» O D&D i d20 » Pozostałe materiały » Władcy Mroku - Rozszerzenie Sieciowe

Władcy Mroku - Rozszerzenie Sieciowe


wersja do druku

Osobowości Krain

Redakcja: Cahir, iron_master

Władcy Mroku - Rozszerzenie Sieciowe

Suplement Władcy Mroku ukazał się jeszcze przed publikacją D&D wer. 3.5. Z tego też powodu przeznaczone doń Rozszerzenie Sieciowe korzysta z zasad i terminologii polskiego wydania ed. 3.0.

Redakcja strony nie zapomniała jednak o tych, którzy rozpoczęli swoją przygodę z
Dungeons & Dragons od edycji 3.5 bądź też zrezygnowali ze starszej wersji systemu na rzecz jego poprawionej i rozszerzonej wersji. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy konwersję statystyk występujących w tym Rozszerzeniu Sieciowym. Również dla Waszej wygody zadbaliśmy o opracowanie jednego, zbiorczego pliku w formacie PDF. Oby tekst okazał się dla Was przydatny!

Ashemmi była jedną z przywódczyń Mrocznej Twierdzy, fortecy Zhentarimów na Zachodnich Ziemiach Centralnych. Ta piękna elfka o tajemniczym pochodzeniu i złowrogich intencjach odkryła nienawiść swych politycznych konkurentów, żywioną przez nich zarówno ze względu na jej ambicje jak i na związki z Sememmonem, jednym z trzech przywódców Czarnej Sieci. Gdy Fzoul Chembryl został Wybrańcem Bane'a, elfka i jej kochanek wymknęli się z Mrocznej Twierdzy w przekonaniu, iż Fzoul spróbuje się ich pozbyć dążąc do skupienia pełni władzy nad Zhentarimami w swoich rękach. Teraz Sememmon i Ashemmi żyją jako zbiegowie i nikt nie jest w stanie przewidzieć ich następnych posunięć.

Malark zetknął się z kościołem Cyrica w młodym wieku. Wiele podróżował po Faerunie, pracując jako najemnik, spotykając się z kultystami, mordując dla kaprysu i siejąc zamęt, wszystko to w imieniu Księcia Kłamstw. Jest wyposażony w liczne zwoje, a nadto dzierży przerażające czaszkowe ostrze, plugawą broń poświęconą Cyricowi, którą wykuł własnymi rękami.
 

Poniższy tekst stanowi tłumaczenie oryginalnych artykułów autorstwa Seana K. Reynoldsa, pochodzących ze strony Wizards of the Coast. Został przetłumaczony przez redaktorów serwisu za pozwoleniem Wydawnictwa ISA.


Pobierz Rozszerzenie Sieciowe wraz z konwersją statystyk (PDF, 4 strony) w wersji o niskiej (386 KB) lub wysokiej (2,19 MB) jakości i poznaj dwójkę mrocznych bohaterów Krain:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze


Voaraghamanthar
    Great work
Ocena:
0
Wielkie dzięki. Nie dość, że w pdf'ie to jeszcze jest konwersja na ed. 3,5. Nie ma co, naprawdę się postaraliście. Na razie daję 5/6 (ale jak nie znajdę żadnego błedu to zmienie na 7 :P, a jak będą tylko niewielkie to na 6 :D)

EDIT: Znalazłem tylko nie tą czcionke co miała być przy pierścieniu ochrony +3 w ekwipunku Ashemmi (rozpiska do 3,0). Nie mam wyjścia 7/6 :P.
29-02-2008 23:41

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.