» Wieści » Plany wydawnicze Goodman Games (V 2010)

Plany wydawnicze Goodman Games (V 2010)

29-04-2010 13:29 | Krystian 'Bajer' Bajerski

Plany wydawnicze Goodman Games (V 2010)
W najbliższych miesiącach czeka nas wysyp ciekawych pozycji do 4. edycji systemu Dungeons & Dragons.

W maju pojawi się nowy setting wydawnictwa Goodman Games, Amethyst: Foundations. Przedstawia on świat, w którym technologia i magia toczą ze sobą krwiożerczą walkę. W podręczniku liczącym 288 stron znajdą się nowe rasy, cztery klasy oparte na technologii, nowe wyposażenie, potwory itp. Na stronie wydawnictwa udostępniono materiały promocyjne. Podręcznik będzie kosztował 34.99 USD.

Oprócz tego w maju pojawi się trzeci nr magazynu Level Up, a także przygoda Dungeon Crawl Classics #64: Codex of the Damned. Odbędzie się także dodruk podręcznika The Dungeon Alphabetn.

Czerwiec przyniesie nam zbiór przygód pod nazwą From Here to There. W podręczników znajdzie się dziewięć przygód. Podręcznik dostępny będzie w cenie 9,99 USD. Dodatkowo w tym miesiącu w ramach Free RPG Day wydawca udostępni przygodę przeznaczoną do Zewu Cthulhu zatytułowaną Age of Cthulhu: Abominations of the Amazon.

W czerwcu spodziewać się możemy czwartej pozycji z serii przygód Age of Cthulhu pod tytułem Horrors from Yuggoth oraz nowej przygody do D&D - Dungeon Crawl Classics #65: Caves of the Crawling Lord.

Ostatnią z oferowanych pozycji będzie Crime Pays: Godfather's Grimoire. Jest to 98-stronicowy podręcznik przeznaczony do 4E, który rozwija szerzej wątki poświęcone półświatkowi. Podręcznik kosztować będzie 21,99 USD.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Goodman Games
Tagi: Level Up | Goodman Games | From Here to There | Dungeon Crawl Classics | D&D 4E | Call of Cthulhu | Amethyst: Foundations | Age of Cthulhu


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~LaMedusa

Użytkownik niezarejestrowany
    hmm
Ocena:
0
Jeśli jest to ten Amethyst który powstał na D20 parę lat temu to ja mam ponad 500 stron a4, materiałów. Ciekawe co z tego pojawi się w orojonej wersji.

Jeśli jest to ten sam twór...

... to warto nabyć.
29-04-2010 16:46

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.