»

Artykuły

Wyświetlono rezultaty 281-320 z 29225.

Top4 Master w Magic League 27.03.05 (T2)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Pierwsze miejsce Ponza 3 Sensei's Divining Top 4 Slith Firewalker 3 Hearth Kami 4 Magma Jet 4 Stone Rain 4 Molten Rain 4 Arc-Slogger 2 Kumano, Master Yamabushi 1 Two-Headed Dragon 4 Seething Song 4 Chrome Mox 1 Shinka, R land 4 Blinkmoth Nexus 18 Mountain Sideboard: 4 Sowing Salt 3 Culling Scales 4...

Top8 Katowice 02.04.05. (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Leszek 'Eld' Dutkiewicz Vial Goblins Danonki 4 Mogg Fanatic 2 Skirk Prospector 4 Goblin Piledriver 3 Mogg Flunkies 3 Sparksmith 4 Goblin Warchief 4 Goblin Matron 2 Gempalm Incinerator 1 Goblin Sharpshooter 4 Goblin Ringleader 1 Goblin Pyromancer 1 Siege-Gang Commander 4 AEther Vial 2 Chrome M...

Top8 Warszawa 02.04.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | KeFFir | Komentarze: 0
Tomasz Figarski "Rembridge Paradise" 4 x Disciple of the Vault 4 x Arcbound Ravager 4 x Arcbound Worker 4 x Frogmite 3 x Myr Enforcer 4 x Aether Vial 4 x Chromatic Sphere 4 x Thoughtcast 3 x Tangle Wire 3 x Welding Jar 3 x Cranial Plateing 4 x Seat of the Synod 4 x Vault of Whispers 4 x Darksteel C...

SCG Power Nine Chicago (T1) - talia zwycięzcy

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 3
Zwycięzca: Ben Kowal - Gifts Ungiven Belcher Artifacts 1 Black Lotus 1 Goblin Charbelcher 1 Lotus Petal 1 Mana Crypt 1 Mana Vault 1 Mox Emerald 1 Mox Jet 1 Mox Pearl 1 Mox Ruby 1 Mox Sapphire 1 Sol Ring Artifact Creatures 1 Pentavus Artifact Lands 1 Darksteel Citadel Creatures 2 Goblin Welder I...

Top4 drugiej części Road to Kamigawa w Łodzi (Extended)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 9
1.Łukasz "Thorn" Śliz 4xBasking Rootwalla 4xWild Mongrel 4xCareful Study 3xDaze 2xWonder 2xDeep Analisys 2xWaterfront Bauncer 4xCircular Logic 4xArrogant Wurm 2xRushing Rivier 2xIntuition 3xAquameba 1xRoar of the Wurm 2xUmezawa's Jitte 8xIsland 6xForest 3xChrome Mox 4xYavimaya Coast 1xTreetop Villa...

Top4 Lublin 18.06.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Mariano | Komentarze: 0
1. Jakub "Abuk aka Zośka" Smoliński - UBr Tog Lands 10x Island 3x Swamp 3x Mountain 4x Polluted Delta 3x Bloodstained Mire Other 3x Psychatog 4x Counterspell 4x Fire/Ice 3x Isochron Scepter 4x Accumulated Knowledge 4x Brainstorm 3x Force Spike 3x Mana Leak 1x Terminate 1x Diabolic Edict 1x Upheava...

Top8 Toruń 18.06.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1/2 Jakub "Baki" Wudarski - Mono Red Goblins 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Ringleader 4 Goblin Warchief 4 Goblin Matron 4 Skirk Prospector 2 Gempalm Incinerator 1 Sparksmith 1 Goblin Pyromancer 2 Goblin Sharpshooter 2 Siege-Gang Commander 1 Kiki-Jiki, Mirror Breaker 1 Goblin Goon 4 Aeth...

Top8 National Qualifier Łódź 25.06.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. Maciej “Macoson” Wójcik 1x Eiganjo Castle 18x Plains 3x Hokori, Dust Drinker 3x Savannah Lions 4x Isamaru, Hound of Konda 2x Suntail Hawk 2x Lantern Kami 3x Samurai of the Pale 4x Leonin Skyhunter 4x Aauriok Champion 2x Eight-and-a-Half-Tail 2x Glorious Anthem 4x Umezawa`s Jittle 3x...

Top8 PTQ Los Angeles 26.06.2005 (KBC)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. Mateusz "Maquas" Dąbkowski 3xHero's Demise 3xKodama of the North Tree 3xTime of Need 3xHideous Laughter 2xGenju of the Cedars 4xSakura-Tribe Elder 2xInk-Eyes, Servant of Oni 2xSickening Shoal 2xKagemaro's First to Suffer 3xKokusho, The Evening Star 4xKodama's Reach 3xUmazawa's Jitte 3xSensei Div...

