» Artykuły » Konkurs na artykuł

Konkurs na artykuł


wersja do druku

Rozstrzygnięcie Konkursu
Konkurs na artykuł dobiegł końca. Wszystkim, którzy nadesłali swoje prace, chcielibyśmy serdecznie podziękować. Pierwsze miejsce zdobył artykuł Tomasza 'Kapitana_Haka' Wiśniewskiego pt. Prawie jak RPG Nagroda:
  • Fortified Manor House
  • książka Kiedy Bóg zasypia
Drugie miejsce zajął artykuł Michała 'Kadrinazi' Paradowskiego pt. Armie antyczne w Warhammer Ancient Battles Nagroda:
  • figurka - Cadwe Minotaur Maid
  • ksiażka Za króla, ojczyznę i garść złota
Trzecie miejsce zajął artykuł autorstwa Michała 'Wiewióra' Musiała pt. Troll trollowi nierówny Nagroda:
  • figurka - Kelt Shaman
  • książka Czerwone Oko
Sponsorami nagród są: sklep Flamberg, serwis Poltergeist i sklep Faber&Faber
Regulamin
Firma Faber&Faber, sklep Flamberg i dział gier bitewnych serwisu Poltergeist mają zaszczyt zaprosić Was do udziału w konkursie na artykuł poświęcony grom bitewnym. Do konkursu można zgłaszać artykuły w dowolnej formie (raport bitewny, scenariusz, opis armii, poradnik modelarski lub malarski), związane bezpośrednio z bitewniakami. Minimalna długość pracy konkursowej wynosi 4 tysiące znaków (ze spacjami). Konkurs trwa przez dwa miesiące od momentu ogłoszenia. Po tym czasie jury składające się z przedstawicieli redakcji wyłoni zwycięzców. Autorzy trzech najlepszych prac dostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe. Przysyłając prace na konkurs wyrażasz zgodę na publikację swojego artykułu w Internecie oraz w formie papierowej. W wypadku publikacji artykułu zostanie podana informacja o jego autorze. Prace oraz pytania odnośnie konkursu prosimy wysyłać na ten adres. Prace niebędące własnego autorstwa lub będące tłumaczeniami istniejących już artykułów będą automatycznie odrzucane. Na koniec nadesłanej pracy prosimy zamieścić tekst: "Nadesłany przeze mnie artykuł stanowi wyłącznie efekt mojej pracy i nie jest kopią istniejących scenariuszy innych autorów. Wyrażam zgodę na publikację mojego scenariusza na stronach internetowych i innych nośnikach informacji i zgadzam się na podanie mojego nazwiska jako autora pracy" oraz podpisać pracę imieniem i nazwiskiem. Bez tego praca nie będzie dopuszczona do konkursu. Regulamin konkursu: 1. Konkurs na najlepszy artykuł (zwany dalej "konkursem") organizowany jest przez serwis POLTERGEIST – ul. Piłsudskiego 71, 08-110 Siedlce (zwany dalej "serwisem"). Nagrody na konkurs zapewnia serwis Poltergeist oraz firma Faber&Faber i sklep Flamberg(zwane dalej "sponsorem"). 2. Konkurs kończy się dnia 21.01.2008r., o godz. 24:00. Nadsyłany artykuł musi mieć co najmniej 4 tysiące znaków. 3. Aby uzyskać możliwość otrzymania nagrody uczestnik konkursu musi do 21.12.2007r. nadesłać artykuł (o długości, co najmniej 4 tysięcy znaków ze spacjami), wraz z imieniem i nazwiskiem na ten adres. 4. Jeżeli uczestnik spełni wymagania opisane w punkcie 2. jego praca zostanie sprawdzona i oceniona przez jury składające się z przedstawicieli redakcji działu. Wyniki zostaną umieszczone na stronie głównej serwisu oraz na stronie działu gier bitewnych w formie wieści najpóźniej dwa tygodnie od zakończenia konkursu. 5. W ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo o wygranej i poproszony o podanie adresu, na który mają zostać przesłane nagrody. 6. Autorzy trzech najlepszych prac dostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe. 7. W konkursie nie mogą brać udziału:
  • członkowie redakcji serwisu wymienieni z imienia i nazwiska w dziale Redakcja na stronie info.polter.pl oraz najbliżsi członkowie ich rodzin;
  • członkowie redakcji działu gier bitewnych serwisu wymienieni z imienia i nazwiska w dziale Redakcja tego działu oraz najbliżsi członkowie ich rodzin;
  • pracownicy zatrudnieni przez sponsora oraz najbliżsi członkowie ich rodzin.
9. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie konkursu oraz o odwołaniu konkursu w przypadku nikłej frekwencji. O zmianach tych i o odwołaniu konkursu redakcja serwisu powiadomi w formie wieści na stronie głównej serwisu oraz w dziale gier bitewnych serwisu.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze


rincewind bpm
   
Ocena:
0
A jaka długość tego? ;)

A tak na serio: ciekawa inicjatywa, nagrody dla aż trzech czołowych miejsc to fajna sprawa.
24-10-2007 19:46
Aki
   
Ocena:
0
"Minimalna długość pracy konkursowej wynosi 4 tysiące znaków" ;)
24-10-2007 22:26
~Matzel

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
pisałem, pisałem i po napisaniu dopiero odpaliłem regulamin.. okazało się ze juz za pozno :/
30-01-2008 16:51
~Wiewiór

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A kiedy wyniki?
06-02-2008 08:58
Aki
   
Ocena:
0
Artykuły są w czasie korekty, wyniki już niebawem.
06-02-2008 17:26
~Xeroboy

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Gratuluję Komandorze Wiewiór! :)
16-03-2008 14:03

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.