Aktualności

Nowości (późno)wrześniowe u Mythosa

28-09-2004 18:57 | Krzysztof 'Szczur' Hryniów | Komentarze: 0
Na stronie Mythosa pojawiły się nowości do Konfrontacji (wśród nich działo do goblinów - Niszczyciel Gór oraz pierwszy z cadwallońskich najemników) oraz gry karciane Game of Thrones i Call of Cthulhu.

Informator Konwentowy - Falkon

24-09-2004 20:21 | | Komentarze: 0
Zajrzyjcie na stronę Falkonu, gdzie powoli ujawniają się informacje o figurkowej stronie konwentu.

Aktualizacja

19-09-2004 18:54 | | Komentarze: 0
Z powodu tego artykułu cieszę się podwójnie. Po pierwsze, gdyż proponujemy wam raport bitewnych, których zbyt wiele u nas nie ma. Po drugie, gdyż tekst dotyczy systemu Mein Panzer. Zapraszamy do przeczytania ilustrowanego tekstu - Pewnego razu we Włoszech.

Warmaster i Mein Panzer

10-09-2004 14:28 | | Komentarze: 0
W najbliższą sobotę - 11 września br. w Sosnowcu w czasie Jesiennych Spotkań z Warmasterem odbędzie się prezentacja systemu Mein Panzer.

Prezentacja będzie miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 11, ul. Orląt Lwowskich w Sosnowcu o godzinie 17.00. Nie wykluczone, ze po prezentacji odbędzie się także większa bitwa pokazowa.

Mapkę dojazdu i inne informacje znajdziecie pod tym linkiem.

Prezentacja będzie połączona z nauką gry. Serdecznie zapraszamy.

Zapowiedzi z Games Workshop

08-09-2004 15:54 | Maciej 'Yarghuzzz' Jagaciak | Komentarze: 0
W nowym White Dwarf'ie zapowiedziano m.in. nowe figurki do Warmastera (Boar Boyz Savage Orcs, Savage Orcs i Ironbreakers). Poza nimi pojawić się także ma The Generals Compendium do WFB i zapowiadana już nowa podstawka do WH40k.

Aktualizacja- poradnik malarski

05-09-2004 22:43 | | Komentarze: 0
Świeżo rozpoczęty rok szkolny to dobra okazja, by podarować coś, czego naprawdę warto się nauczyć. Sugerując się podobnym założeniem prezentujemy wam duży artykuł autorstwa Normana opisujący krok po kroku, jak należy malować zielonoskórych. Autor słynie już z tekstów bogato ilustrowanych zdjęciami, lecz tym razem przeszedł w ich ilości najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy do lektury i komentowania - GOBLINY – czyli o tym jak zielonego uczynić zielonym.

Bitewniaki - aktualizacja

05-09-2004 22:32 |
Świeżo rozpoczęty rok szkolny to dobra okazja, by podarować coś, czego naprawdę warto się nauczyć. Kierując się podobnym założeniem prezentujemy wam duży artykuł autorstwa Normana, opisujący krok po kroku jak należy malować zielonoskórych. Autor słynie już z tekstów bogato ilustrowanych zdjęciami, lecz tym razem przeszedł w ich ilości najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy do lektury i komentowania. » więcej

Pokaz w Krakowie

02-09-2004 15:22 | | Komentarze: 0
Klub STRYCH oraz firma WARGAMER ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na prezentację historycznego systemu bitewnego Mein Panzer

Prezentacja odbędzie się w sobotę 4 września br. w siedzibie klubu STRYCH przy ul. Masarskiej w Krakowie, początek prezentacji o godz. 18.

Pokaz będzie połączony z nauką gry. Tematem prezentacji będzie Front Wschodni w 1944 roku. Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję poprowadzenia do boju pancernej pięści wojsk niemieckich lub wcielenia się w rolę dowódców nieprzeliczonych hord radzieckiej Armii Czerwonej

Więcej informacji na temat samej gry Mein Panzer można znaleźć na stronie oraz na internetowym forum poświęconym grze.

Ilość uczestników jest nieograniczona!
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Dodam jednak, że sporo nowych informacji o Mein Panzer będziecie mogli znaleźć już niedługona naszej stronie.

