» Wieści » D&D Insider - wkrótce darmowa beta

D&D Insider - wkrótce darmowa beta

08-05-2008 08:53 | Mateusz 'Zsu-Et-Am' Kominiarczuk

D&D Insider - wkrótce darmowa beta
Czarodzieje z Wybrzeża ogłosili dziś, że wraz z premierą 4. ed. Dungeons & Dragons (6.06.2008) rozpoczną się, poprzedzające wprowadzenie opłat na to komputerowe narzędzie, "publiczne beta-testy" D&D Insider.

Każdy posiadający konto na stronie WotC będzie mógł za darmo korzystać z materiałów udostępnianych poprzez DDI - poza magazynami Dragon i Dungeon (nowe materiały do których ukazywałyby się w poniedziałki, środy i piątki) także z D&D Rules Compendium (które ma być na bieżąco aktualizowane w miarę ukazywania się nowych materiałów do gry - także cyfrowych). W momencie rozpoczęcia testów wersja demo nie będzie zawierała D&D Character Builder ani D&D Game Table, zostaną one jednak z czasem dodane.

Wydawnictwo zapowiada także, że po zakończeniu okresu darmowej bety cena wykupienia abonamentu na DDI nie od razu wyniesie 14,95 USD miesięcznie. Początkowo będzie obowiązywać cena promocyjna - opłaty za korzystanie z pełnego i stale rozwijanego oprogramowania będą niższe, dzięki czemu każdy będzie miał możliwość jego wypróbowania i podjęcia decyzji o ewentualnym przedłużeniu abonamentu.

Więcej na temat DDI opowiada Bill Slavicsek w kolejnej publikacji z serii Ampersand, dostępnej tutaj.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Wizards of the Coast
Tagi: Wizards of the Coast | DDI | D&D 4th ed. | Ampersand | D&D Insider | Wizards of the Coast


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~Yuan

Użytkownik niezarejestrowany
    Spox :)
Ocena:
0
no ładnie, ładnie. Fajnie, że wizards'i uchylą za darmo trochę swoich tajemnic ;). Z tego co widzę, to nie ma podanego dokładnego czasu trwania, ale czytając miedzy wierszami można stwierdzić, że będą to raczej miesiące niż tygodnie.
08-05-2008 21:37

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.