» Wieści » Komiksowe Lochy i Smoki w Humble Bundle

Komiksowe Lochy i Smoki w Humble Bundle

17-07-2018 20:18 | Tomasz 'Radnon' Cybulski

Komiksowe Lochy i Smoki w Humble Bundle

W serwisie Humble Bundle trwa kolejna akcja z cyklu Humble Comics Bundle, w której można kupić komiksy wydawnictwa IDW Publishing osadzone w światach Dungeons & Dragons.

Po wpłaceniu minimalnej kwoty wynoszącej jednego dolara otrzymamy komiksową adaptację powieści Ojczyzna R.A. Salvatore, zbiorcze wydanie Legends of Baldur's Gate oraz wszystkie numery komiksu Dungeons & Dragons opowiadającego o przygodach bohaterów z domyślnego świata czwartej edycji D&D. Za kwotę ośmiu dolarów dostaniemy adaptację książki Wygnanie oraz samodzielne historie CutterNeverwinter TalesIanto's TombAbraxis Wren of Eberron. W najwyższym progu kwotowym, wynoszącym piętnaście dolarów, znalazły się natomiast reedycje komiksów Dungeons & Dragons Classics i Forgotten Realms Classics, stanowiące dalszy ciąg Legend Wrót Baldura tomy Shadows of the VampireFrost Giant's Fury oraz pierwszy numer Evil at Baldur's Gate.

Zasady sprzedaży nie zmieniły się i tak jak zawsze sami decydujemy ile jesteśmy gotowi zapłacić i jaka część wydanej przez nas kwoty trafi na cele charytatywne. Tym razem głównym beneficjentem zbiórki jest Hasbro Children's Fund, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podczas wpłaty wskazać inną organizację. Wszystkie pozycje są w wersjach elektronicznych. Akcja potrwa do 25 lipca.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Humble Bundle
Tagi: D&D | Dungeons & Dragons | Humble Bundle | IDW Publishing | Wizards of the Coast


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.