» Wieści » Dziwne rzeczy w londyńskim teatrze

Dziwne rzeczy w londyńskim teatrze

|

Dziwne rzeczy w londyńskim teatrze

Jesienią tego roku trafi na deski londyńskiego Phoenix Theatre trafi inspirowany serialem Stranger Things spektakl Stranger Things: The First Shadow.

Scenariusz sztuki został napisany przez scenarzystkę i współproducentkę wykonawczą serialu, Kate Trefry, przy współpracy z autorami oryginalnej historii braćmi Dufferami. Produkcja zostanie wyreżyserowana Stephena Daldry'ego, którego będzie wspomagał Justin Martin.

Hawkins, 1959 r., zwyczajne miasteczko ze zwyczajnymi problemami. Auto młodego Jima Hoppera nie chce odpalić, siostra Boba Newby'ego nie traktuje poważnie jego programu radiowego, a Joyce Maldonado po prostu chce skończyć szkołę i wyrwać się z tej przebrzydłej mieściny. Gdy pojawia się nowy uczeń, Henry Creel, jego rodzina przekonuje się, że nowe początki nie są łatwe, a... cienie przeszłości sięgają bardzo daleko – można przeczytać w streszczeniu sztuki.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

- Poznacie nowe ujmujące postacie, które pojawią się obok starych znajomych podczas podróży w przeszłość, która daje podwaliny dla przyszłych wydarzeń przedstawionych w serialu. Chcielibyśmy powiedzieć więcej na temat fabuły, ale nie możemy – najwięcej satysfakcji da jej samodzielne poznanie. Nie możemy się doczekać. Do zobaczenia w Londynie – odnieśli się do przedsięwzięcia bracia Dufferowie.

Warto przypomnieć, że trwają obecnie prace nad piątym sezonem serialu, który będzie zwieńczeniem tej opowieści.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: variety.com
Tagi: Stranger Things | Stranger Things: The First Shadow


Czytaj również

Komentarze


Aesthevizzt
   
Ocena:
0
Ciekawe kiedy spektakl trafi na Netfliksa?
02-03-2023 07:21
Aesthevizzt
   
Ocena:
0

Premiera 17 listopada. Wygląda na to, że spektakl będzie na deskach do 13 grudnia. W przyszłym tygodniu ruszy (przed)sprzedaż biletów.

24-03-2023 20:18

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.