» Wieści » Polter Plus

Polter Plus

|

Polter Plus
Polter Plus to propozycja dla tych osób, które chcą sobie ubarwić korzystanie z portalu i otrzymać kilka dodatkowych korzyści, takich jak specjalne konkursy, rabaty czy wpływ na wygląd własnej strony.

To również okazja dla tych, którzy cenią naszą codzienną pracę, by wesprzeć lubiane działy. Zapraszamy! (tylko dla zalogowanych)
Tagi: Poltergeist | Polter Plus


Czytaj również

Komentarze


Repek
   
Ocena:
+3
@Sting
Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w topiku na forum. Tak, każdy płaci za swój plusik. Ja też.

@slann
Pliz, don't.

@Zuhar
Inne serwisy doskonale spełniają to zadanie. Nie chcemy ich kopiować. :)

@Scobin
Gdyby musiał, to pewnie byłby flejm na 900 komentarzy. :)

Dzień jeszcze młody. :)

Pozdro
25-07-2011 15:33
Kamulec
   
Ocena:
0
Nie. Aczkolwiek bez wątpienia trochę czasu poświęciłem dla samego Poltera, bo trochę już tu jestem. I gdyby nie ta "nowość" pewnie bym poświęcił go znacznie więcej w przyszłości.

@g0trrI
Tu nie chodzi o dokładne wartości. Zawsze się znajdzie ktoś, dla kogo dany pieniądz ma znaczenie i ktoś, dla którego znaczenia nie ma.

"Nie jesteśmy największym serwisem."
A jaki jest większy społecznościowy serwis o takiej samej tematyce po Polsku? Gildia ma więcej reklam, niż artykułów, najwyżej oglądalność im boty nabijają.

"2. Do zobaczenia zatem i powodzenia. Kibicujemy wszystkim fajnym projektom w sieci."
Dotąd ten wydawał się właściwym.

"Szkoda, bo wg mnie idea jednego"poważnego" serwisu dla wszystkich jest dobra."
Strona, która stara się trzymać poziom i obejmować wszystkie powiązane zagadnienia. Polter dotąd moim zdaniem miał szansę przyłączać do siebie mniejsze strony, z których wiele nie oferowało ciekawszych rozwiązań, a tylko rozbijały niepotrzebnie społeczność i bazę artykułów.

"Wybacz, ale znów chyba rozmawiasz ze sobą,"
Nie wybaczam.

Pozdrawiam..
25-07-2011 15:38
Repek
   
Ocena:
+1
@Kamulec
[Nie. Aczkolwiek bez wątpienia trochę czasu poświęciłem dla samego Poltera, bo trochę już tu jestem.

Czyli w sensie "na Polterze". Wybacz, ale to nieco co innego niż "dla Poltera". Oczywiście, są userzy, którzy swoją aktywnością [choćby blogową] robią bardzo dużo dla Poltka. Ale to wymaga sporo pracy i wysiłku.

Poza tym:
1. Gildia jest największa. Teoretycznie też jest społecznościowa, choć nie idzie w tę stronę.

2. Nie mamy zamiaru przyłączać mniejszych stron. Rozumiem, że to jakieś Twoje marzenie, ale nie bardzo kiedykolwiek mieliśmy plan je zrealizować. Były pomniejsze fuzje z forami, ale na dłuższą metę to się słabo sprawdza.

3. Zajmować się wieloma zagadnieniami, publikować arty i newsy mamy wciąż zamiar. Nic się nie zmienia, zapraszamy do lektury. :)

4. Prezent

Pozdr.
25-07-2011 15:44
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
DOBRA, MAM PIERWSZEGO BUGA
Zarejestrowałem plusika z tabletu, ale mój laptop wciąz pokazuje mi reklamy i nie mogę sie dostac do plusikowych ustawien z lapka.
co jest?
25-07-2011 15:47
Zuhar
   
Ocena:
0
A nie byłeś przypadkiem zalogowany na stałe na lapku? Może wystarczy się przelogować?
25-07-2011 15:50
Kamulec
   
Ocena:
0
Podczas długiego pobytu na Polterze napisałem też trochę komentarzy, postów itd. dla Poltera.

Nie mówiłem wyłącznie o fuzjach, lecz też o przepływie użytkowników. Jeżeli coś jest jednoznacznie lepsze od konkurencji, to zbiera ludzi. Polter nie jest jeszcze jednoznacznie lepszy, ale liczyłem, że da się to osiągnąć.

Nie pozdrawiam. Dopiero co pozdrawiałem, ile można.
25-07-2011 16:02
malakh
   
Ocena:
+4
Pogubiłem się.

Drogi Kamulcu, popraw mnie, jeżeli się mylę, ale w wielkim skrócie twoje słowa odczytuję tak:

Róbta, róbta, redakcja, dla nas, dla większego dobra. Polter niech rośnie w siłę!

Ale niech się nie waży zarabiać!


25-07-2011 16:04
nimdil
   
Ocena:
0
Zalogowany wszędzie ;)
25-07-2011 16:18
Krackus
   
Ocena:
0
Ja dla odmiany pochwalę pomysł, lubię jak ludzie od którzy tworzą dla mnie coś przydatnego i ogólnie odwalają dobrą robotę dostają za to kasę - jeśli nie moją to tym lepiej :P.
Ale akurat w tym wypadku chyba się skuszę na P+ jak wrócę do Polski, bo mam nadmiar kasy na koncie telefonowym, więc praktycznie nic mnie nie kosztuje.
25-07-2011 16:20
Kamulec
   
Ocena:
0
@malakh
Uważam, że dobrze, aby istniała strona, która udostępnia pełną funkcjonalność bez wnoszenia opłat i jestem zdania, że skoro Polter je wprowadza dobrze, aby jego miejsce zajął inny serwis. Nie planuję ani teraz, ani w przyszłości wspierać za darmo strony, która pobiera opłaty.

