» Wieści » Plan wydawniczy Portalu na I kwartał 2012

Plan wydawniczy Portalu na I kwartał 2012

|

Plan wydawniczy Portalu na I kwartał 2012
Na swojej stronie internetowej wydawnictwo Portal ogłosiło plany wydawnicze na pierwsze trzy miesiące 2012 roku. Wyraźnie widać, że koncentrować się będzie na bitewnej Neuroshimie Tactics, ale nowe pozycje czekają też na erpegowców (Nowy Jork) i planszówkowców (Świat Gier Planszowych i dodatek do Neuroshimy Hex).
Źródło: Wydawnictwo Portal
Tagi: Neuroshima HEX | Neuroshima Tactics | Świat Gier Planszowych | Wydawnictwo Portal


Czytaj również

Komentarze


dzemeuksis
   
Ocena:
+1
@nimdil

, a nie na forum zew cthulhu pl, które jest niedostępne dla osób nie zalogowanych.

Hej, a kliknąłeś chociaż tego linka od Bielowa? Mi tam się wyświetliła treść a nie jestem zalogowany.
05-01-2012 13:54
Bielow
   
Ocena:
0
http://www.zewcthulhu.pl/
Drugi news-na temat gaslighta.

quote
"Ostatnio pojawiło się kilka wątpliwości w związku z zapowiadaną premierą polskiej edycji Cthulhu by Gaslight. W tej sprawie wypowiedziało się na naszym forum wydawnictwo Galmadrin:

Gaslight jest już skończony. Właśnie trwa ostatnie szlifowanie składu. Jednakże mimo iż podręcznik przeszedł gruntowną podwójną korektę i redakcję, zanim trafi finalnie do drukarni musimy jeszcze parę razy go przeczytać na gotowym składzie. Celowo nie podajemy daty premiery – dopóki nie będziemy pewni Gaslighta w 100%."

@dzemeuksis
Nawet nie wiedziałem o tym. Mam na "pozostań zalogowany" zawsze.

@Gol
Dzięki za wyjaśnienie. Ja aż tak w temacie nie jestem a miło że ktoś się zna w temacie a mimo to wysłucha opinii innych.

@zigzak
"czyli chodzi o to, by Portal przestał tak nachalnie odcinać kupony od Neuro i zaczął robić coś innego? Totalnie popieram."

Merci ;) Właśnie o coś takiego mi chodziło. Jednym zdaniem,krótko i treściwie.

@Feniks
"Bielow to znaczy sie ze Portal ma nie wykonywac skokow na kase i pracownikom placic przyslowiowym "dziekuje""

Nie. Nic takiego nie powiedziałem. Uważam natomiast że przerwa dobrze zrobi NS. Pozwoli oszacować dalszą strategię,wysłuchać głosów fanów zamiast wypuszczać dodatki wg. mnie na jedno kopyto. Co więcej - ja się nie pasjonuję NS zaś moi znajomi tak. I większość dodatków w łapach trzymałem bądź co bądź i jakieś tam pojęcie o systemie nam. Także jestem "wykształconym" hajterem. ;)

A przecież nikt nie zabroni Portalowi zabrać się za inne rzeczy. Czy to produkty RPG czy planszówki czy Almanachy etc. Swego czasu moim znajomym i mnie bardzo podobały się dodatki pod d20,produkty nowej fali czy gry indie. Nie samą NS żyje człowiek.

"Dnd sie nie przejadlo przez kilkanascie (dziesiat?) lat to i ns pozyje jeszcze troche a potem zrobi sie ns 2.0"
Oczywiście. Mi się spożywanie chleba też jeszcze nie znudziło. A konsekwentnie od 25lat go spożywam.
05-01-2012 17:24
~trzewik

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Kilka faktów celem oczyszczenia flejmu:

Portal wydaje produkty z linii Neuroshimy ponieważ na te produkty jest zapotrzebowanie. Celem każdego przedsiębiorstwa na świecie w dowolnej branży jest odpowiedź na zapotrzebowanie klienta i realizowanie tego zapotrzebowania.

Portal wydaje bardzo różnorodne produkty z linii Neuroshima, Neuroshimę HEX i Neuroshimę Tactics łączy świat gry, lecz zasady tych gier są bardzo różne i są skierowane do zupełnie innego odbiorcy.

Portal oprócz Neuroshimy wydaje też wiele innych produktów (seria Almanachów MG, seria gier Indie RPG, seria bestsellerowych planszówek jak Stronghold, czy Pret-a-Porter).
06-01-2012 15:37
Bielow
   
Ocena:
0
Kiedy odzywa się główny właściciel firmy to raczej nie należy pisać "celem oczyszczenia tematu" bo to raczej bezstronne nigdy nie będzie. I flejmem bym tego nie nazwał - raczej dyskusją. A że mam taki a nie inny punkt widzenia to jest jak jest.

"Portal wydaje bardzo różnorodne produkty z linii Neuroshima, Neuroshimę HEX i Neuroshimę Tactics łączy świat gry, lecz zasady tych gier są bardzo różne i są skierowane do zupełnie innego odbiorcy. "

To wciąż NS jakby nie patrzeć prawda? A o tym się rozchodzi dyskusja.

"Portal oprócz Neuroshimy wydaje też wiele innych produktów (seria Almanachów MG, seria gier Indie RPG, seria bestsellerowych planszówek jak Stronghold, czy Pret-a-Porter)."

I bym się nie obraził jakby były wydawane częściej. Póki co napisałem to co myślę. Wciąż słyszę o NS tyle że w różnych formach. Jednak widzę że nie ma sensu żebym dyskutował dalej. Beton partyjny zawsze pozostanie betonem. Burn me.
Żałuję że zacząłem temat. Ja jestem gópi a wy jesteście wspaniali i cudowni. Wszystko robicie genialnie i nie wolno was krytykować.Proszę ukarać tylko mnie a moją rodzinę zostawić w spokoju bo nic z moimi wybrykami nie miała wspólnego.

edit--
A tak na marginesie jaką mam pewność że post pode mną napisał I. Trzewik? A nie jakaś tylda? Taki poważny człowiek by nie miał konta na poltku :) ?
06-01-2012 16:28

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.