» Wieści » Więcej informacji o Broken Weave

Więcej informacji o Broken Weave

|

Więcej informacji o Broken Weave

W ostatnim czasie na stronie wydawnictwa Cubicle 7 zamieszczono kilka kolejnych wpisów poświęconych rozmaitym aspektom nadchodzącego postapokaliptycznego settingu Broken Weave, opartego na mechanice piątej edycji D&D.

Opublikowane wpisy omawiają ogólne koncepcje settingu, tworzenie zamieszkujących go potworów jak i konkretne monstra, a także dwie nowe klasy postaci: poszukiwacza (The Seeker) i strażnika (The Warden).

Zbiórka na wydanie settingu ma ruszyć na początku lutego w serwisie Kickstarter, jednak biorąc pod uwagę ostatnie zawirowania wokół OGL, jej przyszłość może stać pod znakiem zapytania.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Cubicle 7
Tagi: Cubicle 7 | Broken Weave | Kickstarter | D&D


Czytaj również

Komentarze


Moondrow
   
Ocena:
0

Śledzę ten ich dziennik, śledzę. Wkręciłem się w postępy nad grafikami, wydaje się, że będą mocną stroną podręcznika. Rozwala mnie ta z newsa - pozornie ptaki, w pozornie znanym i pięknym zwyczaju obdarowywania się nawzajem przez partnerów zdobyczą, kąskiem. Z tym, że tutaj ceremoniał został przepuszczony przez filtr settingu. W kontraście do tego filtra zjawisko i grafika nabiera groteski. Do tego gdy się przyjrzeć chwilę uważniej, więcej rzeczy zaczyna się nie zgadzać, ptaki mają więcej palców, etc... tak więc czekam, bo coś w tych grafikach i opisach silnie na mnie oddziałuje. Jeśli wszystko będzie coś sobą przedstawiało, nie będzie to po prostu kolejny system postapo... to bierę.

 I tylko żal, że wybrali 5e (nawet przed całą chryją, którą żyje fandom). 

 

15-01-2023 15:54

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.