string(15) ""
» Blog » bombowy COMBAT ZONE
29-12-2012 11:48

bombowy COMBAT ZONE

Odsłony: 4

AFTERBOMB MADNESS
COMBAT ZONE

 

Rak zabija powoli, ale nieubłaganie. Podwójna okupacja, niczym nowotwór, konsekwentnie pozbawia życia kolejne społeczności USA, jakkolwiek Amerykanie nie poddają się bez walki. Wojna Totalna dotyczy każdego, nawet jeśli kryje się w leśnych ostępach, pustynnych jaskiniach lub zamieszkuje podwodny Azyl. Przed konfrontacją nie ma ucieczki. Prędzej czy później wszyscy muszą sięgnąć po broń, by odeprzeć najeźdźców i przeklęte potomstwo apokalipsy. Dezercja nie wchodzi w grę!    

 

COMBAT ZONE jest dodatkiem do AFTERBOMB MADNESS. Zawiera szereg praktycznych informacji na temat ziem okupowanych i terenów sporny, istot z innego wymiaru kolonizujących Ziemię, żądnych krwi komunistów dążących do eksterminacji demokratów, zakonspirowanych społeczności oraz ruchu oporu. Dostarcza też nowych procedur, rozszerzających mechanikę między innymi o zasady walki zaawansowanej, reguły wszczepiania implantów bazujących na technologii obcych, wytyczne na temat atrybutów chroniących podczas konfliktów społecznych. Nie brakuje też dalszych informacji o realiach świata, anomaliach, miejscach szczególnych i retrofuturystycznym ekwipunku. Załączony bestiariusz skrupulatnie opisuje osobliwe jednostki i zbiorowości sowietów, różne rasy obcych i ich bioinżynieryjne eksperymenty, a także zmutowane monstra powstałe na skutek atomowego skażenia. Podręcznik zawiera również klimatyczny scenariusz oraz suplement fanowski, w którym znajdują się wyróżnione teksty wielbicieli groteskowego uniwersum AFTERBOMB MADNESS!  

 

Dalsze informacje wkrótce.

Tymczasem proszę byście udzielili wskazówek na temat stylu graficznego tytułu dodatku. Który z nich podoba się Wam najbardziej i dlaczego. Chcemy uwzględnić Wasze opinie w ostatecznym wizerunku okładki. Napisy pokazane są tutaj na czarnym tle; docelowo nie będzie ono jednolite, ale także ciemne. Kto i co konkretnie pojawi się na okładce niech pozostanie na razie tajemnicą, ale nietrudno się domyślić, że będą to obcy i ktoś dostatecznie reprezentatywny dla całej sowieckiej ferajny…

 

Oficjalna strona gry fabularnej AFTERBOMB MADNESS: www.afterbomb.pl

  

Skoro o bombie mowa - życzę wystrzałowego Sylwestra! 

Komentarze


Jade Elenne
   
Ocena:
+1
Drugi od góry wygląda najciekawiej.

A w ogóle to bardzo miła wiadomość, powodzenia i z tym dodatkiem, i z kolejnymi!
29-12-2012 12:04
KFC
   
Ocena:
0
Zgadzam się z Jade - bramka nr 2.
Ja życzę powodzenia z tą grą o jaszczurach - serio serio.
Grałbym!
30-12-2012 01:54
JImmyKupa
   
Ocena:
0
Druga od góry
30-12-2012 15:21
Headbanger
   
Ocena:
0
Trzeci od góry. Jako jedyny wygląda kompletnie. Reszta to pixel/texture pasztet.
30-12-2012 15:25
Andman
   
Ocena:
0
Trzecie logo, estetyczne i przypominające kamuflaż zimowy.
30-12-2012 18:46
Salantor
   
Ocena:
0
2 albo 3
30-12-2012 18:47
Kamulec
   
Ocena:
0
Ostateczny odbiór napisu i tak będzie zależał od całości kompozycji. Czwarta propozycja jest nieczytelna.
30-12-2012 19:44
Iuchiban
   
Ocena:
0
drugie od góry jak dla mnie
20-01-2013 22:38

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.