Top4 Bydgoszcz (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 1
1. Mateusz Małkiewicz - Mind's Desire 3 x Harow 3 x Words of Wisdom 1 x Rude Awekening 1 x Nostalgic Dreams 2 x Eternal Witness 4 x Mind's Desire 1 x Restock 4 x Cunning Wish 1 x Brain Freeze 1 x Tendrils of Agony 2 x Deep Analysis 4 x Wild Growth 4 x Sakura-Tribe Elder 1 x Swamp 7 x Forest 3 x Win...

Top4 Road to Kamigawa w Łodzi (KBC)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. Michal Musial - WW 19xPlains 1xEiganjo Castle 3xBlessed Breath 2xCage of Hands 4xEight-and-a-Talf-Tails 2xGenju of the Fields 2xIndomitable Will 3xIsamaru, Hound of Konda 4xKami of Ancient Law 4xLantern Kami 4xSamurai of Pale Curtain 2xShining Shoal 4xTallowisp 4xUmezawa's Jitte 2xHokori, Dust D...

Top16 Allegro Majówka Gliwice 30.04.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 2
1-4 Sławomir "Rzaba" Jabs - Vial Goblins Lands 14x Mountain 4x Rishadan Port 4x Wasteland Other 1x Chrome Mox 4x Aether Vial 4x Mogg Fanatic 2x Skirk Prospector 4x Goblin Piledriver 3x Mogg Flunkies 3x Sparksmith 4x Goblin Warchief 4x Goblin Matron 1x Goblin Sharpshooter 2x Gempalm Incinerator 1x...

Top8 Allegro Majówka Gliwice k20_tournament 30.04.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1 Justynian Kmiecik - UB Reanimator Lands 1x City of Brass 5x Swamp 4x Polluted Delta 4x Underground River 2x Island Other 2x Echoing Truth 4x Reanimate 1x Sickening Dreams 4x Chrome Mox 4x Vampiric Tutor 4x Putrid Imp 4x Cabal Therapy 4x Exhume 4x Akroma, Angle of Wrath 2x Rorix Bladewing 1x Verd...

Top4 Allegro Majówka Gliwice 01.05.05 (Two-Headed Giant)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1-4 Danonki Team Leszek "Eld" Dutkiewicz oraz Łukasz "Kot" Kotowicz - 2x UWB Control #1 Łukasz Kotowicz Lands 3x Flooded Strand 6x Island 2x Plains 3x Swamp 4x Polluted Delta 2x Cave's of Koilos Other 2x Diabolic Edict 4x Counterspell 4x Mana Leak 4x Isochron Scepter 2x Vampiric Tutor 1x Humility...

Top8 Allegro Majówka Gliwice 02.05.05 (Standard)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1 Jan "Pirat" Mikos - White Weenie Lands 17x Plains 1x Eiganjo Castle 2x Blinkmoth Nexus Other 4x Savannah Lions 2x Isamaru, Hound of Konda 2x Lantern Kami 2x Suntail Hawk 4x Samurai of Pale Courtain 4x Raise the Alaram 4x Leonin Skyhunter 3x Kami of Ancient Law 1x Eight and a Half Tail 4x Gloriou...

Top8 National Qualifier Poznań 10.07.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 2
1. Tomasz Dudziec "Studenci z Laosu" 22 forest 4 BoP 4 Sakura-Tribe Elder 4 Troll Ascetic 3 Eternal Witness 1 Wood Elves 2 Iwamori 1 Viridian Shaman 1 Kodama's reach 4 Beacon of Creation 4 Plow Under 3 Sensei 3 Jitte 3 Blanchwood Armor 1 Sword of Fire and Ice SB: 2 Arashi 1 Jitte 4 Rushwood Dryad ...

Top4 Bydgoszcz 17.07.2005 (Online Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 18
1. Jacek Kowalski - Affinity 4 Darksteel Citadel 4 Seat of the Synod 4 Vault of Whispers 4 Blinkmonth Nexus 1 Underground River 4 Arcbound Ravager 4 Arcbound Worker 4 Disciple of the Vault 4 Frogmite 3 Ornithopter 3 Myr Enforcer 2 Somber Hoveguard 3 Stifle 4 Chrome Mox 1 Pheeting Needle 2 Smother 2...

