» Wieści » Ankieta RPG

Ankieta RPG

|

Ankieta RPG
Zapraszamy wszystkich użytkowników serwisu Poltergeist (i nie tylko) do udziału w ankiecie dotyczącej rynku gier fabularnych w Polsce. Ankieta, którą przygotował Jakub 'Arathi' Nowosad', podzielona jest na dwie części:
  • pierwsza dotyczy hobby, jakim jest RPG;
  • druga dotyczy danych osobowych respondenta.
Ankieta będzie dostępna do 31 maja 2011 roku. Każdy może ją wypełnić raz i ewentualnie wrócić, aby ją zedytować (możliwość dostępna przy włączonych cookies). Po zakończeniu ankiety jej wyniki zostaną upublicznione w formie raportu, m.in. na stronie serwisu Poltergeist. Ankieta nie jest częścią marketingu określonego przedsiębiorstwa. Ankieta nie jest zrobiona na zlecenie.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Ankieta RPG


Czytaj również

Komentarze


Mayhnavea
   
Ocena:
0
Tu chyba powinna iść ocena konkretnych wydawnictw i ich działań marketingowych oraz promocyjnych.
06-04-2011 00:20
Arathi
   
Ocena:
0
W pierwotnej wersji była na każde wydawnictwo oddzielna strona, ale wtedy wyszło koło 70 pytań. Ale już chyba wiem jak to skonstruować - jak ją zrobię to na wakacjach wpuszczę do betatestów tak do 50 osób. I od września poprawiona ruszy. Ale to jeszcze.
06-04-2011 11:12
raskoks
   
Ocena:
0
Arathi - dobra inicjatywa i bardzo dobrze że polter ją promuje :)
Stanowczo weź pod uwagę sugestie przedmówców - bo choć wypełniłem ankietę - to jednak rzeczywiście jest męcząca i ma rażące błędy.
Mimo wszystko sama inicjatywa jest chwalebna i tutaj brawa ode mnie ;-) - czekam z niecierpliwością na wyniki.
06-04-2011 16:25
Mayhnavea
   
Ocena:
0
Może jak będziesz potrzebował beta-testerów, to daj cynk repkowi albo komuś z redakcji, to się np. wspólnie nad tym popracuje? Wśród redaktorów jest zapewne kilka osób, które będą potrafiły udzielić naprawdę fachowych uwag.
06-04-2011 20:19
Digoxin
    trala
Ocena:
0
Ankieta się dłuży, kilka sztywnych wariantów odpowiedzi, brakuje Conan RPG w paru pytaniach o oczekiwania czy preferencje.
Dobra inicjatywa, zobaczymy jakie będą wyniki, wtedy będzie można ocenić.
17-04-2011 09:51

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.