»

Artykuły

Wyświetlono rezultaty 1-40 z 29255.

Mistrzostwa Stanowe - New Jersey T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 70
Winner NJ State Championships Jon Sonne playing Snake Tongue 4 Call of the Herd 4 Mystic Snake 4 Flametongue Kavu 4 Urzas Rage 4 Fact or Fiction 4 Aether Burst 4 Counterspell 2 Syncopate 2 Disrupt 4 Fire/Ice 8 Island 1 Karplusan Forest 3 Mountain 4 Shivan Oasis 4 Yavimaya Coast 4 Shivan Reef Side...

Mistrzostwa Stanowe - New York T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 71
Winner NY State Championships Chris Donovan playing Bolt-a-GoGo 4 Counterspell 4 Firebolt 4 Syncopate 4 Repulse 4 Urzas Rage 3 Fact or Fiction 4 Prophetic Bolt 4 Opt 4 Fire/Ice 1 Divert 6 Mountain 10 Island 4 Shivan Reef 4 Ancient Spring Sideboard 3 Divert 3 Mahamoti Djinn 2 Hibernation 4 Flameto...

Mistrzostwa Stanowe - Arizona -T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 55
Arizona State Championship Top 8 Decklists Mitchell Tamblyn - Winner 9 Forest 4 Karplusan Forest 4 Mountain 3 Mossfire Valley 2 Barbarian Ring 1 Keldon Necropolis 4 Llanowar Elves 4 Thornscape Familiar 4 Wild Mongrel 3 Kavu Titan 4 Call of the Herd 4 Skizzik 4 Flametongue Kavu 4 Urza's Rage 4 Rag...

Mistrzostwa Stanowe - North Carolina T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 111
North Carolina State Championship Top 8 Decklists Dan Eshleman - Winner 1 Volcanic Hammer 4 Call of the Herd 3 Raging Kavu 2 Wild Mongrel 2 Flametongue Kavu 3 Firebolt 4 Kavu Titan 4 Llanowar Elves 4 Urza's Rage 1 Shivan Wurm 2 Thornscape Familiar 4 Skizzik 4 Karplusan Forest 1 City of Brass 1 K...

Mistrzostwa Stanowe - Kentucky T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 71
Kentucky State Championship TOP 8 DECKLISTS State Champion Seth Stair Deck: Ben Stoll Is My Hero 2 Goblin Legionnaire 4 Syncopate 3 Urza's Rage 3 Fire/Ice 3 Flametongue Kavu 2 Galina's Knight 2 Jilt 4 Lightning Angel 2 Glacial Wall 4 Meddling Mage 4 Prophetic Bolt 2 Rakavolver 4 Island 2 City of...

Mistrzostwa Stanowe - Tenessee T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 1
Tennessee State Championships TOP 8 DECKLISTS Provided to StarCityGames.com by Jym Resciniti Chase Childress - Winner Deck Name: Krogo 2 Aboshan, Cephalid Emperor 4 Kroson Beasts 4 Mystic Snake 1 Washout 1 Persuasion 4 Repulse 4 Opt 3 Fact or Fiction 3 Force Spike 4 Counterspell 2 Memory Lapse 4...

Mistrzostwa Stanowe - West Virginia T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 16
Winner: Matt Oldaker T-Bird 4 Mystic Crusader 4 Longbow Archer 4 Spectral Lynx 3 Devoted Caretaker 2 Lieutenant Kirtar 4 Death Grasp 4 Vindicate 4 Dark Banishing 4 Duress 3 Wrath of God 12 Plains 6 Swamp 4 Caves of Koilos 2 Cabal Pit Sideboard: 4 Dodecapod 3 Standard Bearer 3 Reprisal 2 Tsabo's D...

Mistrzostwa Stanowe - Virginia T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 6
Virginia State Championship TOP 8 DECKLISTS Provided by StarCityGames.com staff Ben Dooley - Winner 4 Undermine 1 Thriving Magpie 3 Repulse 4 Recoil 3 Upheaval 4 Shadowmage Infiltrator 4 Fact or Fiction 4 Standstill 4 Zombie Infestation 4 Counterspell 8 Island 4 Underground River ...

