» Wieści » Pierwsza antologia Story of the Month

Pierwsza antologia Story of the Month

07-04-2013 20:27 | Fireant

Pierwsza antologia Story of the Month
Ze strony Story of the Month można pobrać antologię fanowskich opowiadań osadzonych w uniwersun Warhammera 40k.Informacja organizatorów inicjatywy:

Z dumą prezentujemy najjaśniejsze perełki wyselekcjonowane z pierwszego roku istnienia Story of the Month. Zapraszamy do ściągniecia antologii (plik PDF) fanowskich opowiadań osadzonych w uniwersum Warhammera 40k powstałych na łamach inicjatywy Story of the Month.

Czym jest SotM? Zwykłym konkursem? Z całą pewnością nie. Jest to idea. Przez naszą działalność chcemy pokazać, że w Polsce jest wielu zdolnych ludzi potrafiących pisać opowiadania. Świat Warhammera 40.000 jest naszym hobby, pasją i czymś, czemu poświęcamy dużą część naszego życia. Dzięki Story of the Month dajemy innym możliwość wczucia się w twórców tego świata, którzy mogą dodać do niego barwne historie i postacie nie ustępujące nawet na krok tym stworzonym przez autorów ze stajni Black Library. Tym właśnie jest Story of the Month - możliwością tworzenia, ekspresji. Szansą na wykazanie się kunsztem pisarskim dla absolutnie każdego.

Jeśli opowiadania zamieszczone w antologii Cię zainteresują, zachęcamy do zapoznania się z resztą prac, które możesz ściągnąć na stronie SotM.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Story of the Month
Tagi: Warhammer 40k | Warhammer 40.000


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

szelest
   
Ocena:
0
Popatrzyłem na tytuł i myślałem, ze to jakiś zagraniczny tytuł i już miałem olać. Dopiero z treści newsa wyszło, że to polskie opowiadania:)
08-04-2013 08:09
whitlow
   
Ocena:
0
A ja mam pytanie. Na okładce to co? dwóch spejs marninów gada w knajpie przy pięciolitrowym kuflu kubusia marchwiowego, czy jak?
10-04-2013 07:32

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.