» Wieści » Podręczniki do NST

Podręczniki do NST

26-07-2011 19:23 | KFC

Podręczniki do NST
Wydawnictwo Portal opublikowało na swojej stronie podręcznik do Neuroshimy Tactics, a od kilku dni dostępny jest również army book.
Źródło: Wydawnictwo Portal
Tagi: Neuroshima Tactics | Wydawnictwo Portal


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Aesandill
   
Ocena:
+2
Wielkie brawa że darmowy

Pzdr
Aes
27-07-2011 17:08
Parsifal
    Fajnie, fajnie
Ocena:
+1
Fajnie, ale na Rebelu wystawiono jeszcze niewyprodukowane modele, które będą wysłane po 10 sierpnia, mimo, że miały podaną datę premiery na 25 lipca. Więc raz, że dzięki temu albo trzeba podzielić zamówienie na dwie częsci albo trzeba czekać kolejne dwa tygodnie na całość. Tak czy siak, jeśli liczyło się na molochowego Kasparova czy Zwiadowców posterunku, to trzeba zmienić rozpiskę albo przełożyć grę o kawał czasu.
29-07-2011 05:19
~Telchar

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+3
Albo zagrać przez chwilę proxami i przestać smęcić.
29-07-2011 13:46
-DE-
   
Ocena:
0
Bez przesady, naprawde. Zasady sa, modele mozna tymczasowo zastapic innymi... Poza tym Portal i tak wydal sporo wzorow na starcie, chyba kazdy moze poczekac 3 tygodnie na te kilka brakujacych.
29-07-2011 14:33
Dabi
   
Ocena:
0
Dokładnie można pograć proxami.

Jakby to miało nieco lepsze blistery i lepsze modele to byłoby naprawdę super.

A tak to... hmmm no wygląda na nie tak skaszanione jakby mogło być i myślę, że z dobrą kampanią i odrobinę lepszymi modelami (na co liczę w drugim rzucie) znajdzie swoje miejsce na polskiej scenie bitewniakowej.
29-07-2011 15:12
Parsifal
    Trololo
Ocena:
+3
Jasne, że można grać proxami. Tylko wystawianie modeli, których się nie ma, z fałszywą, wcześniejszą o ponad 2 tygodnie datą wysyłki jest w najlepszym razie fatalnym niedopatrzeniem, a w najgorszym - bucostwem. Bo przez to zamówiłem więcej modeli (gdyż wg. strony wszystkie miały się ukazać w tym samym czasie), najpierw nie zostały wysłane żadne z nich przez trzy dni po premierze, a potem dostałem maila, ze mogą być wysłane na raty, co oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami przesyłki. Gdyby Portal/Rebel zachował się poważniej i dał znać, że połowa bohaterów i niektóre oddziały jeszcze nie wyszły, po prostu złożyłbym inne zamówienie i zaoszczędził trochę czasu oraz spokoju ducha.

Edit: swoją drogą, gdy napisałem o tym koment na stronie wydawnictwa Portal, został skasowany. Śmieszne chłopaki !
29-07-2011 15:50
-DE-
   
Ocena:
+2
Jestem przekonany, ze pozostale paczki Rebel wysle na wlasny koszt, u mnie zawsze tak bylo, nie ponosilem z powodu nieudolnosci dostawcy zadnych dodatkowych kosztow. Natomiast mnie modele wyslali dzien po premierze, we wtorek.

Jest jasna strona incydentu - bedziesz mial czas na pomalowanie tego, co juz dostales :D
29-07-2011 16:46
sugai
   
Ocena:
+2
Obejrzałem sobie figurki do Molocha na żywo. Dają radę. Do poziomu Infinity co prawda daleko ale robią zdecydowanie lepsze wrażenie niż na zdjęciach prezentowanych przez Portal.
30-07-2011 10:08
~Rudolf

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Podręcznik super sprawa, wygląda super:-).

A takie zapowiedzi bez pokrycia to coś żałosnego. Po co obiecywać, skoro nie można dotrzymać słowa?
01-08-2011 04:46
~gamr

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Nie ma lepszego skirmisha niż infinity na rynku i to zarówno pod wzgledem zasad jak i figurek. NTS spoko ale to poprostu średniak z pokopiowanym mixem z różnych systemów trochę wymieszany z rpgem.
Takie rzeczy jak żyjace makiety, tunele, pierdy na makiecie to kwestia do ujęcia w każdym bitewniaku jako opcje scenariusza. Pierdoły i tyle a mechanika mechaniką, cieńko na tym polu a do infy lata świetlne. Sorry nie ten lot!
02-08-2011 08:05

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.