Mistrzostwa Stanowe - Pennsylvania T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 12
Winner: Guillame Bres 4 Birds of Paradise 4 Gaea's Skyfolk 4 Kavu Titan 4 Call of the Herd 4 Flametongue Kavu 3 Beast Attack 4 Fire/Ice 3 Urza's Rage 2 Repulse 3 Fact or Fiction 2 Prophetic Bolt 4 Shivan Oasis 4 Yavimaya Coast 2 Shivan Reef 2 Karplusan Forest 1 City of Brass 1 Mossf...

Mistrzostwa Stanowe - Ohio T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 18
Winner: Rob Kinyon 4 Birds of Paradise 4 Llanowar Elf 3 Thornscape Apprentice 4 Wild Mongrel 4 Kavu Titan 2 Horned Kavu 4 Call of the Herd 4 Flametongue Kavu 4 Beast Attack 1 Rith, the Awakener 1 Worship 2 Fire/Ice 2 Urza's Rage 1 Rith's Grove 4 Brushland 4 Karplusan Forest 1 Keldon Necropolis 2 Cit...

Mistrzostwa Stanowe - Michigan T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 19
Winner: Aaron Breider 4 Repulse 4 Collective Restraint 4 Evasive Action 4 Harrow 4 Allied Strategies 4 Call of the Herd 4 Fact or Fiction 4 Flametongue Kavu 4 Rampant Growth 2 Spirit Monger 11 Forest 6 Island 2 Mountain 2 Swamp 1 Plain Sideboard: 2 Spirit Monger 2 Teferi's Response 1 Pyroclasm 3 D...

Mistrzostwa Stanowe - South Carolina T4

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 2
Winner: Matt Keene 4 Thornscape Familiar 4 Kavu Titan 4 Raging Kavu 4 Flametongue Kavu 4 Thornscape Battlemage 4 Skizzik 4 Urza`s Rage 4 Call of the Herd 4 Flame Burst 4 Karplusan Forest 3 Barbarian Ring 1 Centaur Garden 1 Keldon Necropolis 8 Forest 7 Mountain Sideboard: 3 Tangle 4 Spellbane Ce...

Mistrzostwa Stanowe - Arkansas T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 4
Arkansas State Championship Top 8 Decklists First Place Gareth Gullett Snake Flick 1 Life/Death 1 Yawgmoths Agenda 1 Fungal Shambler 2 Spiritmonger 3 Nightscape Familiar 3 Spite/Malice 4 Pernicious Deed 4 Fact or Fiction 4 Vodalian Zombie 4 Mystic Snake 4 Undermine 4 Counterspell 4 Salt Marsh 4 Sw...

Mistrzostwa Stanowe - Mississipi T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 24
MISSISSIPI STATE CHAMPIONSHIP TOP 8 DECKLISTS First Place Scooby-Doo and the Spiritmonger Too! Josh Stanford 2 Spiritmonger 4 Counterspell 3 Mystic Snake 1 Diabolic Tutor 2 Tainted Pact 4 Fact or Fiction 1 Persuasion 4 Pernicious Deed 4 Divert 4 Shadowmage Infiltrator 3 Recoil 4 Undermine 2 Darkwa...

Mistrzostwa Stanowe - Connecticut T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Jeremy Moore Quarterfinalist Connecticut 4 Caves of Koilos 11 Plains 9 Swamp 2 Desolation Angel 4 Spectral Lynx 3 Voice of All 2 Addle 4 Death Grasp 4 Duress 4 Gerrard's Verdict 3 Phyrexian Arena 2 Rout 4 Vindicate 4 Wrath of God Sideboard: 2 Addle 2 Disenchant 4 Dodecapod 1 Phyrexian Arena 2...

Mistrzostwa Stanowe - Georgia T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 11
Brian Kibler Winner Georgia Main Deck 6 Forest 6 Island 3 Karplusan Forest 2 Mossfire Valley 3 Shivan Reef 4 Yavimaya Coast 4 Birds of Paradise 4 Flametongue Kavu 4 Llanowar Elves 3 Beast Attack 4 Call of the Herd 4 Counterspell 4 Fact or Fiction 4 Fire 2 Opposition 3 Syncopate Sideboard 4 Dis...