Informator Turniejowy - wyniki

30-08-2004 23:49 | | Komentarze: 0
W rozegranym w ostatnią sobotę turnieju Warzone zwycięzcą został jeden z twórców naszego serwisu - Krzysztof 'Szczur' Hryniów. Jednocześnie za tydzień w tym samym miejscu odbędzie się nieoficjalny turniej Mein Panzer.

Turniej Warzone - oficjalna informacja

27-08-2004 11:31 | | Komentarze: 0
Klub Miłośników Historycznych Systemów Bitewnych oraz grupa Gathering of the Fathers zapraszają na turniej gry:

Warzone: Uniwerse Under Siege

Turniej odbędzie się 28 sierpnia br. w Stołecznym Klubie Garnizonowym przy Alei Niepodległości 141, (róg Madalińskiego), w sali numer 611. Początek rozgrywek o godz. 10.

Na turnieju obowiązują reguły 3 edycji gry Ultimate Warzone – Universe Under Siege oraz limit 1.200 pkt. na organizację armii. Regulamin turnieju został zamieszczony na tej stronie. Więcej informacji na temat turnieju oraz samej gry WARZONE można znaleźć także na internetowym forum poświęconym grze. W trakcie turnieju będą prowadzone prezentacje gry z nauką zasad dla początkujących.

Serdecznie zapraszamy uczestników oraz widzów!

Nowy system

24-08-2004 14:19 | | Komentarze: 0
Crocodile Games wydało niedawno nowy system bitewny - WarGods of Aegyptus. Całość zapowiada się naprawdę ciekawie i niebawem postaramy się o podanie bardziej szczegółowych informacji.

Informator Turniejowy - Warszawa

23-08-2004 14:40 | | Komentarze: 0
Zapraszamy na turniej Warzone, ktory odbedzie się 28.VIII.2004 w Warszawie w Stołecznym Klubie Garnizonowym na Alei Niepodległości 141 (róg Madalińskiego).

Turniej zaczyna sie godzinie 10:00, gramy wg zasad 3 edycji, na 1200 punktow, wpisowe 10zł

Jednoczescie odbedzie sie pokaz gry, w ktorym chetni beda mogli pograc i nauczyc sie zasad. Wiecej informacji.

Zaproszenie

22-08-2004 21:24 | | Komentarze: 0
Niestety z przyczyn nie zależnych od wydawnictwa Wargamer wymieniona niżej impreza nie odbędzie się

Centrum Handlowo-Rozrywkowe "Promenada" i Polska Witryna Modelarska mają przyjemność zaprosić Państwa na imprezę modelarską "Forum Polskiego Modelarstwa" która odbędzie się w Warszawie na terenie CHR Promenada w terminie 21-29 sierpnia 2004r.przy ulicy Ostrobramskiej 57C.

Impreza będzie miała charakter dwuwymiarowy. Pierwszym wymiarem imprezy będzie część typowo rozrywkowa, której celem będzie ukazanie publiczności odwiedzającej CHR Promenada walorów modelarstwa dzięki organizacji wielu interesujących pokazów, konkursów, zabaw.

Drugim wymiarem imprezy będzie część typowo modelarska, której zadaniem ma być wymiana doświadczeń modelarskich realizowana dzięki warsztatom modelarskim, wystawie i konkursowi modelarskiemu. Impreza w tym wymiarze przygotowywana jest przez modelarzy dla modelarzy i w związku z tym ma mieć charakter spotkań i pogawędek w celu integracji środowiska modelarskiego.

Udział w imprezie zarówno uczestników jak i widzów jest bezpłatny.

W ramach powyższej imprezy odbędzie się rzecz jasna pokaz systemu Mein Panzer i modeli firmy GHQ w skali 1/285. Prezentacja będzie prowadzona w dniach 22 i 29 sierpnia (dwie kolejne niedziele) non-stop w godz. od 11 do 17.

Prezentacja będzie połączona z nauką gry stąd zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę pograć w Mein Panzer, ale jeszcze nie potrafią bądź nie zdołali skompletować jeszcze własnych armii. Starych weteranów także zapraszamy. Prezentacja będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i podzielenia się nimi z nowicjuszami.

