» Wieści » Nowości z Wizards of the Coast

Nowości z Wizards of the Coast

|

Nowości z Wizards of the Coast
W magazynie Dragon pojawił się pierwszy artykuł z serii Playtest. Przedstawiono nową, ale testową klasę Artificier, która w zamierzeniu ma się pojawić w podręczniku do settingu Eberron. Specjalizuje się ona na wykorzystaniu magicznych przedmiotów i swojej inteligencji do wspomagania drużyny. Wydawnictwo WotC zaprasza do testowania i feedbacku.

Opublikowano czwartą część artykułów z serii Converting Your Character, która objaśnia jak przenieść klasy znane z edycji 3.5 do 4. Tym razem Wydawnictwo zajęło się tymi pochodzącymi z Player’s Handbook II - Beguiler, Dragon Shaman, Duskblade i Knight.

Dodatkowo pojawił się też artykuł What's Coming Next odsłaniający nieco planów WotC dotyczących przyszłości Dragona.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Wizards of the Coast
Tagi: Wizards of the Coast | DDI


Czytaj również

Komentarze


10679

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Zaczynam naprawdę lubić Eberron, od tej edycji. Chyba będzie mi się z nią kojarzyć, bardziej niż Forgotten'ami. Rasa Warforged, Klasa Artificter... Cudo :D . Więcej takich rzeczy Wizardzi!
04-07-2008 10:00
Llewelyn_MT
   
Ocena:
+2
Eberron został stworzony przez "człowieka z nikąd", a nie przez WotC. To powinno niektórym dać do myślenia.
04-07-2008 13:00
10679

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nie trzeba atakować. :P Tylko stwierdziłem moje odczucia- 4.0 Wizardów zwróciło uwagę na ten setting stworzony przez wyłonionego w konkursie "craftera" . A w zdaniu "Więcej takich rzeczy Wizardzi!" chodziło mi po prostu o arty interesujące i ciekawe (bo takie w moim odczuciu te były).
Wiem że Eberron to nie tylko rasy, klasy ale ciekawe tło fabularne (w miarę spójne, przemyślane, oryginalne) i różne smaczki (domy, dragonmarks, dragonshards) . Szkoda tylko że zaznajomię się z nimi dopiero za rok z wyjściem czwartoedycyjnego settingu (na które zasady się przestawiam), a nie polskiej wersji (bo ISA ma kolejny raz klienta gdzieś... jakiego klienta?) .
04-07-2008 14:50

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.