» Wieści » Szturmowcy i Punki do NS Tactics

Szturmowcy i Punki do NS Tactics

|

Szturmowcy i Punki do NS Tactics
Wydawnictwo Portal na swojej stronie zaprezentowało nowe wzory modeli Szturmowców oraz Punków.
Źródło: Wydawnictwo Portal
Tagi: Neuroshima Tactics


Czytaj również

Komentarze


~Seboom

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@DE - no ja jakimś porywającym grafikiem nie jestem. Zaś co do proporcji to rzeźbiarz odwalił dobrą robotę. Możesz się czepiać rysunków ale modeli to już nie za bardzo ;-)

Co do obwiniania grafika to za takie modele to biorę całą winę na klatę z wielką przyjemnością bo efekt bardzo mi pasi ;-)

Pozdrawiam!
18-01-2012 23:44
~Seboom

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
"pomimo tego, że te figurki nie są aż tak dynamiczne jak stricte bitewniakowe figurki, to wyglądają całkiem dobrze"

Umarłem ze śmiechu :D
Ciekawe miejsce ten Polter :D
19-01-2012 00:00
Szponer
   
Ocena:
0
Może być śmieszne, co powiedziałam. Dla mnie te figurki w porównaniu do innych po prostu porywająco nie wyglądają. Ale widać, że idą ku lepszemu.
19-01-2012 00:05
~Seboom

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Szponer, wybacz bo pewnie zachowałem się jak dzieciak. Chętnie dowiem się więcej na temat tego jak wyglądają "strikte bitewniakowe figurki". Tylko plis nie wklejaj linków do fotek tylko zarzuć jakąś definicją (może być własna) ;-)
19-01-2012 00:21
Szponer
   
Ocena:
0
Nie, przynajmniej unaoczniłeś głupotę tego sformułowania. Chodziło mi po prostu o to, że w stosunku do pozostałych bitewniaków, figurki do NS są po prostu trochę nudne. Jak już zigzak wspomniał, te figurki blado wypadają przy tworach Micro Art Studio.
19-01-2012 14:00
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Blado wypadają też przy miniaturkach Ścibora
http://sciborminiatures.com/
Choć te to faktycznie są koszmarnie drogie. choć myślę że to kwestia produkcji - design jest świetny - sam przy konwersjach używam technik które podsunął Ścibor i są naprawdę fajne
19-01-2012 14:10
malarz1989
   
Ocena:
+1
Wow! Jestem pozytywnie zaskoczony! Jest nadzieja na to, że NST będzie prezentowało się w niedalekiej przyszłości na prawdę dobrze. Jeśli panowie z ekipy NST to czytają, to teraz polecam zainwestować w naprawdę dobrego malarza (malarz1989 to nie ten malarz o którym mówię :P) i fotografa, by nie zepsuć ich podłym malowaniem i będzie ekstra. To czego się jeszcze można czepić, to to, że niektóre elementy dalej wyglądają za miękko, jak na przykład lufa karabinu, ale w to już się robi mało istotny drobiazg. Jestem pod wrażeniem :)
19-01-2012 21:42
-DE-
   
Ocena:
+3
Nie rob wiochy, Sebo. Wolsungi sa bardzo fajne, Pulp Monsters tez, MAS i MM robia bitsy (i nie tylko) na swiatowym poziomie, natomiast Sea Dragon Minis, choc jeszcze w powijakach, rowniez zapowiada sie wysmienicie. NST na tle pozostalych polskich przedsiewziec prezentuje sie blado i nie widze najmniejszego powodu, zeby im slodzic tylko dlatego ze polskie. Wymienione firmy sa polskie i oferuja produkty na wysokim poziomie, NST nie. Tyle. Malowanie ma tu malo do rzeczy, ja nie zwracam na nie wielkiej uwagi, ale nawet ulepce do Warzone mozna swietnie pomalowac i sprzedac jako niezla rzezbe - dopoki klient nie dostanie jej do reki i nie przekona sie naocznie jakiego gniota kupil.

Swoja droga twoje zdanie jako pracownika Portalu jest malo warte w tej kwestii. Trudno zebys wypowiadal sie negatywnie na temat wlasnego produktu (chocby i niesamowicie ci sie podobal prywatnie). A te teksty na temat polaczkowania, emigracji czy spuszczanie sie na waszego rzezbiarza to sobie daruj. Ochloniesz, pogadamy. Pamietaj, ze w pewnym stopniu reprezentujesz firme.
20-01-2012 08:28
~Seboom

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Przepraszam wszystkich, kapkę mnie poniosło. Pisząc o tym wylewaniu szlamu na Portal nie miałem na myśli wypowiedzi w tym temacie ale to co było wcześniej a straszny szlam się lał.

@-DE- wolałbym by nie traktowano moich wypowiedzi jako wypowiedzi "pracownika Portalu". Ja to tylko tu kilka konceptów zrobię i mam z nimi niewiele wspólnego. Aczkolwiek cenię sobie znajomość z Ignacym.
20-01-2012 09:09
Repek
   
Ocena:
0
[Fhtagn]Bez wulgaryzmów proszę.[/Fhtagn]
22-01-2012 01:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.