» Wieści » Figurki z serialu Dungeons & Dragons

Figurki z serialu Dungeons & Dragons

20-05-2022 06:12 | Tomasz 'Radnon' Cybulski

Figurki z serialu Dungeons & Dragons

Firma WizKids zapowiedziała nowy zestaw oficjalnych figurek do piątej edycji Dungeons & Dragons, w którym znajdą się modele wzorowane na bohaterach serialu animowanego Lochy i Smoki z lat 80. ubiegłego wieku.

Seria będzie liczyła w sumie pięć figurek (paladyna, kapłana, czarodzieja, łotrzyka, wojownika), została wyceniona 29,95 USD i trafi do sprzedaży we wrześniu, jako jeden z produktów towarzyszących Dragons of Stormwreck Isle, czyli nowemu zestawowi startowemu do D&D 5E.

Źródło: ENWorld
Tagi: D&D | D&D 5E | Dragons of Stormwreck Isle | Dungeons & Dragons | enworld | WizKids


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0

Żeby było zabawniej, jedyną klasą postaci, która była w serialu (i na której jest wzorowany jeden z modeli z zestawu) pośród wymienionych w newsie, jest czarodziej. Poza tym nie było ani wojownika (tylko łowca), ani paladyna (tylko rycerz / cavalier), ani łotrzyka (tylko złodziejka i widniejąca na zdjęciu akrobatka), kapłana zaś ani żadnej postaci kapłanopodobnej w serialu nie było wcale.

20-05-2022 13:13
Aesthevizzt
   
Ocena:
0
W pionierskich dedekach nie bylo przypadkiem tak ze zamiast lotra byl zlodziej a zamiast paladyn kawaler?
20-05-2022 18:41
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+1

Złodziej owszem, był, natomiast paladynem mógł zostać praworządny wojownik po osiągnięciu dziewiątego poziomu doświadczenia - przynajmniej wedle Rules Cyclopedia.

20-05-2022 21:22

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.