» Wieści » A Song of Ice & Fire: Figurkowa Gra Bitewna już w sprzedaży

A Song of Ice & Fire: Figurkowa Gra Bitewna już w sprzedaży

03-02-2021 16:08 | Balint 'balint' Lengyel

A Song of Ice & Fire: Figurkowa Gra Bitewna już w sprzedaży

Jak poinformowało Warfactory.pl, do sprzedaży trafiła właśnie polska wersja gry figurkowej A Song of Ice & Fire: Figurkowa Gra Bitewna.

W przedsprzedaży dostępne są dwuosobowe startery, dzięki którym zmierzyć się będą mogły siły Starków oraz Lannisterów, oraz pierwsze zestawy uzupełniające do obu frakcji i wojska neutralne, zdolne wspomóc swoim orężem obie z walczących stron.

Informacja prasowa:

Wojna Pięciu Królów rozpoczyna się krwawo, gdy Wierne Miecze Starków ścierają się z ciężkozbrojnymi zastępami Lannisterów. Po stronie Rodu Stark są liczby i niezachwiana lojalność, nawet w obliczu topniejących szans na zwycięstwo. Jednakże armia Rodu Lannister to zdyscyplinowane wojsko, wyposażone w najlepszą broń i zbroje, jakie tylko można kupić za pieniądze. To będzie bolesna próba dla Lwa i Wilkora, gdy wierność i gniew spotkają się z zimną stalą i bezwzględnością. A Song of Ice & Fire: Figurkowa Gra Bitewna to ambitna gra strategiczna dla dwóch lub więcej graczy. Kontrolują oni Wielkie Rody Westeros, dowodząc armiami na polu bitwy, rekrutując legendarnych Bohaterów czy przeprowadzając zakulisowe, polityczne machinacje.

A Song of Ice & Fire: Figurkowa Gra Bitewna pozwala graczom przejąć kontrolę nad swoimi ulubionymi bohaterami ze znanego cyklu powieści George'a R.R. Martina i poprowadzić ich do bitwy przeciwko innym Wielkim Rodom. Dzięki wysokiej jakości złożonym modelom gra może rozpocząć się od razu po otwarciu pudełka. Wszystkie komponenty gry zostały w pełni przetłumaczone na język polski. W kilka chwil możliwe jest rozegranie bitew znanych z kart powieści, odtworzenie wybranych potyczek czy też wymyślenie własnych, alternatywnych wydarzeń... Czy tym razem losy ulubionych bohaterów potoczyłyby się inaczej?

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Rozgrywka może obejmować zarówno ogromne, epickie starcia z setkami modeli na stole, jak i małe potyczki na kilka oddziałów – eleganckie i proste zasady zapewnią gładki przebieg dowolnej skali rozgrywki. Gra zawiera wiele unikalnych rozwiązań gwarantujących dobrą zabawę i zaangażowanie dowódców w rozgrywkę:

  • System szeregów zmienia możliwości jednostki wraz z ponoszonymi stratami i zmniejszaniem ilości modeli na tacce;
  • Alternatywne aktywacje wymagają ciągłego skupienia uwagi na polu bitwy i śledzenia bieżących posunięć przeciwnika;
  • Karty Taktyki zapewniają ciekawe sposoby wpływania na rozgrywkę w każdej rundzie - pozwalają wzmacniać własne jednostki oraz osłabiać oponenta;
  • Znani i lubiani bohaterowie posiadają potężne umiejętności – obecność Robba Starka czy Jamiego Lannistera znacząco wpłynie na przebieg bitwy;
  • System Stronników pozwala graczom wpływać na losy bitwy poprzez zakulisowe intrygi w pałacach i zamkach z dala od walk. Politycy, damy dworu czy wasale mogą zajmować pola na specjalnym torze, oferując graczom unikalne efekty.

Zestaw Startowy Stark vs Lannister stanowi świetny początek przygody z A Song of Ice & Fire: Figurkowa Gra Bitewna. Ponad 100 wysokiej jakości złożonych modeli, 8 odmiennych trybów gry, możliwość wyboru dowódcy czy dodatków do oddziałów w ramach rozbudowanego tworzenia armii. Ten zestaw to obietnica wspaniałej przygody w świecie Pieśni Lodu i Ognia!

Więcej na Warfactory.pl

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: A Song of Ice & Fire: Figurkowa Gra Bitewna | A Song of Ice & Fire | Gra o Tron | Warfactory.pl


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.