Mistrzostwa Stanowe - New Hampshire T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 12
Anthony Dilorenzo Quarterfinalist New Hampshire Main Deck 1 Crosis's Catacombs 7 Island 1 Mountain 4 Salt Marsh 4 Shivan Reef 4 Swamp 4 Urborg Volcano 4 Nightscape Familiar 2 Pyre Zombie 4 Counterspell 2 Crosis's Charm 3 Fact or Fiction 3 Prophetic Bolt 3 Recoil 3 Terminate 4 Undermine 3 Urza's...

Mistrzostwa Stanowe - Oklahoma T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 13
Chris Hamilton Quarterfinalist Oklahoma Main Deck 3 Forest 3 Karplusan Forest 4 Llanowar Wastes 4 Mountain 3 Sulfurous Springs 6 Swamp 3 Urborg Volcano 4 Blazing Specter 2 Flametongue Kavu 2 Plague Spitter 2 Skizzik 3 Spiritmonger 2 Thunderscape Battlemage 3 Addle 4 Duress 4 Pernicious Deed 3...

Mistrzostwa Stanowe - Utah T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
11.10.01 Utah State Championships (T2), Top 8 Decklists Winner - Kyle Felter (Bring it Back) Amt Name Amt Name 2 Dromar, the Banisher 4 Meddling Mage 4 Shadowmage Infiltrator 4 Spectral Lynx 2 Absorb 4 Counterspell 4 Dromar's Charm 2 Death Grasp 3 Vindicate 2 Wrath of God 1 Rout 3 Fact or...

Mistrzostwa Stanowe - Wisconsin T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 21
Wisconsin State Championship Decklists Top 8 Mike Hron, Winner ( 2nd year in a row) 4 Skizzik 4 Flametongue Kavu 4 Birds of Paradise 4 Thornscape Familiar 4 Urza's Rage 4 Raging Kavu 4 Llanowar Elves 1 Shivan Wurm 4 Call of the Herd 4 Fire/Ice 2 Yavimaya Coast 2 City of Brass 4 Karplusan Forest 7...

Mistrzostwa Stanowe - Missouri T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 27
John Blanchard Pink Elephants 4x Flametongue Kavu 4x Skizzik 3x Urza's Rage 3x Beast Attack 4x Birds of Paradise 4x Call of the Herd 2x Creeping Mold 4x Kavu Titan 3x Llanowar Elves 3x Wild Mongrel 2x Shivan Wurm 2x City of Brass 1x Darigaaz's Caldera 9x Forest 3x Karplusan Forest 2x Keldon Necropo...

Nordic Championship T8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 23
Morgan Karlsson 4 Shivan Reef 4 Yavimaya Coast 11 Island 1 Mountain 1 Forest 4 Shivan Oasis 3 Exclude 3 Flametongue Kavu 4 Repulse 4 Fact or Fiction 4 Counterspell 4 Fire/Ice 3 Urza's Rage 3 Prophetic Bolt 3 Syncopate 4 Call of the Herd Sideboard: 2 Divert 3 Tranquility 3 Gainsay 1 Earthquake 3 D...

Top4 PolTour Kraków (08.12.01)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 9
1. Pawel Karaszewski - Trix 14 Island 4 Volcanic Island 4 Shivan Reef 4 Sapphire Medallion 4 Counterspell 4 Force of Will 4 Merchant Scroll 3 Intuition 4 Accumulated Knowledge 2 Brainstorm 1 Stroke of Genius 1 Capsize 3 Fire/Ice 4 Illusion of Grandeur 4 Donate Sideboard 3 Morphling 4 Pyroblast 3...

GP Curitiba Top8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 17
Alex Shvartsman Finkula Com Gas Main Deck 4 Scrubland 4 Caves Of Koilos 4 Tundra 4 Underground Sea 4 Plateau 1 Plains 2 Masticore 4 Spectral Lynx 4 Meddling Mage 4 Shadowmage Infiltrator 2 Seal Of Cleansing 3 Cursed Scroll 4 Tithe 4 Swords To Plowshares 4 Vindicate 4 Gerrard's Verdict 4 Duress ...

