» Wieści » Kufel wystartował!

Kufel wystartował!

|

Kufel wystartował!

Zgodnie z zapowiedzią Kufel wystartował! Od dziś do końca czerwca można zgłaszać do konkursu swoje scenariusze.

Zasady w skrócie:

  • temat przewodni: Siedzicie w karczmie
  • system: dowolny
  • forma: dowolna
  • maksymalna objętość: 18 000 znaków
  • termin zgłaszania prac: 19.05-30.06
  • spośród prac wyłonione zostaną cztery niezależne wyróżnienia: Kufel Karczmarza, Kufel Publiczności, Kufel Weteranów oraz Kufel SwK

Szczegółowe zasady znaleźć można w Regulaminie oraz w FAQZachęcamy także do zapoznania się z 10 powodami, dlaczego warto wziąć udział w konkursie.

Na fanpage'u konkursu będą publikowane dodatkowe informacje oraz linki do zgłaszanych tekstów. Tam też można zadawać wszelkie pytania w kwestiach organizacyjnych lub dotyczących interpretacji zasad.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze


Thronaar
   
Ocena:
+1

W tych skrótowych zasadach wzmianka o temacie chyba powinna się znaleźć.

19-05-2014 12:31
Ifryt
   
Ocena:
0

Pytanie: za publikację na polterblogu dostaje się nagrodę od poltera - czy można wtedy scenariusz opublikować także na blogu zewnętrznym?

19-05-2014 12:47
Karczmarz
    Hmmm
Ocena:
0
@Ifryt
Mozna, choc nie byloby to chyba zbyt eleganckie. Osobiscie sugerowalbym aby w takim wypadku publikowac na polterze, zas po zakonczeniu konkursu przeniesc prace na zewnetrzny blog (ewentualnie na zewnetrznym dac wczesniej link do pracy)
19-05-2014 12:56
Cherokee
   
Ocena:
+1

Może warto by dział Aktualności aktualizować o pierwsze zgłoszenia (albo poprzez zwykłe linkowanie do właściwych notek albo poprzez pisanie nowych, z linkiem do przygody)? Raz, że ożywiłoby to stronę konkursu, dwa, że łatwiej byłoby zgłoszone przygody odnajdywać.

08-06-2014 09:03

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.