» Wieści » Rzut oka na zestaw startowy do D&D

Rzut oka na zestaw startowy do D&D

|

Rzut oka na zestaw startowy do D&D

Na stronie wydawnictwa Rebel.pl zaprezentowano zawartość Zestawu Startowego do polskiej wersji piątej edycji D&D, który ma ukazać się w drugiej połowie kwietnia.

 

Źródło: Rebel.pl
Tagi: Wydawnictwo REBEL.pl | D&D | D&D Zestaw Startowy


Czytaj również

Komentarze


AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+1

@ Vukodlak

Zdecyduj się - równocześnie piszesz, że  Inkub nie miał wiele wspólnego z redakcją, i że bezpośrednio uczestniczył w negocjowaniu z SJG licencji na GURPS-a. Jedno z drugim się nie klei.

Odnośnie tego, czy lepiej zaczekać na WFRP albo Wiedźmina - wszystko, co mógłbym powiedzieć o tych systemach, napisałem w recenzjach (część już opublikowana, część dostępna w redakcji), ale oba te systemy oferują jednak nieco inny styl rozgrywki niż dedeki, więc nie traktowałby ich jako wyboru albo-albo.

31-03-2019 19:39
meryphillia
   
Ocena:
0

MAG co prawda negocjował umowę o GURPSa, ale ta nie została zakupiona, gdyż Steve najzwyczajniej w świecie rzucił zbyt wygórowaną kwotę za licencję.
Warhammer był tańszy i łatwiejszy do wydania, bo nie jest tajemnicą że wykorzystano już istniejące od jakiegoś czasu klubowe tłumaczenie ludzi z Krakowa.
W czasach prosperity MAG jeszcze raz rozważał licencję na GURPSa, ale słusznie raczej uznano że system już nie ma w naszym kraju takiej renomy i się zwyczajnie nie sprzeda.

01-04-2019 23:22

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.