» Wieści » Gwiezdny Pirat #58 dostępny

Gwiezdny Pirat #58 dostępny

02-03-2013 12:12 | AdamWaskiewicz

Gwiezdny Pirat #58 dostępny
Na stronie wydawnictwa Portal zamieszczony został najnowszy, 58. numer magazynu Gwiezdny Pirat. Znalazły się w nim materiały do wydawanych przez Portal gier planszowych (Neuroshima Hex, 51. Stan), bitewnej (Neuroshima Tactics) i RPG (Neuroshima).
Źródło: Wydawnictwo Portal
Tagi: Wydawnictwo Portal | Gwiezdny Pirat


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Kamulec
   
Ocena:
+1
Szanowny Panie Waśkiewiczu!

Wieść sugeruje, iż materiały zawarte w 58. numerze Gwiezdengo Pirata dotyczą różnych gier fabularnych, które ukazały się nakładem wydawnictwa Portal. Na jego stronach znaleźć możemy jednak wyłącznie materiały do Neuroshimy. Jestem wstrząśnięty Pańską niefrasobliwością.

Z poważaniem,
ja
03-03-2013 17:12
KFC
   
Ocena:
0
Ja jestem równie wstrząśnięty postawą Portalu!
03-03-2013 17:33
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+2
@ Kamulcu (Kamulcze?)

Zwracam uwagę na użytą przeze mnie formę czasownika: "wydawanych", nie "wydanych". W chwili obecnej zarówno jeśli chodzi o gry fabularne jak i bitewne oferta wydawnicza Portalu obejmuje po jednym aktywnie wspieranym tytule (odpowiednio: Neuroshima i Neuroshima Tactics). Odczytanie z wieści sugestii, jakoby w najnowszym numerze Gwiezdnego Pirata znalazły się materiały do więcej niż jednej gry fabularnej (lub bitewnej) nie jest niczym innym jak nadinterpretacją. Jestem zasmucony błędnym odczytaniem newsa.

Edit: By jednak uniknąć podobnego błędnego odczytania przez innych czytelników, przeredagowałem treść wieści tak, by była bardziej jednoznaczna jeśli chodzi o tytuły pozycji, do których materiały znalazły się w najnowszym numerze magazynu.
03-03-2013 18:58

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.