» Wieści » Animowane Dziwne Rzeczy

Animowane Dziwne Rzeczy

|

Animowane Dziwne Rzeczy

Portal Variety poinformował, że Netflix zamówił serial animowany będący spin-offem kultowego Stranger Things. Nad produkcją pracują Eric Robles i Flying Bark Productions, a bracia Dufferowie będą pełnić rolę producentów wykonawczych za pośrednictwem Upside Down Pictures.

- Zawsze marzyliśmy o animowanym Stranger Things inspirowanym  kreskówkami, przy których spędzaliśmy za dzieciaka sobotnie poranki i ujrzenie jak to marzenie się urzeczywistnia będzie absolutnie ekscytujące. Jesteśmy zachwyceni pomysłem Erica Roblesa i jego zespołu – scenariusz i grafika są niesamowite i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami nowymi informacjami. Przygoda trwa – napisali bracia Dufferowie w oświadczeniu.

Stranger Things zadebiutowało na ekranach w 2016 roku i z marszu podbiło serca widzów. Obecnie trwają prace nad finałowym, piątym sezonem. Netflix plany stworzenia spin-offu ogłosił już w lipcu 2022 roku, niemniej dotychczas nie ujawniono żadnych szczegółów, chociaż bracia Dufferowie wskazali, że produkcja nie będzie koncentrować się na takich postaciach jak Jedenastka czy Steve Harrington. Z kolei w marcu tego roku ogłoszono, że spektakl inspirowany serialem, którego akcja będzie osadzona w Hawkings w 1959 roku jesienią zadebiutuje na deskach londyńskiego West Endu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: variety.com
Tagi: Stranger Things | Netflix


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.