» Wieści » Polowanie trwa

Polowanie trwa

|

Polowanie trwa

Udało się już zgromadzić środki potrzebne do sfinansowania wydania staroszkolnej gry fabularnej Zabić smoka!, ale do końca zbiórki pozostały jeszcze niespełna cztery tygodnie, a cele dodatkowe są ujawniane stopniowo.

Dwa pierwsze progi dodatkowe zostały już osiągnięte – wspierający otrzymają bloczek kart postaci oraz Almanch – Ekwipunek Godny Bohatera w wersji cyfrowej. Z kolei po zgromadzeniu 24 tys. zł do puli nagród zostanie dołożony bloczek kart do rysowania lochów, a gdy na liczniku zbiórki znajdzie się 28 tys. zł – zostanie dodany nowy rozdział AlmanchuOdkopanych Arkanów.

Kolejne progi nie są jeszcze znane, więc można na razie tylko spekulować, czy istnieje szansa wydania drukiem wspomnianego wyżej Almanchu. A jeśli tak, to czy automatycznie trafi do zestawu nagród, czy wzorem innych akcji będzie trzeba go dokupić.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

W każdym razie, aby poznać nowe niespodzianki przygotowane przez autora i wydawcę trzeba uzbroić się w nieco cierpliwości, bowiem na razie zgromadzono ponad 21,5 tys. zł, ale pozostało jeszcze sporo czasu – akcja zakończy się dopiero 4 marca.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Hexy Studio | Zabić smoka | Zabić smoka! | wspieram.to


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.