Aktualności

Aktualizacja - Mein Panzer - Składanie Niemców

03-01-2006 10:17 | Tomasz 'Alchemique' Budziński | Komentarze: 0
Z okazji właśnie rozpoczętego roku 2006 w imieniu Redakcji, chciałbym złożyć wszystkim Najserdeczniejsze Życzenia Szczęśliwego Nowego Roku.

Jednocześnie informuje, że dział Gier bitewnych zmienia czas aktualizowania, od dziś nowych artykułów spodziewajcie się, proszę, w każdy wtorek.

Jak już poruszyłem wszystkie ważne kwestie, serdecznie zapraszam do zapoznania się z receptą Tomka 'wiedźmaka' Koślacza na składanie rozpiski Niemców w Mein Panzer - Jak zbudować armię w Mein Panzer - Niemcy. cz. 1

Dwarves & Giant - czyli nowości GW

27-12-2005 12:55 | Wychwethyl | Komentarze: 0
Od kilkunastu dni mamy przyjemność oglądać figurki nowych, zdecydowanie silniejszych Krasnoludów wydanych przez Games Workshop.
Przerzeźbiona została większość modeli - wszyscy bohaterowie, wojownicy klanowi, kusznicy (nazwani teraz Quarrellersmi), maszyny.
Generalnie nowe wzory figurek są lepsze od poprzednich, jednak nie wszystkim renowacja wyszła na dobre. Katapulty i balisty są teraz dość toporne, a w wypraskach wojowników głowy połączone z korpusami zmniejszają różnorodność.
Graczy zapewne ucieszy fakt, iż teraz Strzelcy zostali wydani w wersji plastikowej, co zdecydowanie zmniejszyło ich cenę. Także Zabójcy dostali cztery nowe, bardzo ładne modele. Figurki bohaterów, w szczególności inżynierów, są naprawdę świetne.
Podobnie jak przy wydawaniu nowych Leśnych Elfów, czy Ogrów Games Workshop postanowiło wypuścić dwa dodatkowe modele herosów, dostępne jedynie w Mail Orderze.
Orkowych, Ogrowych, a także Chaosowych graczy zapewne ucieszy fakt, iż przy okazji wydania nowych krasnoludów został zaprezentowany nowy model Giganta. Bardzo interesująco wyglądają wypraski, w których znaleźć możemy całą masę "bitsów", pozwalających skleić potwora na wiele sposobów.

Aktualizacja - Galeria - Gwiazdka

25-12-2005 12:00 | | Komentarze: 2
W związku z trwającymi Świętami Bożego Narodzenia, Redakcja działu Gier Bitewnych chciałaby życzyć Wam wszystkiego najlepszego, szczęścia na miniaturowych polach bitew, udanego malowania, tańszych figurek i wielu godzin miło spędzonych przy bitewniakach.
Jednocześnie serdecznie zapraszamy do specjalnej, świątecznej galerii, w której znajdziecie modele w konwencji bożonarodzeniowej, robione zarówno przez profesjonalne firmy, jak i przez modelarskich fascynatów.
Zapraszamy - Figurki gwiazdkowe.

Konkurs nie tylko dla fanów Mein Panzer

22-12-2005 11:45 | Tomek 'wiedzmak' Koślacz | Komentarze: 0
Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszy scenariusz do gry Mein Panzer lub innego systemu historycznego w realiach Drugiej Wojny Światowej. Scenariusz musi dotyczyć historycznego starcia z okresu kampanii wrześniowej. Wybrane dwie prace zostaną nagrodzone przez Wargamera, a ponadto jedna z nich ma szansę na publikację w nowotworzonym podręczniku firmy GHQ. Z tego powodu prace nadesłane w wersji polskiej i angielskiej będą wyżej punktowane. Pozostałe uściślenia konkursowe znajdziesz klikając tutaj.

maXmini.pl

20-12-2005 20:28 | Tomasz 'Alchemique' Budziński | Komentarze: 2
Jakiś czas temu w polskiej sieci pojawił się nowy serwis poświęcony malowaniu i upiększaniu figurek - maXmini.pl
Możecie tam znaleźć wiele przydatnych sztuczek, których używają profesjonaliści.
Serdecznie zapraszam.

