Najnowsze notki na blogach

Wyświetlono rezultaty 21-30 z 15311.

Kaworu92: Magic: The Gathering of Heroes - Plany

30-04-2022 11:50
0
Komentarze: 1
W działach: tłumaczenia, RPG, M:tG
Magic: The Gathering of Heroes - Plany
MTG ma tuziny planów, które opisano na przestrzeni lat. Choć wielu graczy będzie chciało stworzyć swoje własne plany, wielu także będzie chciało odwiedzić dobrze znane miejsca. Wiele z tych planów może także zostać użytych jako domy postaci, do których mogą wracać jako do schronienia po eksploracji bardziej niebezpiecznych miejsc. Eter Eter - Pustka, Ciemne Wieczności, Świat Pomiędzy Światami. Substancja, która wypełnia przestrzeń między planami. Eter wpłynął na Nałożenie Rahi. Jest to także miejsce, w którym powstali Eldrazi. Plany naturalne Alara - Pojedynczy, gigantyczny plan...

von Mansfeld: Bazaltowy Dom – Rok 2637 (3) [Mountain Home]

30-04-2022 11:06
0
Komentarze: 0
Bazaltowy Dom – Rok 2637 (3) [Mountain Home]
Trzeci Rok z Bazaltowym Domem, w Mountain Home. Tym razem rozegraliśmy aż dwie misje w jednym Roku: przetestowaliśmy więc, jak gra działa w tej sytuacji. Czy faktycznie obiecuje to, że jest to praktyczne.

Kaworu92: Apparently, I am a Youtuber (xD)

30-04-2022 10:35
0
Komentarze: 21
W działach: Youtube
Jak głosi tytuł... Uznałem, że zrobię jednak to konto o gamingu i na pierwszy rzut wziąłem starą, ale jarą grę, czyli Etherlords 2. Link do filmiku możecie znaleźć tutaj: [LINK] Ogólnie moje wrażenia? Hm... jak piszę tekst na bloga książkowego - wielka radość. Jak piszę coś na Poltera - wielka radość. Publikuję filmik na YT - meh...? (xD) Mimo wszystko mam wielką kolekcję gier na Steamie (jak chyba każdy?), a w ogóle w to nie gram. Dobrze byłoby jakoś to ogarnąć i możliwe, że własne konto gamingowe mi w tym pomoże? I skoro je już założyłem, a filmiki będą mieć po pół godziny, to chyba jedna...

Aesthevizzt: Smaki Brancalonii: Gorgonia gorgonzola

29-04-2022 17:01
0
Komentarze: 1
W działach: rpg, D&D, Brancalonia, Ku przygodzie 5e
W ostatnich tygodniach zaniedbałem swojego bloga, ale mam nadzieję, że uda mi się przerwać ten zastój. Prawie rok temu przy okazji zbiórki w serwisie wspieram.to na wydanie polskiej edycji settingu Brancalonia (z darmowym Starterem można zapoznać się TUTAJ) utrzymanego w klimacie spaghetti fantasy przerobiłem przygodę Jest tu jakiś cwaniak? Teraz powróciłem do tej scenerii z scenariuszem jednostrzałowej przygody dla postaci na 3. poziomie i pewnym nietypowym serowym specjałem :) Udanej majówki!

Kaworu92: Zostać Let's Playerem?

29-04-2022 11:19
0
Komentarze: 15
Hej ;-) Zastanawiam się powoli, czy nie spróbować swoich sił w nagrywaniu grania w gry komputerowe na YT. Nie wiem czy to dobry pomysł. Znaczy, mam poważną wadę wymowy, głos żabola (xD) i jak kiedyś próbowałem nagrywać, to mój głos był stanowczo zbyt cichy. Pewnie to ostatnie da się jakoś technologicznie wytentegować (mam nadzieję?) np: w Ubuntu Studio i mam nadzieję, że to nie byłoby jakieś... bardzo trudne w obsłudze, ale... no cóż...? Nie wiem też czy mam odpowiednio dużo czasu? Prowadzę bloga o książkach, piszę tutaj o RPG-ach, uczę się powolutku programować - może dostatecznie dużo zaję...

Henryk Tur: "W sercu Otchłani" - premiera już jutro :)

28-04-2022 17:01
0
Komentarze: 2
Jutro o godzinie 18 w pubie "Potwór" (Przemyśl) odbędzie się premiera "W sercu otchłani". Rano na profilu autorskim na FB umieszczę informacje dot. zamawiania wysyłkowego. Zdradzam – będzie tanio :)

Arkadiusz Rygiel: FILM - "Wiking" (ang. The Northman), 2022 r. - reż. Robert Eggers - Wrażenia z seansu

27-04-2022 18:23
0
Komentarze: 0
W działach: "Wiking" The Northman 2022 reż. Robert Eggers, FILM, Wikingowie, Wrażenia z seansu
Witam wszystkich po dość długiej przerwie. Zapraszam na garść wrażeń z filmu Wiking w reżyserii Roberta Eggersa.  Blog w mocnej przebudowie.  https://arkadiusz-rygiel.blogspot.com/2022/04/film-wiking-angthe-northman-2022-r-rez.html

Kaworu92: "Snując zmierzch" Elizabeth Lim - recenzja [ILDS]

26-04-2022 18:32
0
Komentarze: 0
W działach: I libri di Simone
Hej ;-) Na moim blogu ukazała się kolejna recenzja. Tym razem dotyczy książki Snując zmierzch Elizabeth Lim. Zapraszam do lektury ;-)

von Mansfeld: Moje pomysły na erpegi

26-04-2022 17:12
1
Komentarze: 3
Moje pomysły na erpegi
Skoro ostatnio aż dwukrotnie narzekałem na to, jak sprzedają się moje erpegi, napisałem listę pomysłow na to, co chciałbym zaprojektować. Może kiedyś któryś z tych pomysłów zrealizuję… Ta lista m.in.: zawiera: Alpaki Heartbreakera Stellaris RPG Dostępna tutaj :)

Henryk Tur: Mój panel autorski

26-04-2022 16:31
3
Komentarze: 4
Mój panel autorski
Miałem przyjemność wziąć udział w panelu autorskim na zaproszenie przemyskiej, prężnie działającej organizacji Gry i "Fantastyka". To dobra rozgrzewka przed premierą książki zaplanowaną na 29 kwietnia. Tak, tak – już za trzy dni! A tu dwie focie ze spotkania :)