» Wieści » Ruszyło subforum settingu Nemezis

Ruszyło subforum settingu Nemezis


Ruszyło subforum settingu Nemezis
W związku z dużym zainteresowaniem jakim pośród użytkowników cieszy się projekt tworzenia megakonkursowego settingu Nemezis, w ramach forum działu Dungeons & Dragons ruszyło poświęcone mu subforum. Kieruje do niego odnośnik zawarty w nagłówku wieści. Zapraszamy do udziału w dyskusjach!

Nemezis jest jednym z settingów autorskich biorących udział w Megakonkursie RPG. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie Rewolucji Kreatywnej.

Przejdź dalej: Ruszyło subforum settingu Nemezis

Komentarze


Kymil Nimesin
   
Ocena:
0
Drogi myślicielu - obawiam się, że Twój nick nie jest do końca trafny i przemyślany(sic).
22-04-2007 17:30
iron_master
    @mysliciel
Ocena:
0
"tym bardziej, nie powinien mieszać się do spraw megakonkursu."

Ale Polter się nie miesza, Polter stara się dbać o użytkowników, a użytkownicy chcą dużo i gęsto porozmawiać o Nemezis, więc aby im ułatwić to pitolenie tworzy forum settingu coby informacje uporządkować.
22-04-2007 18:24
Chavez
   
Ocena:
0
"tym bardziej, nie powinien mieszać się do spraw megakonkursu."
Polter nie miesza sie do megakonkursu. Forum zostalo utworzone na prosbe autora settingu. Jesli jeszcze jakis setting chce miec swoje podforum, a przy tym beda powstawac tematy go dotyczace, nie widze zadnych przeszkod by je utworzyc. Chyba, ze tworcy Megakonkursu maja cos przeciw, ale do mnie nie dotarly zadne takie glosy.
22-04-2007 18:30
~mysliciel

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
ale wy jestescie. nie dosc, ze nie pozwalacie mi po prostu wyrazic mojej opini, to jeszcze obrazacie (Drogi myślicielu - obawiam się, że Twój nick nie jest do końca trafny i przemyślany(sic).)
Właśnie wpsarliście jeden z konkursowych settingów, i jeśli on wygra, to wy będziecie też w pewnym sensie za to odpowiedzialni.
22-04-2007 19:34
18

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Drogi Myślicielu. Zanim poprosiłem górę Poltera o założenie subforum dla działu Nemezis długo się zastanawiałem, czy nie będzie to odebrane jako forma nieuczciwej konkurencji. Podejrzewałem, że jeśli moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie, pojawią się komentarze, że Polter wspiera Nemezis, przez co szanse mojego settingu rosną. Mimo wszystko zdecydowałem się spróbować.

Dziwi mnie Twój atak na Poltera jako serwis, który nie jest organizatorem konkursu, ani nie wspiera bezpośrednio Nemezis - jedynie udostępnia miejsce dla rozmów, które autorzy prowadzą z czytelnikami, potencjalnymi nabywcami mojego settingu. Dziwię się tym bardziej, że, jak zauważyli moi przedmówcy, organizacja subforum nie jest czymś zarezerwowanym dla Nemezis. Każdy setting, który będzie faktycznie potrzebował miejsca, z pewnością je otrzyma - jednak z tego, co widziałem, jedynie Technosfera posiada więcej, niż jeden temat na forum Poltera.

Zarzut, jakoby założenie subforum było zagraniem nieuczciwym mogę skomentować jedynie posługując się regulaminem Megakonkursu:
§ 3 pkt. 10: Autorzy i Zespoły autorów mają prawo propagować swój setting również poza stroną internetową http://megakonkurs.com/, pod warunkiem, że nie udostępnią publicznie kompletnych, nadających się do wykorzystania w czasie gry materiałów. Dotyczy to zarówno settingu jako całości jak również jego części składowych. Autorzy i Zespoły autorów zobowiązują się do podania Organizatorowi adresu internetowego strony, na której propagują swój setting. Ostateczna decyzja w sprawie sporów, czy dany materiał narusza ten punkt regulaminu należy do Organizatora.

O rozpoczęciu dyskusji na Polterze informowałem Organizatora konkursu o fakcie założenia dyskusji na tym serwisie. W miarę upływu czasu, gdy liczba tematów wzrosła, logiczna okazała się potrzeba uporządkowania tego - stąd subforum. Nie widzę w tym ani winy Poltera, ani swojej, ani - tym bardziej - pogwałcenia regulaminu.
22-04-2007 19:59
Finn
    Forum Nemezis
Ocena:
0
Witam. Jako organizator Megakonkursu chciałbym wtrącić swoje trzy grosze i od razu zaznaczam, że nie będę się wdawał w żadną polemikę z osobami, którym być może będzie nie w smak to, co napiszę.

Jeśli Enc zalatwil sobie forum na Polterze, to sprawa Enca i Poltera. Ze slow Chaveza wynika, ze kazdy inny autor, ktory zechce miec swoje forum, rowniez je dostanie. Regulamin nie zabrania autorom reklamowania swojego settingu poza oficjalna strona Rewolucji Kreatywnej. W czym wiec problem? Mam nadzieje, ze to wyczerpuje problem.

I przepraszam za brak ogonkow w czesci komentarza, cos mi sie skwasilo z klawiatura. Pozdrawiam wszystkich!
22-04-2007 20:13
Chavez
   
Ocena:
0
"Ze slow Chaveza wynika, ze kazdy inny autor, ktory zechce miec swoje forum, rowniez je dostanie."
Oczywiscie. Wyznacznikiem wydzielenia subforum jest tylko i wylacznie aktywnosc w danym temacie. Wystarczy zglosic zapotrzebowanie :)
22-04-2007 21:27
~Andre

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dobre. Myśliciel obraża się, że nikt nie rozdaje subforów.
Jeśli Nemezis wygra, tym lepiej. To znaczy, ze na to załugiwał :) Jeśli autor ma dość energii, żeby promować swój setting i wystarać się o subforum, słusznie powinien dostać nagrodę. Nie widzę tu żadnej nieuczciwości - każdy inny autor mógł zrobić to samo, jeśli tylko o jego settingu "się rozmawia". A jeśli "się nie rozmawia", to widać, nie są ciekawe.
26-04-2007 12:57

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.