Aktualizacja - Konfrontacja - Gryfy

18-12-2005 14:04 | Tomasz 'Alchemique' Budziński | Komentarze: 0
Imperium Gryfów z Akkylannii - państwo rządzone w równym stopniu przez Cesarza jak i przez dostojników kościelnych. Templariusze i Inkwizycja w jednym. Kraj chętnie korzystający z prochu - a wszystko to w imię Merina, boga świętym ogniem wypalającego grzechy ludzkości.
Bartosz 'Dąbi' Dąbek przedstawia nam opis tej armii, jej plusy i minusy oraz ważniejsze i bardziej przydatne jednostki.
Zapraszam - Konfrontacja - Gryfy

Huk armat i zapach prochu - Napoleonic Battleboard

11-12-2005 22:14 | Tomasz 'Alchemique' Budziński | Komentarze: 0
9 listopada 1799 roku pewien Korsykanin o nazwisku Bonaparte przejął władzę we Francji, pięć lat później koronował się na Cesarza Francuzów.
Ten człowiek podbił wielką część Europy i był uważany za geniusza taktyki i strategii.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze świeżym, niekomercyjnym systemem napoleońskim - Napoleonic Battleboard

Aktualizacja - Raport bitewny - Mein Panzer

11-12-2005 16:31 | Tomasz 'Alchemique' Budziński | Komentarze: 0
Opinia publiczna Rzeszy jest karmiona czystą propagandą, a tym czasem do zachodniej granicy Niemiec coraz bardziej zbliżają się wojska Sił Sprzymierzonych.
Bladym świtem latem '44 roku nocujący we francuskiej wiosce Amerykanie i Brytyjczycy ruszają by zepchnąć Niemców na wschód.
Zapraszam serdecznie do obejrzenia fotorelacji z krwawej bitwy Mein Panzera - Mała rzeka, dużo dymu.

Aktualizacja - Opowiadania - Ekspedycja

04-12-2005 13:27 | Tomasz 'Alchemique' Budziński | Komentarze: 0
Mroczne czterdzieste tysiąclecie przyniosło wojnę i upadek. Wiele planet, dotychczas tętniących życiem, opustoszało i odeszło w zapomnienie.
Oto dziś, mamy okazję przeczytać opowiadanie Sławomira 'Sisiego' Ruszkowskiego, będące jego wizją świata, w którym
się rozgrywa WH40k.
Zapraszam - Ekspedycja.

Program 'Weteran'

02-12-2005 14:29 | Tomek 'wiedzmak' Koślacz | Komentarze: 0
Firma Wargamer powołała do życia Program WETERAN mający za zadanie nagradzanie obecnych i przyszłych entuzjastów gier bitewnych promujących systemy sprzedawane przez nią (Warzone, Mein Panzer, Chronopia, Modern Micro Armour, Americans Battlelines). W szeregi ‘weteranów’ zapraszamy każdego, kto zechce promować nasze gry. Nagrodami za pracę będzie m.in. rabat na produkty z naszej oferty, darmowe modele, a także sponsorowanie uczestnictwa w imprezach historycznych. Zainteresowanych zapraszamy tutaj po szczegóły. W imieniu firmy Wargamer serdecznie wszystkich zapraszam do współpracy.

Zespół Wargamer

Bitewniaki - aktualizacja

28-11-2005 01:24 | Tomasz 'Alchemique' Budziński
Dziś Dział Gier Bitewnych przygotował dla Was poczwórną gratkę - Bartosz 'mARIAN' Ślesiński pokazuje, jak wykonać elementy dioram i całe makiety. Natomiast Kamil 'Husqvarna' Zwolski napisał dla Was dwa krótkie opowiadanka z Aarklashu - kontynentu, na którym ścierają się armie w Konfrontacji.
Serdecznie zapraszam. » więcej

Aktualizacja

28-11-2005 00:21 | Tomasz 'Alchemique' Budziński | Komentarze: 0
"Prosto do nieba czwórkami szli..."
Z racji tego, że wszystkie jej elementy są małe, dziś mamy poczwórną aktualizację. Mam nadzieje, że będzie dla Was atrakcyjna.
Po pierwsze zapraszam do nowego działu Opowiadania, gdzie jako pierwsze pojawiły się opowiadanka ze świata Konfrontacji, autorstwa Kamila 'Husqvarny' Zwolskiego.
Po drugie zapraszam do krótkich poradników dla ludzi, którym znudziło się granie na pustym stole. Bartosz 'mARIAN' Ślesiński pokazuje nam jak profesjonalnie robi się elementy dioram i podstawki.
Zapraszam - Syn Danu, Ostatnia Wyprawa, Bruk, Makieta

Aktualizacja - Recezja Warmachine Prime

21-11-2005 19:42 | Tomasz 'Alchemique' Budziński | Komentarze: 0
Noc przyniosła... aktualizację...
Dziś zapraszam serdecznie do zapoznania się z recenzją podręcznika podstawowego do Warmachine - "Prime", którą zawdzięczamy Tomaszowi 'Monkowi' Bąkowi.
Zapraszam także do komentowania - Warmachine - Prime

Mordheimowy Turniej Par

18-11-2005 12:44 | Krzysztof 'Szczur' Hryniów | Komentarze: 0

Zapraszamy wszystkich miłośników Mordheim do Krakowa, gdzie w dniach 3-4 grudnia 2005r. odbędzie się Druga Edycja Turnieju Par. Jest to ciekawe rozwiązanie dla miłosników tego systemu: z jednej strony macie po swojej stronie sojusznika i jego (jej) bandę, z drugiej jednak strony musicie brać w swoich poczynaniach poprawkę na jego (jej) reakcje. Taka konwencja turnieju to wyzywanie taktyczne ale również gwarant kapitalnej i jedynej w swoim rodzaju atmosfery.

