» Wieści » Midnight - premiera

Midnight - premiera

|

Midnight - premiera
Wydawnictwo Galakta rozpoczęło dziś wysyłkę polskiej wersji podręcznika podstawowego do drugiej edycji Midnight - mrocznego settingu heroic fantasy (więcej informacji o którym można znaleźć w dziale D&D i d20). Podręcznik wciąż można zamawiać w sklepie wydawnictwa. Pozycja w ciągu kilku dni powinna pojawić się także na półkach sklepowych.

Z radością pragniemy również poinformować, że w książce pojawił się niewielki polterowy akcent. Wydawnictwo postanowiło także wyrazić swoją wdzięczność osobom, które pomagały w ustaleniu polskiej terminologii, a wśród których było kilku użytkowników naszego serwisu oraz osób z nim związanych. W podzięce otrzymają oni po darmowym egzemplarzu podręcznika, a niezależnie od tego zostali w nim wymienieni z imienia, nazwiska i pseudonimu.

Przypominamy także, że w związku z premierą settingu Midnight Czytelników naszego serwisu czekają liczne atrakcje. Wśród nich, organizowany wspólnie z wydawnictwem, II Konkurs Północno-Galaktyczny, w którym będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody. Dalsze informacje podamy już niebawem.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Galakta
Tagi: D&D | DDP | dział D&D i d20 | Galakta | Midnight


Czytaj również

Komentarze


Bleddyn
   
Ocena:
0
Też mam, też mam...:D
10-12-2008 18:48

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.