Serdecznie zapraszamy!

Goblikon - ostatni dzwonek

11-08-2004 19:08 | | Komentarze: 0
Przypominamy o zbliżającym się turnieju Mordheim na konwencie Goblikon. Do walk w zniszczonym mieście pozostało 3 dni, więcej informacji znajdziecie tutaj.

Duża impreza firmy Wargamer

11-08-2004 15:49 | | Komentarze: 0
Oto informacje, jakie dostaliśmy od Wargamera:

15 sierpnia br. o godz. 10 w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbędzie się turniej gry Mein Panzer. Turniej jest imprezą towarzyszącą obchodom Dnia Wojska Polskiego i został zorganizoway przez Klub Miłośników Histroycznych Systemów Bitewnych przy Stołecznym Klubie Garnizonowym.

Na turnieju obowiązują realia historyczne roku 1944 oraz limit 2500 pkt. Aktualna wersja regulaminu turniejowego dostępna jest do ściągnięcia na stronie Wargamera w sekcji Download.

Oprócz turnieju planowane są pokazy gry Mein Panzer połączone z nauką grania.

Ponadto przewidujemy quiz z wiedzy o sprzęcie używanym w czasie 2 wojny światowej- oczywiście z nagrodami!

Oprócz pokazów Mein Panzera planowane są także prezentacje innych historycznych systemów bitewnych - w szczególnosci DBA (Starozytność) oraz Napoleon Warfare (okres napoleoński).

W Łazienka będzie organizowane także szereg innych pokazów nie do końca związanych z grami, ale mających bezpośredni związek z historią i dniem dzisiejszym Wojska Polskiego.

Serdecznie zapraszamy graczy oraz widzów.

Data premiery RagNaRok już znana

10-08-2004 12:32 | Krzysztof 'Szczur' Hryniów | Komentarze: 0
RagNaRok, czyli wersja znanej w Polsce gry bitewnej Konfrontacja, w której walki toczone są na większą skalę pojawi się w Polsce już w grudniu tego roku. Wydawcą będzie firma Mythos, dystrybutor Konfrontacji i Warmachine.

Pokazy podczas Dnia Wojska Polskiego

10-08-2004 12:26 | Krzysztof 'Szczur' Hryniów | Komentarze: 0
15 sierpnia o godz. 10 w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbędzie się szereg pokazów historycznych gier bitewnych, towarzyszących obchodom Dnia Wojska Polskiego, zorganizowanych przez Klub Miłośników Historycznych Systemów Bitewnych przy Stołecznym Klubie Garnizonowym w Warszawie. » więcej

Storm of Chaos

04-08-2004 23:17 | | Komentarze: 4
Pamiętajcie, że cały czas możecie brać udział w nowej kampanii GW. Obserwując pierwszy miesiąc walk łatwo zauważyć nieprzerwany masz wojsk Chaosu ku Middenheim. W każdej chwili możecie stanąć po jednej ze stron, tutaj zaś macie obraz frontu po 35 dniu walk.

Mein Panzer - pokazy

02-08-2004 17:13 | | Komentarze: 0
W najbliższym czasie będziecie mieli kilka okazji by pograć w Mein Panzer. Pokazy odbędą się na Wizkonie (strona konwentu), Polconie (także Warzone i Chronopii - strona konwentu) oraz co poniedziałek w warszawskim klubie Paradox (również Warzone i Chronopia - między 19 a 22). Dodatkowo 15 sierpnia będzie miał miejsce kolejny turniej MP w Warszawie, tym razem ma to być większa impreza w Łazienkach

Nowy klub - Warszawa

02-08-2004 17:03 | | Komentarze: 0
Wydawnictwo Wargamer razem z przyjaciółmi otwierają Klub Gier Strategicznych i Bitewnych przy Stołecznym Klubie
Garnizonowym mieszczącym się przy Alei Niepodległości 141 w Warszawie. Spotkania odbywają się w każdą sobotę od godziny 10 do 18. Wstęp dla członków klubu, jednak każdy może nim zostać. Gramy w historyczne gry bitewne, planszówki oraz systemy Warzone i Chronopia.
Wyświetlono rezultaty 2661-2680 z 2760.
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.