» Wieści » Rebel Times #31

Rebel Times #31

|

Rebel Times #31
Na stronie sklepu Rebel.pl pojawił się nowy numer magazynu Rebel Times. Miłośnicy gier fabularnych znajdą w nim recenzje Keep on the Shadowfell (scenariusza do 4. edycji Dungeons & Dragons) oraz polskiej edycji systemu Savage Worlds, a także wywiad z Jayem Little, zajmującym się w wydawnictwie Fantasy Flight Games linią wydawniczą Warhammer Fantasy Roleplay
Źródło: Rebel.pl
Tagi: D&D 4E | Keep on the Shadowfell | Rebel Times | Savage Worlds PL


Czytaj również

Keep on the Shadowfell
Dobrze ulokowana nostalgia
- recenzja
Forgotten Realms Campaign Guide
Ostatni prawdziwy Opis Świata
- recenzja
Dragon, Dungeon i listy mailingowe
Klasyczne podręczniki do FR w piątej edycji - cz. IV

Komentarze


Szczur
    @Gol
Ocena:
+3
Innym, niespecjalnie gorszym. Weź sobie gramaturę choćby zobacz. Uwielbiam ludzi co nie mają o tym zielonego pojęcia po czym wszystko co nie jest kredą/pół-kredą określają jako kiepski papier ;)
25-04-2010 23:14
644

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+3
To fakt, to inny papier. I wcale nie gorszy niz ten z SW.
25-04-2010 23:18
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+5
Wolsung przede wszystkim jest czarno-biały, a SW w pełnym kolorze. Na rodzajach papieru mogę się nie znać (chociaż ten wolsungowy akurat mi się podoba), ale różnicę między drukiem kolorowym a czarno-białym widzi na pierwszy rzut oka naqwt kompletny laik.
26-04-2010 09:46
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@Szczur , dokładnie chodzi mi o to że Wolsung to czarno-biały podręcznik i tyle, to że papier w twoim znawcy odczuciu jest super , nie znaczy że dla laika też taki jest. Lubie ten papier, bo pasuje do Wolsunga. Czarno-białe telewizory tez mają swój klimat, ale ludzie wybierają kolorowe bo są przyjemniejsze dla oka.
27-04-2010 13:19
Gol
   
Ocena:
0
Pisał to Gol
27-04-2010 13:22
Szczur
    @Gol
Ocena:
0
Jest jak mnie mnie duża różnica pomiędzy 'kolorowy' a 'wydany na dużo gorszym papierze'. A te drugie jest po prostu nieprawdą, co byś teraz nie mówił - możesz twierdzić, że mniej ci się podoba, nie że jest gorszy jakościowo. Chyba że lubisz kłamać.


@Adam - ale tego nikt chyba nigdzie nie negował :)
27-04-2010 19:46
Gol
    @Szczur
Ocena:
+1
Nie lubię i nie czuję, żebym musiał.
Tak uważam, że papier do Wolsunga, jest gorszy niż do SW. Nic tu nie zmienia, że jednostkowa cena strony do Wolsunga była np. droższa od SW (nie wiem, nie mam wiedzy na ten temat). Mam oba podręczniki, widzę który papier w dotyku bardziej mi pasuje, i dlatego tak piszę.
27-04-2010 21:41

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.