» Wieści » Polter Plus

Polter Plus

|

Polter Plus
Polter Plus to propozycja dla tych osób, które chcą sobie ubarwić korzystanie z portalu i otrzymać kilka dodatkowych korzyści, takich jak specjalne konkursy, rabaty czy wpływ na wygląd własnej strony.

To również okazja dla tych, którzy cenią naszą codzienną pracę, by wesprzeć lubiane działy. Zapraszamy! (tylko dla zalogowanych)
Tagi: Poltergeist | Polter Plus


Czytaj również

Komentarze


Albiorix
   
Ocena:
+2
Chyba lepsza byłaby jednak formuła taka jak w Wikipedii czy niektórych projektach open sourcowych; "Ludzie, wyślijcie nam datek co łaska". Ludzie wysyłają, wszystko jest ładnie, wszyscy są zadowoleni.
25-07-2011 09:03
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+3
Ok, pytanie za 150 polterpunktów.
Czy jeżeli szefostwo poltka wycofa z oferty druk na żądanie, nadal będziecie się czepiać i piać, że polter sprzedaje cudzą własność?
Bo jak na to patrzę, to poza tym cała reszta jest faktycznie tylko i wyłącznie "bajerami" jak te plusiki przy Aviku.

I nie - nie musicie odpowiadać.
25-07-2011 09:08
Morel
   
Ocena:
0
A to powyżej to byłem ja - Jarząbek.
25-07-2011 09:09
dzemeuksis
   
Ocena:
+5
Repek, ależ owszem, sprzedajesz coś. Usługa polter+ daje dostęp do wersji do druku. Siłą rzecz, jeśli ktoś chce wydrukować tekst, musi zapłacić za to.

Doprawdy? Mam rozumieć, że nie umiesz wydrukować zawartości strony internetowej w inny sposób niż użycie opcji "wersja do druku"?!
25-07-2011 09:13
Aure_Canis
   
Ocena:
+7
Polecam komentarz użytkownika Bagna, Altha. Odpowiedział on na kastorniaste marudzenie tymi to słowy:

"Jeśli opublikowałeś tekst pierwotnie na portalu ogólnodostępnym i bezpłatnym zrzekłeś się niejako do niego wynagrodzenia, bo utwór może być przechowywany w takiej formie do końca internetu chyba że zarządasz inaczej (jak najbardziej prawdopodobne w przypadku Polteru). Jeśli za późniejszy dostęp do tego tekstu i wielu innych tekstów i funkcji żąda się niedużej opłaty to jest to opisywane jako dodatkowe koszta związane z udostępnianiem treści. W tym przypadku funkcjonalności kodu, kasa dla programisty, lepszy przerób serwera, brak reklam, własny adres.polter.pl itp. Wydawca może w tym wypadku wydać się spryciarzem z Twojego punktu widzenia, ale po raz kolejny w dyskusji o prawie autorskim Kastor nadużywasz pewnych terminów i nie masz racji."
25-07-2011 09:15
Zuhar
   
Ocena:
0
@Morel

Jeśli pytasz, czy wycofanie się z praktyk budzących kontrowersje, spowoduje zniknięcie kontrowersji, to rzeczywiście udało Ci się zadać pytanie retoryczne.
25-07-2011 09:17
Rege
   
Ocena:
0
Będzie dało radę umożliwić płatność przez paypala?

25-07-2011 09:19
Draker
   
Ocena:
+1
Można dodać, ale niestety nie od ręki. Na szybko mogę Ci ręcznie wygenerować płatność i aktywować konto.
25-07-2011 09:26
Morel
   
Ocena:
+2
@Zuhar

Zastanawia mnie, dlaczego komentujesz kwestie, która wydaje się całkowicie jasna. Wszak napisałem, że nie trzeba odpowiadać, co powinno dać chociaż ślad informacji, że jest to pytanie retoryczne.

Generalnie męczy mnie fakt, że na poltka wszyscy się pięknie rzucają i potrafią mieszać z błotem. Ale taka mentalność - paluchem nie ruszy nikt, ale krytykować będą wszyscy. Zastanawia mnie fakt, co zrobiliby najwięksi krzykacze, gdyby polter zniknął z internetowej mapy. Ach no tak - wszak jest wielce wspaniała społeczność blogerów. Która tak samo kisi się we własnym sosie, jak to zarzuca się ludziom z poltera.
25-07-2011 09:26
nataniel
   
Ocena:
+10
@Kamulec "5 zł miesięcznie to 60 zł rocznie."

Przy płatności online za 12 miesięcy - to całe 29,90 :P

Szczerze mówiąc nie chciałem kupować - bo z Poltera prawie nie korzystam - ale jak zobaczyłem te jękały tutaj i na Facebooku, to na przekór się "splusowałem".
25-07-2011 09:27
Zuhar
   
Ocena:
+1
@Morel
"Zastanawia mnie, dlaczego komentujesz kwestie, która wydaje się całkowicie jasna. Wszak napisałem, że nie trzeba odpowiadać, co powinno dać chociaż ślad informacji, że jest to pytanie retoryczne."

Pewnie dlatego, że postanowiłem napisać wprost, to co Ty zaledwie sugerujesz.

"Generalnie męczy mnie fakt, że na poltka wszyscy się pięknie rzucają i potrafią mieszać z błotem. Ale taka mentalność - paluchem nie ruszy nikt, ale krytykować będą wszyscy."

