» Wieści » Zmiany w dziale D&D i d20

Zmiany w dziale D&D i d20


Zmiany w dziale D&D i d20
W dziale D&D i d20 zaszły znaczące zmiany - m.in. zmienił się szef działu, a redakcja zyskała dwóch nowych współpracowników.

Dotychczasowy szef działu, Mateusz 'Zsu-Et-Am' Kominiarczuk, z powodów osobistych z dniem dzisiejszym opuszcza szeregi redakcji, zrzekając się stanowiska na rzecz Bartosza 'Kastora Kriega' Chilickiego, niegdysiejszego szefa działu WoD i redaktora naczelnego Oneiros - oficjalnej polskiej strony Świata Mroku.

W związku z powyższą zmianą, redakcja działu podjęła decyzję o samorozwiązaniu i opuszczeniu serwisu Poltergeist. Z jej dotychczasowymi członkami współpracę nawiązał serwis Oneiros, przyjmując ich do swojego grona. Tym samym staje się on oficjalnym serwisem nie tylko Świata Mroku, ale i systemów opartych na zasadach D&D i d20. Więcej informacji na łamach Oneirosa. Nowy adres strony podamy już wkrótce.

Tuż przed rozwiązaniem działu do grona stałych współpracowników redakcji dołączyły dwie osoby: Marek 'Planetourist' Golonka i Jakub 'Erpegis' Osiejewski.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze


Chavez
   
Ocena:
0
"Odlatujący ptak i napis DND."
Nie odlatujacy ptak, tylko logo serwisu Oneiros, ktore zostalo przerobione by pasowalo do nowego szefa dzialu :)
01-04-2008 23:04
Qball
   
Ocena:
0
To z Ponnies to już ze dwa lata ma jak nie więcej :P

A logo piękne. W pierwszej chili pomyślałem że komuś się ostro popieprzyło w głowie, ale kiedy przeczytałem że redakcja dnd.polter.pl odchodzi do Oneirosa wspierać dzielnie KK to zakumałem żart.

Ale, ale - czy zmiana logo serwisu Oneiros na potrzeby zrobienia sobie żartu z userów nie jest łamaniem prawa? Kastor jakiś tam artykuł może wyciągniesz i się podzielisz? Dawno nie czytałem prawniczego bełkotu i zbyt wielki mam spokój ducha, więc bądź tak uprzejmy i popraw mi humor ;)
01-04-2008 23:28
Llewelyn_MT
   
Ocena:
0
Hmmm, trochę mnie to zaskoczyło. Może wreszcie coś napiszę do działu gier i mnie Chavez przygarnie...

Aha, oczywiście ta wiadomość to najprawdziwsza prawda. Potwierdziłem już to i owo.
01-04-2008 23:30
~Bartosz 'Kastor Krieg' Chilicki

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Qball, spójrz na maina Oneirosa lepiej i nie gadaj już głupot ;)
02-04-2008 00:28
Zsu-Et-Am
   
Ocena:
0
Oczywiscie wiesc ta stanowi nasz maly dowcip, calkiem spontanicznie opracowany przez redakcje dzialu we wspolpracy z Kastorem (dociekliwi mogli przeczytac podobna informacje na stronie Oneirosa). Pozdrawiam tych, ktorzy dali sie nabrac ;).

Co sie tyczy loga - jak podal Chavez, kruk stanowi logo oficjalnej polskiej strony nWoDu. Kastor wie o jego przerobieniu z tej okazji i nie ma nic przeciwko ;). Z braku gotowego "D" musialem wprawdzie skleic "I" oraz polowke "O" z oryginalnego napisu, ale efekt koncowy nie jest chyba najgorszy.

Informacje o mojej rezygnacji, rozwiazaniu redakcji oraz powstaniu dzialu D&D i d20 na lamach Oneirosa sa wiec zartem, jednak nie cala wiesc jest taka. Informacja o nowych wspolpracownikach dzialu - Erpegisie i Planetouriscie - jest w pelni zgodna z prawda. Ja zas faktycznie z powodow osobistych powinienem przynajmniej ograniczyc swoja aktywnosc... :P
02-04-2008 00:32
Qball
   
Ocena:
0
Żartowałem Kastor.

Geez, już nie można próbować małego flejma rozpętać bo się wszyscy od razu pakują i zaczynają tłumaczyć ;P
02-04-2008 00:40

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.