przygotowanie oprawy graficznej.

Chcemy także odpowiedzieć na Wasze reakcje dotyczące ekranu mistrza gry, który nie spełnił Waszych oczekiwań. W związku z powyższym podjęte zostały prace nad przygotowaniem nowej jego wersji. Jak tylko grafika zostanie zatwierdzona przez naszego Art Directora pokażemy Wam nową wersję ekranu.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona zbiórki
Tagi: Stwoarzyszenie Topory | Earthdawn


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.