» Wieści » Fabularne Gwiezdne Wrota na Kickstarterze

Fabularne Gwiezdne Wrota na Kickstarterze

08-10-2020 16:45 | Tomasz 'Radnon' Cybulski

Fabularne Gwiezdne Wrota na Kickstarterze

W serwisie Kickstarter ruszyła zbiórka na wydanie Stargate SG-1 Roleplaying Game, opartej o mechanikę piątej edycji D&D i osadzonej w realiach popularnego serialu, gry fabularnej tworzonej przez wydawnictwo Wyvern Gaming.

Liczący 360 stron podręcznik podstawowy (wydany w twardej okładce i dostępny w dwóch wersjach) będzie zawierał między innymi zasady tworzenia i rozwijania bohaterów (wprowadzające nowe rodzaje spotkań oraz bezklasowy system dla postaci powyżej piątego poziomu doświadczenia), porady dla Mistrza Gry dotyczące prowadzenia kampanii w "serialowej" formule oraz opis uniwersum, w tym niewidzianych wcześniej ras i planet.

Podstawowy próg zbiórki wyznaczony na nieco ponad trzydzieści trzy tysiące dolarów został już przekroczony niemal trzykrotnie co daje szansę na odblokowanie celów dodatkowych. Akcja potrwa do 30 października, a premiera podręcznika planowana jest na kwiecień 2021 roku.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Stargate SG-1 Roleplaying Game jest drugą grą fabularną wykorzystującą licencję Gwiezdnych Wrót, poprzednia wersja, wykorzystująca zmodyfikowane zmodyfikowane zasady trzeciej edycji systemu d20, ukazywała się w latach 2003-2004 nakładem wydawnictwa Alderac Entertainment Group.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Kickstarter
Tagi: d20 | D&D | D&D 5E | Kickstarter | Stargate SG-1 Roleplaying Game | Wyvern Gaming


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.