GP Las Vegas Top8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 9
Anderson, Kaare PT Junk Main Deck 4 Bayou 1 Caves of Koilos 4 Savannah 4 Scrubland 3 Treetop Village 4 Wasteland 3 Phyrexian Negator 4 River Boa 3 Spectral Lynx 4 Wild Mongrel 4 Call of the Herd 4 Duress 2 Gerrard's Verdict 4 Seal of Cleansing 4 Swords to Plowshares 4 Tithe 4 Vindicate Sideboa...

Top8 PolTour Warszawa (16.12.01)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 27
1. Paweł Karaszewski - The Rock and his millions Listę zamieszczę jak tylko podeśle mi ją Ceti. Mogę jednak dodać że deck Karasia był bardzo podobny do talii Radka Gromko. 2. Marcin "Góral" Horecki - Red Trix 4 Volacnic Island 2 Mountain 2 Shivan Reef 14 Island 1 Stroke of Genius 3 Fire/Ice 3 In...

Top8 GP Sendai

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 1
Itaru Ishida Wild Zombie (GP Sendai) Main Deck 4 Taiga 4 Badlands 4 Bayou 2 Swamp 1 Mountain 1 Forest 1 Gemstone Mine 3 Llanowar Wastes 1 Undiscovered Paradise 4 Krovikan Horror 4 Wild Mongrel 4 Ashen Ghoul 4 Hermit Druid 4 Squee, Goblin Nabob 4 Vampiric Tutor 4 Zombie Infestation 4 Buried Ali...

Top4 T2 w Bielsku (05.01.2002)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 11
1. Krzysztof "Kaspian" Wysoczański - Ciapek 8 Forest 2 Mountain 4 Mossfire Valley 4 Karplusan Forest 3 Barbarian Ring 1 Keldon Necropolis 4 Llanowar Elves 4 Wild Mongrel 4 Thornscape Familiar 4 Kavu Titan 4 Raging Kavu 4 Call of the Herd 2 Ghitu Fire 2 Urza's Rage 2 Shivan Wurm 4 Skizzik 4 Flameton...

Top8 GP Houston

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 9
Josh Smith - Champion Blue-Black-Green Control Main Deck 4 Bad River 4 Wasteland 4 Tropical Island 4 Underground Sea 3 Underground River 2 Bayou 2 Faerie Conclave 4 Shadowmage Infiltrator 1 Morphling 4 Counterspell 4 Force of Will 4 Fact or Fiction 4 Pernicious Deed 3 Impulse 2 Brainstorm 2 Gaea...

Masters Series San Diego

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 10
All Masters Decks Sideboard Staff Alan Comer 2 Cephalid Coliseum 8 Island 4 Salt Marsh 4 Swamp 4 Underground River 4 Psychatog 4 Counterspell 3 Duress 4 Fact or Fiction 4 Force Spike 4 Memory Lapse 4 Opt 3 Probe 2 Recoil 3 Repulse 3 Undermine 1 Duress 2 Engineered Plague 3 Gainsay 3 Innocent Bloo...

T8 GP Lisbon

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 25
1.Kai Buddle - My Oath part 1 Main Deck: 4 Tundra 4 Tropical Island 4 Flood Plain 4 Volcanic Island 1 Adarkar Wastes 1 Savannah 2 Treetop Village 4 Wasteland 1 Morphling 1 Spike Weaver 1 Spike Feeder 4 Brainstorm 4 Impulse 4 Counterspell 4 Force of Will 4 Oath of Druids 4 Swords to Plowshares 3...

Decki i Metagame - Regionals Kraków (16.02.02)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 8
Czesc. Ponizej znajdziecie opis metagame, a takze spisy deckow z TOP 8 krakowskiego Regionalsa. Metagame: Psychatog - 9 RG Napor - 4 GU Opposition - 2 BW Discard - 1 Counter Enforcer - 1 Mono R Burn - 2 Domain - 2 WUR - 1 BUW Controll - 3 RG Burn - 1 Snaketongue - 1 Spisy deckow z TOP 8: Mariusz...

