» Wieści » Miesiąc Elfi, Konkurs(ik) XIV i zmiany w dziale

Miesiąc Elfi, Konkurs(ik) XIV i zmiany w dziale

01-12-2010 17:33 | Marek 'Planetourist' Golonka

Miesiąc Elfi, Konkurs(ik) XIV i zmiany w dziale
Mateusz 'Zsu-Et-Am' Kominiarczuk przekazał funkcję szefa działu Tomaszowi 'Radnonowi' Cybulskiemu. Ustępującemu szefowi dziękujemy za ogrom pracy włożonej w serwis, zaś nowemu życzymy owocnego i będącego przyjemnością kierowania działem. Obaj zasłużyliście na tę funkcję!

Nawet nie licząc tej zmiany, w dziale wiele się dzieje. Grudzień zostaje niniejszym ogłoszony Miesiącem Elfim - podobnie jak to było podczas Krasnoludzkiego Września, na stronie co tydzień będzie pojawiał się związany z elfami artykuł. Więcej o Elfim Grudniu można przeczytać na blogu redakcji.

W związku z Miesiącem Elfim ogłaszamy równocześnie kolejną edycję Konkurs(ik)u poświęconą - oczywista rzecz - elfom. Jej regulamin znajduje się w wyżej podlinkowanej notce, jak również w konkurs(ik)owym temacie na forum. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie!

Ponadto, od grudnia na łamach działu będą ukazywać się dwie serie artykułów - Namuzowywania i Pocztówki z D&D. O Namuzowywaniach można poczytać na blogu redakcji. Pierwszy tekst z tej serii, poświęcone eladrinom przemyślenia Zsu-Et-Ama, znajduje się już na stronie. Z kolei pierwsza Pocztówka wraz z wpisem pilotażowym cyklu trafi na stronę w przyszłą sobotę.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Konkurs(ik) | Konkurs(ik) XII Miesiąc Elfi | Namuzowywania | Pocztówki z D&D | dział D&D i d20


Czytaj również

Pocztówka z D&D: Beholdery
Raz, dwa trzy, beholder patrzy!
Pocztówka z D&D: Zwodniki
Gryzonie, które mogą być wszędzie. Dosłownie wszędzie...
Pocztówka z D&D: Listy czarów
By magia nie stała się nudna...

Komentarze


Krackus
   
Ocena:
+2
Brzmi zachęcająco ;). Sesję kończe 15.12 więc może przerobię mojego trwającego w zawieszeniu NPCa na elfa albo dam elfickie tło równie zawieszonemu mieczowi i wezmę udział w konkurs(ik)u ;)
Czekam na obiecane artykuły bo elfy to wdzięczny temat ^^ (krasnoludy też ale imo w D&D nie mają takich jaj jak choćby w młotku :P)
BTW warto by było w jakiejś notce wyszczególnić jakie artykuły związane z tematyką miesiąca znajdują się już w bazie - np.
http://dnd.polter.pl/Ksiezycowe-Ostrza-c20004
http://dnd.polter.pl/Elfi-dualista-c19768
(więcej elfów nie pamiętam :D)
01-12-2010 18:58
rincewind bpm
   
Ocena:
+1
Dzięki, Zsu. Kawał czas :)
01-12-2010 19:13
Planetourist
   
Ocena:
0
BTW warto by było w jakiejś notce wyszczególnić jakie artykuły związane z tematyką miesiąca znajdują się już w bazie - np.

Jasne, przyszłotygodniowa aktualizacja będzie właśnie przeglądem naszych elfich tekstów (choć nie tylko). Oprócz tekstów Zirael, o których piszesz, przypomnimy jeszcze Drowy - opis nacji, elfich BNów i kilka innych ciekawostek :)
01-12-2010 19:42
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Może wreszcie dacie jakiś LUDZKI miesiąc. Poziom obecnych artykułów sięgnął właśnie krasnoludzkich kopalni
01-12-2010 20:48
Kamulec
   
Ocena:
+1
Warto zwrócić uwagę na niezbyt pochlebną opinię komentatorów o dualiście.
03-12-2010 17:45
Zireael
   
Ocena:
+2
@ Kamulec - dualista wisiał na forum długo i był bardzo dobrze przyjęty, dlatego Radnon zaproponował zamianę go na artykuł. Nie wiem, czemu krytyka wylazła dopiero w postaci artykułu, zamiast wcześniej...
04-12-2010 17:58

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.