» Wieści » Planescape: In the cage - polski serwer do Neverwinter Nights

Planescape: In the cage - polski serwer do Neverwinter Nights

|

Planescape: In the cage - polski serwer do Neverwinter Nights
Trwają prace nad modułem do gry komputerowej Neverwinter Nights, który pozwoli nam przenieść się do świata Planescape! Moduł, tworzony przez Polaków, nosi nazwę Planescape: In The Cage i ma być całkowicie nastawiony na odgrywanie postaci i interakcję między graczami.

Aby uniknąć graczy niszczących klimat (ograniczających swoje wypowiedzi do krótkich zwrotów typu: "hi buy") oraz zapobiec powstaniu społeczności podobnej do znanej chociażby z Tibii, wprowadzona zostanie selekcja postaci - będą musiały zostać zaakceptowane przez administratorów. Oceniany będzie opis postaci, jej historia oraz znajomość świata Planescape.

W grze otrzymamy wszystkie rasy dostępne w Neverwinter Nights, a także te unikalne dla świata Planescape. Zaimplementowano również nowatorski system śmierci. Zgodnie z regułami multiwersum będziemy mogli odrodzić się jako oranci - oczekujące dusze egzystujące na planie zbliżonym do naszego charakteru. Warto wspomnieć jeszcze o rozbudowanym systemie portali, który pozwoli przemieszczać się miedzy sferami. By jednak skorzystać z danego portalu, potrzebny będzie odpowiedni klucz.

Warto również obejrzeć specjalnie przygotowany trailer oraz gameplay.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: In The Cage
Tagi: Neverwinter Nights | Planescape | Planescape: In The Cage


Czytaj również

Komentarze


Phoenix ITC
   
Ocena:
+1
Przyznam się bez bicia, że dotychczas projektem ITC byli zainteresowani przede wszystkim ludzie ze światka NWN1, dlatego też nigdy nie odczuwaliśmy potrzeby rozpisywania dokładnie co, gdzie i kiedy, gdyż grając wspólnie na różnych serwerach mięliśmy ze sobą stały kontakt. Postaram się w niedługim czasie rozszerzyć informacje o projekcie na forum i udostępnić je dla ogółu bez potrzeby rejestracji. Poza tym zachęcam do logowania się i wypowiadania w tych tematach, które już powstały, gdyż wychodzimy z założenia, że serwer powinien być taki, jakim widzą go przyszli gracze. Wiele rzeczy dotychczas tworzyliśmy na podstawie inicjatyw, które poruszyli użytkownicy na forum, więc jeśli ktoś myśli na poważnie o przyszłej, wspólnej zabawie na takim serwerze, niech się nie wzdryga i pisze śmiało, jak on by to wszystko widział.

Pozdrawiam,
Administrator ITC
19-02-2010 15:09

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.