T6 Regionals w Katowicach (16.02.02)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 20
Krzysztof Zak (Top2) 4x Nightscape Familiar 2x Recoil 4x Repulse 4x Memory Lapse 4x Fact or Fiction 3x Psychatog 3x Duress 4x Counterspell 4x Peek 3x Upheaval 3x Undermine 9x Island 3x Cephalid Coloseum 3x Swamp 4x Underground River 4x Salt Marsh Sideboard : 2x Divert 2x Slay 2x Hibernation 3x In...

TOP 8 Open Qualifiera z Krakowa

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 4
Czesc. TOP 8 Open Qualifiera wygladalo nastepujaco: 1. Trzaski Wojciech 2. Sikora Bartosz 3-6 Rozczynialski Tomasz 3-6 Mos Michal 3-6 Zdrzalik Dariusz 3-6 Ciesla Bartosz 7-8 Zajac Daniel 7-8 Dudek Marcin Oto spisy deckow: Trzaski Wojciecj - TOP1 2x Reborn Hero 4x Voice of All 3x Knight Errant 4x...

Pro Tour Osaka (OBC)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 14
Robert Dougherty Mono Black Control 3 Cabal Coffers 25 Swamp 4 Nantuko Shade 2 Shambling Swarm 2 Stalking Bloodsucker 4 Chainer's Edict 4 Diabolic Tutor 1 Haunting Echoes 3 Innocent Blood 4 Mind Sludge 4 Mutilate 4 Rancid Earth 1 Skeletal Scrying side: 4 Braids, Cabal Minion 4 Faceless Butcher...

Decki z TOP 8 Mistrzostw Krakowa

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 8
Jakub Ząber - TOP 1 4x Counterspell 3x Mystic Snake 2x Syncopate 3x Fire/Ice 3x Opposition 4x Squirrel Nest 4x Birds of Paradise 4x Llanowar Elves 4x Call of the Herd 4x Fact or Fiction 3x Flametongue Kavu 4x Yavimaya Coast 3x Karplusan Forest 3x Shivan Reef 6x Forest 7x Island Sideboard: 1x Flame...

Top8 Mistrzostwa Czech

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 7
Vladimír Komanický PSYCHATOG 4 Standstill 4 Circular Logic 4 Psychatog 4 Chainer’s Edict 4 Salt Marsh 9 Island 4 Underground River 3 Upheaval 1 Mana Short 4 Fact or Fiction 4 Counterspell 4 Swamp 4 Nightscape Familiar 4 Aether Burst 1 Darkwater Catacombs 1 Cephalid...

TOP4 T2 Katowice 27.04.02

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 10
1. Sławomir Jabs GR 2x Grim Lavamancer 4x Llanowar Elves 4x Basking Rootwalla 4x Wild Mongrel 3x Yavimaya Barbarian 3x Raging Kavu 1x Shivan Wurm 4x Call of the Herd 2x Flametongue Kavu 2x Pardic Arsionist 4x Firebolt 4x Urza's Rage 2x Fire/Ice 1x Mossfire Valley 4x Karplusan Forest 1x Keldon Necro...

Top8 - Mistrzostwa Austrii

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 10
1. Stefan Genser Deck: 10 Island 4 Swamp 4 Salt Marsh 4 Underground River 1 Cephalid Coliseum 1 Darkwater Catacombs 4 Nightscape Familiar 4 Shadowmage Infiltrator 3 Psychatog 2 Merfolk Looter 4 Counterspell 4 Repulse 4 Fact or Fiction 4 Chainer's Edict 3 Memory Lapse 3 Circular Logic 1 Upheaval...

Norway Nationals 2002 Top8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 3
Thomas Johansen U/G/r Oppo 4 Birds of Paradise 4 Flametongue Kavu 4 Llanowar Elves 1 Merfolk Looter 2 Urza's Rage 1 Mystic Snake 2 Spellbane Centaur 1 Bearscape 4 Call of the Herd 4 Fact or Fiction 4 Fire/Ice 3 Memory Lapse 2 Opposition 1 Repulse 1 Temporal Spring 2 City of Brass 5 Forest 4 Island ...
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.