Serdecznie zapraszamy wszystkich.
Scenariusze, które zostaną rozegrane na turnieju oraz regulamin rozgrywek.

Aktualicacja - Galeria - Mordheim

13-11-2005 16:50 | Tomasz 'Alchemique' Budziński | Komentarze: 0
Dziś otwieramy nowy dział - Galerie.
Zapraszam tak do oglądania zdjęć figurek, jak i do nadsyłania własnych na mail.
Jako pierwsze ukazują się zdjęcia autorstwa Konrada "Normana" Belli z jego potyczek w Mordheimie.
Jeszcze raz zapraszam ->.

Infinity - zasady

13-11-2005 11:00 | Tomasz 'Alchemique' Budziński | Komentarze: 0
Hiszpańska firma Corvus Belli, znana z figurek z serii WarCrow, udostępniła zasady do swojego mangowo-cyberpunkowego bitewniaka - Infinity.
Zasady w języku angielskim można pobrać stąd.
Trwają prace nad polskim tłumaczeniem.

A za rok piraci azjatyccy...

10-11-2005 17:07 | Wojewoda
Właśnie na półki sklepowe trafił dodatek Pirates of Barbary Coast, tymczasem wydawnictwo WizKids już zapowiedziało kolejny dodatek do popularnej gry Pirates.
Wielbiciele morskich batalii, będą jednak musieli poczekać cały rok, na Pirates of South China Seas. W boosterach, oprócz klasycznych statków i szkunerów znanych z poprzednich edycji, znajdziemy chińskie i koreańskie dżonki, a także coś co twórcy nazywają "turtle ships". » więcej

Pirates of the Barbary Coast

10-11-2005 15:13 | Przemek 'Draker' Prekurat
Od dzisiaj dostępny jest nowy dodatek do kolekcjonerskiej gry figurkowej Pirates, zatytułowany Pirates of the Barbary Coast. Tak jak w przypadku poprzednich serii statki, wyspy, załoga oraz skarby dostępne są w zafoliowanych boosterach. Już teraz możecie zamówić je w naszym sklepie. » więcej

Aktualizacja - Fotorelacja z Games Day

07-11-2005 01:18 | Tomasz 'Alchemique' Budziński | Komentarze: 0
Spóźnione acz szczere... Brzmi to prawie jak życzenia ale chodzi o aktualizacje.
Dziś zapraszam serdecznie do obejrzenia zdjęć z jednego z najsławniejszych konwentów brytyjskich, przyciągającego tłumy fanów bitewniaków ze stajni GW z całego świata, konwentu Games Day.

Wyniki Turnieju Konfrontacji w Lublinie.

06-11-2005 21:21 | Tomasz 'Alchemique' Budziński | Komentarze: 0
Dagobert podał oficjalne wyniki kolejnego turnieju Konfrontacji z cyklu Koziołków. Zwycięzcom gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za miłą grę!

Jak napisał Dagobert:
Turniej za to był wyjątkowy pod względem ilości graczy, stażu tych graczy. Niezmienna pozostała atmosfera, pech Thagga , wywalenie ostatniego scenariusza oraz efekt przyjazdu Gobura.

Przepraszam też jeszcze raz Jaśka za odebraną nadzieję

Oto wyniki : zwycięstwa / remisy / porażki

1. Gobur 3/0/0 Red Oaks
2. Dąbi 2/0/1 Inkwizycja
3. Mateusz 2/0/1 Alchemicy
4. Jasiek 2/0/1 Tir-na-bor
5. Beacon 1/1/1 Gryfy
6. Zegarmistrz 1/1/1 Gryfy
7. Pepito 1/0/2 Tir-na-bor
8. Kapeluch 0/2/1 Gobliny
9. Thagg 0/1/2 Sessair
10. Aleksander 0/0/3 Lwy

Rewanże na Falkonie

Wyniki zawdzięczamy Beaconowi i Wrotom Wyobraźni.
Wyświetlono rezultaty 2681-2700 z 2975.
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.