» Wieści » Pathfinder RPG - wersja beta

Pathfinder RPG - wersja beta

|

Pathfinder RPG - wersja beta
Pathfinder RPG, nowy produkt Paizo Publishing, jest już dostępny w wersji beta.

Pathfinder jest nadzieją wielu graczy niezadowolonych z formą, jaką przybrało D&D wraz z 4. edycją systemu. Pierwotnie miał stanowić tło dla kampanii publikowanych przez wydawnictwo (wcześniej przez lata tworzące poczytne magazyny Dungeon i Dragon), ostatecznie jednak przekształcił się w pełnoprawny setting i - co więcej - kompleksową modyfikację mechaniki D&D w wersji 3.5, powstającą na drodze - jak pisze sam wydawca - "największych betatestów w historii RPG".

Do niedawna można było cieszyć się jedynie niepełną wersją alfa nakładki, jednak od dzisiaj można zapoznać się z wyraźnie rozbudowaną betą. Aby za darmo pobrać Pathfindera w wersji PDF wystarczy założyć konto na stronie wydawnictwa.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Paizo
Tagi: Paizo Publishing | Pathfinder RPG | d20


Czytaj również

Komentarze


   
Ocena:
0
Ludzie na forach Paizo już dawno poruszali sprawy które warto poruszyć. Odnośnie errat - nie zawsze wychodzą systemowi na dobre. Np. Fightera który w pierwszej wersji alfa był tylko trochę słabszy od innych klas, w kolejnej wersji alfa jeszcze bardziej obrzydzono (osłabiając capstone).
17-08-2008 13:22
   
Ocena:
0
Z tego co słyszałem, mnóstwo ludzi na forach Paizo nie wierzy, że klasy są niezbalansowane. Ale osobiście nie sprawdzałem, więc może to tylko plotki.
17-08-2008 13:52
   
Ocena:
0
hmmm ogolnie wszystkie klasy zostały dopakowne...no coż mi się wydaje ze balans jedank jakis jest...chociaz wiz i drudi lekko odstaja to n ie tak wyrazie jak im sie nie ktorym wydaje aczkolwiek mowi to tylko po jednej krotkiej sesji;p
17-08-2008 22:19
~PeterPlatter

Użytkownik niezarejestrowany
    tzw. D&D 3.75
Ocena:
+1
Ostatnio mnie wzięło na DeDeki, ale jak czytam o 4ed. to się cieszę, że ściągnąłem Pathfindera. Wg mnie z D&D 4ed. jest jak z FarCry 2 - zupełnie nowy produkt, ale pod nazwą ustalonej marki.
19-08-2008 07:07

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.