» Wieści » Witamy na Polterze

Witamy na Polterze

|

Witamy na Polterze

Witajcie ponownie na Polterze. Mamy nadzieję, że mimo wszystko go poznajecie. Pojawiły się nowe opcje i usprawnienia, wyeliminowaliśmy wiele dokuczliwych błędów. Rozglądajcie się, klikajcie, sprawdzajcie nowe możliwości. Liczymy na Wasze opinie, uwagi i zgłoszenia usterek. Zależy nam na tym, aby Polter spełniał Wasze oczekiwania.

Jedno się nie zmienia - staramy się tworzyć największy i najlepszy serwis poświęcony fantastyce w polskim internecie. Zapraszamy Was do pisania, redagowania, ale przede wszystkim - czytania.

Tagi: Poltergeist


Czytaj również

Komentarze


DrRectum
   
Ocena:
0
Poza tym, że nie mam zielonego pojęcia co się na stronie znajduje i gdzie mam tego szukać to spoko. Nie wiem gdzie jestem i strony teraz musze się uczyć jak obsługi jakiejś ruskiej apliacji. Projektowałem lepsze w gimnazjum... Jak się nauczę jak się to cholerstwo obsługuje to się wypowiem więcej, ale podoba mi się bardzo system komentarzy 
24-07-2013 21:29
Repek
   
Ocena:
0
Jeśli znasz się na projektowaniu stron, to zawsze chętnie podejmiemy współpracę.

Co do szukania - w sumie niewiele się zmieniło w tej kwestii, działy są na belce na górze. Tylko newsy są w jednej kolumnie, a nie w boksach.
24-07-2013 22:00
gower
   
Ocena:
+1
Była to recenzja Dziedzictwa Manitou, która jak na złość zgromadziła ich najwięcej, bo chyba z 50.

Twoje wszystkie lajki są tutaj:) Lajki na Facebooku gromadzone są dla konkretnego adresu, a ten z jakiegoś powodu wygląda inaczej w nowej wersji – to też na pewno zostanie naprawione, w swoim czasie.
28-07-2013 00:54
Repek
   
Ocena:
0
W nagrodę za odnalezienie lajków dorzuciłem swojego. :)
28-07-2013 01:50
Pharas
   
Ocena:
0
Chciałbym tylko wyrazić swoje ubolewanie z powodu zniknięcia belki z top 10 komiksów, filmów, gier itd. Również przeszukiwanie bazy danych bez podglądu okładek uważam za rozwiązanie gorsze niż było dotychczas.
30-07-2013 12:18
Repek
   
Ocena:
0
@Pharas
Niestety, ranking się po prostu nie mieści

Co do przeszukiwania - to tylko kwestia tego, jak teraz jest to ustawione. Okładki są, ale nie w starych notach zapewne. Będziemy to jeszcze poprawiać.
30-07-2013 16:19
Patryk Cichy
    Dodawanie not.
Ocena:
0
Nie wiem co robię nie tak, ale kiedy usiłuję dodać notę o zapowiedzianej książce, po kliknięciu "dodaj", kiedy to powinna zostać skierowana do moderacji, widzę komunikat "error: nie masz uprawnień by akceptować noty", czy coś takiego. Czy może to mieć związek z faktem, że ze względu na "zapowiedziowy" charakter noty, nie dodałem ISBN, ceny i liczby stron? Bo na razie nigdzie nie ma jeszcze tych informacji. (Zaznaczyłem check box "zapowiedź", jak by co.)
31-07-2013 10:14
Repek
   
Ocena:
0
Bugi proszę zgłaszać na forum. Link jest w tym newsie.

Przekazuję.
31-07-2013 13:18

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.