» Wieści » Lankhmar w Bundle of Holding

Lankhmar w Bundle of Holding

|

Lankhmar w Bundle of Holding

W serwisie Bundle of Holding rozpoczęły się akcje, w ramach których można nabyć podręczniki do settingu Lankhmar w wersji opartej o staroszkolną mechanikę Dungeon Crawl Classics od Goodman Games.

W podzielonej na dwa poziomy podstawowej ofercie można zdobyć między innymi pudełkowy zestaw podstawowy, dodatki Gang Lords of Lankhmar, The Land of the Eight Cities i A Dozen Lankhmar Locations oraz sześć oficjalnych przygód. W towarzyszącej jej akcji pobocznej można natomiast zakupić turniejowy moduł Greatest Thieves in Lankhmar i komplet mniejszych scenariuszy. Wszystkie pozycje są dostępne w formie elektronicznej pozbawionej zabezpieczeń DRM i w angielskiej wersji językowej.

Akcja potrwa do 20 czerwca, a część osiągniętego z niej dochodu przeznaczona zostanie na cele charytatywne.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Bundle of Holding
Tagi: Bundle of Holding | DCC | Dungeon Crawl Classics | Goodman Games | Lankhmar


Czytaj również

Komentarze


Aesthevizzt
   
Ocena:
+1

@Radnon

Coś o specyfice settingi i przyczynach jego porzucenia?

01-06-2023 22:12
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+2

Specyfika jest taka, że gra się w tytułowym mieście, a postacie są złodziejami - przynajmniej tak było w starej wersji opartej na mechanice AD&D. A obstawiam, że za porzuceniem stała kwestia licencji, ale to tylko moje gdybanie.

01-06-2023 22:47
Radnon
   
Ocena:
+2

W wersji na DCC można chyba grać dowolną klasą (nie żeby było ich specjalnie dużo - w końcu to system wprost nawiązujący do OD&D), ale całość pozostaje nastawiona na łotrowskie klimaty.

02-06-2023 08:32
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+2

W adekowym Lankhmarze też - ale wszystkie postacie były z definicji wieloklasowcami, więc w grę wchodziła najwyżej mieszanka złodzieja z inną klasą.

03-06-2023 14:04

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.