» Wieści » O pochodzeniu półorków

O pochodzeniu półorków

|

O pochodzeniu półorków
Na Gaming as Women ukazała się rozmowa z twórcami Pathfindera: Jamesem Jacobsem (Creative Director) i F. Wesleyem Schneiderem (Editor-in-Chief) na temat półorków oraz pochodzenia tej rasy. Wypowiedzi autorów zostały opatrzone komentarzem Brie Sheldon. Artykuł został doceniony na stronie Wesleya Schneidera.

Obok ilustracja autorstwa Erica Belisle'a przedstawiająca półorczego kapitana Drelma, jednego z głównych bohaterów powieści Plague of Shadows z serii Pathfinder Tales.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Gaming as Women
Tagi: Brie Sheldon | F. Wesley Schneider | Gaming as Women | James Jacobs | Paizo | Pathfinder


Czytaj również

Komentarze


Scobin
   
Ocena:
+1
@teoretyczneale

Twoja ciocia, siostra, pies itd. w populacji z dużym odsetkiem zakażonych będą całkowicie bezpieczni tylko przy założeniu stuprocentowej skuteczności wszystkich stosownych szczepionek. A to bardzo mocne założenie. :-)
18-10-2012 19:52
teoretyczneale
   
Ocena:
0
Scobin
Chyba niewiele wiesz o epidemiologii oraz szczepionkach bo bzdury napisales
18-10-2012 21:16
Scobin
   
Ocena:
0
Trudno, rozejdziemy się nieprzekonani. Pozdrawiam! :-)

[EDIT: Już tylko na potrzeby potomności podrzucę przykładowy link, bo znalezienie w sieci informacji, o których mówiłem, może być nieintuicyjne: klik! (trzeci akapit od końca). To nie wyjaśnia wszystkiego, ale zdaje się, że nikt nie ma tutaj ochoty na dłuższą dyskusję o szczepieniach (na pewno ja nie mam), więc ten jeden link musi wystarczyć].
18-10-2012 22:08
Albiorix
   
Ocena:
+3
Pod linkiem stoi "twoje dziecko może zarazić małe, nieszczepione jeszcze dzieci, ludzi nie szczepionych z powodu chorób oraz niewielki odsetek osób które nie zdołały wytworzyć odporności". Jest to dość dalekie od argumentu koronnego zwolenników przymusowych szczepień na wszystko dla wszystkich, czyli "OMG OMG jeśli mniej niż 100% ludzi się szczepi to szczepionka przestaje działać w skali kraju i epidemie szaleją jak chcą, panic, panic, kilku nieszczepionych oszołomów wnet zabije połowę populacji!". To nie jest już nauka, to jest marketing :)
19-10-2012 01:41
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+1
@ Albiorix - poważnie zetknąłeś się kiedykolwiek z taką argumentacją?
19-10-2012 11:41
Scobin
   
Ocena:
0
@Albiorix

Napisałbym, że to nijak się ma do tego, co pisałem, ale chyba nie ma co ciągnąć tego wątku, już i tak jest przydługi. :) Pozdrawiam!
19-10-2012 12:37
Albiorix
   
Ocena:
0
Tak :)

Dobra przepraszam za offtopa-
19-10-2012 12:46

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.