@Krackus
Mam tak samo, ale nie w tym rzecz, więc opcji nie opłacę.
25-07-2011 16:24
Ninetongues
   
Ocena:
+6
111 komentarzy do godziny 16:30.

Chyba będzie rekord. Tymczasem zapraszam na stronę ninetongues.polter.pl a na niej: Karnawał blogowy nr.23! Obczajcie te grafy! ^^
25-07-2011 16:29
malakh
   
Ocena:
+2
@ Kamulec

Wspierać? Jesteś na Polterze od 2005 roku - i jak "wsparłeś" portal? Zero artykółw i kilka wieści.

Sorki, ale chyba żarty sobie robisz.

Uważam, że dobrze, aby istniała strona, która udostępnia pełną funkcjonalność bez wnoszenia opłat

Czyli ty po prostu chcesz. Wszystko. Za darmo. A jak jakiś mało ważny element jest za drobną opłatą, to fe? Bądź poważny. Jak nie zapłacisz tych 5zł, to co się zmieni? Coś ci zabiorą?

Inni, którzy zapłacili, dostaną coś więcej.

Zdradzę ci tajemnicę - tak to działa na całym świecie!

25-07-2011 16:37
~Diabeł

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
@repek - skoro ta szumna "wersja do druku" to tylko plain text, to ok. Dla mnie "wersja do druku" to ładnie sformatowany pdf z którym nie muszę już nic robić tylko kliknąć drukuj. Jak widać polter ma swoje własne standardy :P .
25-07-2011 16:39
Kamulec
   
Ocena:
0
@malakh
Troll z Tobą.
25-07-2011 16:43
nimdil
    @malakh
Ocena:
+1
Nie mówię że się zgadzam z Kamulcem, ale nie czaruj zaraz, że tak to działa na całym świecie jakby polski Polter był ostatnim Polterem na zachód od rosyjskich niedźwiedzi, który nie udostępniał dodatkowych funkcjonalności za opłatą, bo to nieprawda.
25-07-2011 16:51
Neurocide
   
Ocena:
+2
Dobra, ja mam inny problem. Choć mam plusa, to chcę mieć reklamy. Co mam robić.

Pordzawiam
25-07-2011 17:13
kbender
   
Ocena:
+2
Osobiście uważam że średnio się do tego zabraliście. Jeśli chcecie datki na cel prowadzenia serwera, powinniście byli zorganizować akcję "dofinansuj serwer" z jasnym wyliczeniem, ile to kosztuje i imienną (niekoniecznie kwotową) listą darczyńców. Działa to w wypadku dużych serwisów (wikipedia) i malutkich fanowskich gier (cały megamek.net/mekwars). Ot, raczej nikt by się nie czepiał, gdybyście akcję przeprowadzili w takiej formie i dodali nową funkcjonalność wszystkim "za darmo".
Z opcji plusikowych żadna mi nie leży, a pachnie mi to rozwarstwieniem użytkowników, którego nie lubię. Własny adres w poddomenie to chyba jedyna ciekawa opcja (z mojego punktu widzenia). Wiem, że są tacy, którzy zapłacą za sam fakt posiadania gąbki lub plusika, ale ja mam na odwrót, właśnie dopóki dofinansowywanie serwera wiąże się z plusikiem przy avatarze, to z opcji nie skorzystam.
Z kolei sprzeczanie się autorów zawartości z redakcją poltera o plusikowanie jest niesmaczne z obu stron. Ze strony redakcji - dlatego że mogliście akcję z wyprzedzeniem zapowiedzieć (mielibyście dokładnie ten sam flejm dwa razy, ale wyszlibyście na tych, którzy wyciągnęli rękę do autorów i nie pachniałoby to partyzantką). Ze strony autorów - wiem że chodzi o zasadę, ale to raczej nie będą aż takie pieniądze, żeby o nie walczyć, prawda? Rozumiem oburzenie, że tego z wami nie skonsultowano, ale ktoś może wam teraz przypiąć łatkę pieniaczy rzucających się na żałosne grosze.

Tym bardziej że znając życie, z miesiąca na miesiąc "plusików" będzie coraz mniej, aż w końcu o akcji wszyscy zapomną.
25-07-2011 17:28
KFC
   
Ocena:
0
@Nine
aż przyjemnie na Twojego bloga wejść taki ładny ;]
25-07-2011 17:30
nimdil
    @kbender
Ocena:
0
Tylko że to nie jest tylko na serwer.
25-07-2011 17:35
Kamulec
   
Ocena:
+1
@kbender
Dokładnie. Jakbyście dali wyliczenie i napisali, że brakuje Wam x zł na serwer, to pewnie też bym coś podesłał. Przy okazji operator by Wam 60% nie zabrał.

Z procentem od zysku raczej nikomu nie chodzi o to, że liczy na znaczące pieniądze lecz o to, że wysłał pracę na serwis, który funkcjonował na innej zasadzie.

@nimdil
Jak się chce od kogoś pieniądze, to wypada podać na co.
25-07-2011 17:40

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.