Krytykują także Ci, którzy m.in. wygenerowali treści w tym serwisie. Jeśli to nie jest "ruszanie paluchem", to co jest? A jeśli brak aktualnej aktywności na rzecz Poltera odbiera mi prawo zabierania głosu, to Ty swoje utraciłeś w marcu (chyba, że masz jakiś tekst ze statusem Zaginiony w Korekcie).

@nathaniel
"Na przekór" to zdecydowanie lepszy powód zakupu niż oferta Polter Plus.

W przypadku gdyby była możliwość dotacji serwisu pewnei bym się nie wahał. Przy podziale na użytkowników Plus i reszta mam cały szereg wątpliwości. Czy mamy nadal serwis tworzony przez fanów dla fanów, czy może jednak dla fantów?
25-07-2011 09:40
~Victor Strogow

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Jeżeli Polter potrzebuje dofinansowania na swoją działalność, to po prostu to napiszcie proszę. Napiszcie jasno na co potrzebne są fundusze i podajcie numer konta. Ja chętnie zrobię przelew na jakąś drobną sumę i na pewno wiele innych osób też. Czytam Was od wielu lat, a nawet nie mam tu konta, a co dopiero jakiś "plus"...
25-07-2011 09:49
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Swietnie. Teraz bedzie mozna znajomym wykupic roczne konto polter plus na urodziny. Moze to nie prenumerata MiMa, ale tez ma zwiazek z RPG
25-07-2011 09:49
Morel
   
Ocena:
0
@Zuhar

Utaciłem w marcu? W sensie, że odszedłem? Proponuję sprawdzić skład redakcji.

Nikomu nie odbieram prawa głosu - po prostu denerwuje mnie fakt, że każdy wie lepiej i każdy potrafi krytykować. Skoro tak właśnie jest, to ja nie rozumiem, dlaczego takie osoby odeszły z poltera, zamiast mieć możliwość wpływania na to jak wygląda serwis i decydować o zmianach.
Po za tym - do P+ nikt nikogo nie zmusza.

Sławetnych gąbek na nk też kupować nikt nie nakazuje.
25-07-2011 09:53
37965

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@Morel

"Skoro tak właśnie jest, to ja nie rozumiem, dlaczego takie osoby odeszły z poltera, zamiast mieć możliwość wpływania na to jak wygląda serwis i decydować o zmianach."

Ponieważ wolały zająć się twórczością na własną rękę, oraz własny rachunek.

"Po za tym - do P+ nikt nikogo nie zmusza."
Dyskusja zdaje się nie dotyczy tego, czy ktoś do Polplusa zmusza.
25-07-2011 10:00
Kastor Krieg
   
Ocena:
+5
@Morel
Nikomu nie odbieram prawa głosu - po prostu denerwuje mnie fakt, że każdy wie lepiej i każdy potrafi krytykować. Skoro tak właśnie jest, to ja nie rozumiem, dlaczego takie osoby odeszły z poltera, zamiast mieć możliwość wpływania na to jak wygląda serwis i decydować o zmianach.

Zostać w redakcji Poltea i decydować o zmianach?!

MADE. MY. DAY. xD

Po za tym - do P+ nikt nikogo nie zmusza.

Poza autorami tekstów, których nikt nie uprzedził, że będzie się ich pracę sprzedawać w formatach elektronicznych. Ich już zmuszono - usługa działa, teksty wiszą, kasa leci do wszystkich, tylko nie autorów i ilustratorów. Nie wspominając już o wydawcach, których wykpiono z tantiem.

Ale sza, miało być EOT z mojej strony. Zastanów się czasem, Morel, że nie tylko userska strona sprawy jest tu na rzeczy.
25-07-2011 10:00
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dzis mam imieniny - to sobie kupie. :)
ale ale - czy bedzie rowniez mozliwosc wlasnego ukladania tekstow, moderowania ic itd?
Nie chce zeby bylo tak, ze place za brak reklam i inne udogodnienia, po czym dostaje w ciagu dnia dwie notki z pewnego wydawnictwa, w ktorych krzyczy - kup pdfa!
Przesuwa to poza nawias interesujace i wartosciowe dla mnie notki, za ktorymi trzeba potem klikac w nieskonczonosc.
Ogolnie - chcialbym miec mozliwosc albo blokowania (ukrywania) na swoim oplaconym portalu notek malo mnie interesujacych.
Tudziez autorow.
Rozumiem tez, ze ludzie placacy na portal bezposrednio beda mieli troche do powiedzenia w kwestii tego co moderowac, a co nie?
25-07-2011 10:03
Zuhar
   
Ocena:
0
@Morel
W sensie, że z marca jest Twój ostatni tekst. Plakietki mnie nie interesują.
25-07-2011 10:04
Morel
   
Ocena:
+2
@Kastor
Nie mam ochoty wdawać się z Tobą w dysputę chłopie. Mam inne rzeczy do roboty niż wysłuchiwanie Twoi tyrad. Peace.

Zastanów się czasem, Morel, że nie tylko userska strona sprawy jest tu na rzeczy.
Mój przesiąknięty polterową indoktrynacją mózg nie zrozumiał tego zdania. Chyba podjąłem dobrą decyzję, aby nie wdawać się w dyskusję.

EDIT:
@Zuhar
Ok, teraz rozumiem.

Kurde - chyba faktycznie jestem ograniczony, czasami nie docierają do mnie skróty myślowe.
25-07-2011 10:15
nimdil
   
Ocena:
+15
Nowa opcja, nowy awatar.
25-07-2011 10:22

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.