dodatek

Noty

Mroczny cień śmierci

29-01-2009 15:47 | Komentarze: 0
Dodatek zawiera opis Kreutzhoffen i otaczających go ziem, mini kampanię, cztery przygody oraz szkice kilku kolejnych. Ponad to umieszczono tu statystyki kilku bohaterów znanych z kart książek - min. Gotreka i Feliksa.

Wieści

Zendikar - nowy blok, nowy dodatek

Zendikar - nowy blok, nowy dodatek

25-03-2009 10:37 | Dawid 'Bags' Humbla | Komentarze: 9
Dziś, tj. 25 marca 2009 r., ogłoszony został nowy dodatek bloku następującego po Shards of Alara, znany dotychczas jako Live - Zendikar (ZEN).

Dodatek wydany zostanie 2 października i będzie zawierać 249 kart. Szczegóły w rozszerzeniu wieści. » więcej
Fallout 3 - dwa nowe dodatki

Fallout 3 - dwa nowe dodatki

20-05-2009 21:54 | Dawid 'tragizmus' Dymarczyk | Komentarze: 0
Bethesda, odpowiedzialne za trzecią odsłonę gry Fallout poinformowało, że ukażą się dwa kolejne dodatki do tego tytułu, które (tak jak poprzednie) będzie można ściągnąć z internetu. Pierwszy z nich, który zostanie wydany już w czerwcu, nosi nazwę Point Lookout, a jego akcja toczyć się będzie na nowej lokacji - bagnach. Z kolei drugi dodatek - Mothership Zeta - będzie opowiadał o powrocie obcych na naszą planetę. Bliższa data ich lądowania nie jest jeszcze znana.
Age of Conan - dodatek

Age of Conan - dodatek

19-08-2009 12:08 | Janek 'ashmourne' Gruszka | Komentarze: 1
FunCom potwierdził obietnice stworzenia rozszerzenia do Age of Conan. Dodatek nosić będzie tytuł Rise of the Godslayer i przeniesie graczy do świata Khitai, wzorowanego na Dalekim Wschodzie.

Twórcy gry wzorowali się na opowiadaniu Roberta E. Howarda pt. Wieża Słonia.
15 dni zwłoki dla dodatkow do GTA, kto da więcej?

15 dni zwłoki dla dodatkow do GTA, kto da więcej?

21-03-2010 19:11 | Mariusz 'autofocus' Baczyński | Komentarze: 0
By tradycji stało się zadość, mamy dla was złe wieści. Tym razem dotyczą one dodatków do GTA 4, które również dopadła epidemia poślizgów, opóźnień i luk krytycznych. Powodem opóźnienia jest ingerencja SONY, które uznało, że niektóre treści zawarte w stacjach radiowych lub telewizyjnych nie są odpowiednie i należy je ponownie prześledzić i ewentualnie zmienić. Jeżeli nic się nie zmieni, dodatek wpadnie w nasze ręce już 16 kwietnia.
Każdy ma coś do ukrycia - The Edge of Night

Każdy ma coś do ukrycia - The Edge of Night

11-05-2010 10:59 | Mateusz 'Armoks' Skomra
Na stronie Fantasy Flight Games została zamieszczona informacja o zbliżającym się wielkimi krokami dodatku do trzeciej edycji Warhammera FRP - The Edge of Night. Ta nowa przygoda zabiera graczy w świat intryg i tajemnic Ubersreiku. Oprócz książki z przygodą, w zestawie znajdziemy: nowe opcje dla Graczy i Mistrzów Gry oraz karty: lokacji, akcji, talentów czy przedmiotów. » więcej
Światło w ciemności

Światło w ciemności

14-07-2010 12:33 | Mateusz 'Armoks' Skomra
Jay Little na stronie wydawnictwa FFG przedstawił pierwsze informacje dotyczące kolejnego dodatku do trzeciej edycji WFRP. Signs of Faith to suplement, opisujący imperialne wierzenia i zasady magii dla kapłanów. Dodatek zawierał będzie między innymi dwie książki: Signs of Faith i Liber Infectus, a jego premierę zapowiedziano na jesień 2010. » więcej
Majesty 2: Monster Kingdom zapowiedziane

Majesty 2: Monster Kingdom zapowiedziane

16-11-2010 19:09 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 0
Rozszerzenie do Majesty 2 zostało zapowiedziane na 7 grudnia 2010 roku. Dodatek przewiduje osiem misji do kampanii zwanej Exiles of Fate, nowe budynki, herosów, umiejętności. Historia ma rozpoczynać się na wyspach Ardanii.

Ermitano - nowy dodatek do gry Aspiradora

31-05-2014 23:04 | Petra Bootmann | Komentarze: 0

Na polterblogu autora gry Aspiradora pojawił się darmowy dodatek do systemu. Ermitano to nowy archetyp: wszelkiego rodzaju wiedźmy, dziwacy, pustelnicy, święci szaleńcy, samotnicy, "małe dziewczynki o oczach głębokich jak hiperprzestrzeń".

» więcej