Top8 Olsztyn (Extended)

01-01-1970 01:00 | Svchy | Komentarze: 0
Dominik Konieczny - top 4 "Czterech z drągiem za pociągiem" 4 Wall of Blossoms 3 Birds of Paradise 2 Eternal Witness 3 Yavimaya Elder 3 Ravenous Baloth 1 Spiritmonger 1 Genesis 4 Pernicious Deed 4 Cabal Therapy 3 Duress 2 Smother 2 Vampiric Tutor 1 Diabolic Edict 1 Haunting Echoes 1 Living Death 1...

Top8 National Qualifier Olsztyn (Standard)

01-01-1970 01:00 | Svchy | Komentarze: 3
Michał Łoziński "Pyda to zrylec ale lajtowy" 4 Leonine Skyhunter 4 Lantern Kami 2 Auriok Champion 1 Suntail Hawk 4 Samurai of the Pale Curtain 3 Isamaru, Hound of Konda 4 Hokori, Dust Drinker 1 Kami of the Ancient Law 2 Hand of Honor 3 Savannah Lions 3 Damping Matrix 2 Raise the Alarm 1 Worship 4...

Top8 National Qualifier Gdańsk (Standard)

01-01-1970 01:00 | Mariano | Komentarze: 2
1. Przemysław Knociński 4x Urza's Tower 4x Urza's Mine 4x Urza's Powerplant 10x Island 1x Minamo, School at Water's Egdge 1x Oboro, Palace in the Clouds 3x Mindslaver 3x Oblivion Stone 4x Thirst for Knowledge 4x Serum Visions 4x Mana Leak 4x Condescend 2x Rewind 3x Sensei's Divining Top 2x Echoing...

Top8 National Qualifier Lublin (Standard)

01-01-1970 01:00 | Mariano | Komentarze: 5
1. Marek Czajkowski 10x Forest 1x Okina, Temple to the Grandfathers 4x Urza's Mine 4x Urza's Tower 4x Urza's Power Plant 1x Leonin Abunas 1x Mephidross Vampire 1x Kiki-Jiki, Mirror Breaker 1x Darksteel Colossus 1x Platinum Angel 1x Sundering Titan 1z Triskelion 3x Eternal Witness 4x Sakura-Tribe El...

Top8 Mistrzostw USA 14.08.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 5
Antonino De Rosa 1 Oboro, Palace in the Clouds 1 Minamo, School at Water's Edge 4 Urza's Mine 4 Urza's Power Plant 4 Urza's Tower 1 Swamp 6 Island 2 Memnarch 3 Triskelion 3 Solemn Simulacrum 3 Mindslaver 3 Sensei's Divining Top 2 Concentrate 3 Chrome Mox 3 Talisman of Dominance 4 Th...

Top8 Mistrzostw Anglii 14.08.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 2
Richard Moore 4 Blinkmoth Nexus 1 Eiganjo Castle 13 Plains 4 Suntail Hawk 4 Lantern Kami 4 Savannah Lions 4 Hokori, Dust Drinker 4 Leonin Skyhunter 3 Auriok Champion...

Top8 Katowice 27.08.05. (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1-4 Leszek 'Eld' Dutkiewicz UBR Scepter Tog "Kocie figle" 3 Isochron Scepter 3 Psychatog 2 Diabolic Edict 2 Smother 4 Fire/Ice 1 Engineered Explosives 1 Upheaval 4 Brainstorm 1 Vampiric Tutor 4 Accumulated Knowledge 2 Fact or Fiction 4 Counterspell 3 Daze 2 Mana Leak 1 Back to Basics 3 Chrome Mox ...

Top 8 Mistrzostw Kanady 28.08.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Maciej 'puchat' Grabowski | Komentarze: 0
Tyler Blum "Blue Tooth" 7 Island 1 Oboro, Palace in the Clouds 1 Minamo, School at Water's Edge 4 Urza's Mine 4 Urza's Power Plant 4 Urza's Tower 2 Meloku the Clouded Mirror 4 Triskelion 3 Solemn Simulacrum 2 Memnarch 3 Serum Visions 4 Echoing Truth 4 Condescend 4 Thirst for Knowledge...

Top4 Białystok 27.08.05. (Extended)

01-01-1970 01:00 | Svchy | Komentarze: 0
1. Marcin „Noso” Mazerski Mono R Goblins 18x Mountain 4x Wastland 4x Goblin Warchief 4x Goblin Matron 4x Mogg Fanatic 3x Goblin Ringleader 4x Aether Vial 4x Goblin Piledriver 3x Gempalm Incinerator 2x Siege-gang Commander 3x Skirk Prospector 1x Kiki-Jiki, Mirror breaker 1x Goblin Pyroma...

Grand Prix Salt Lake City 28.08.2005 (KBC)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 5
Metagame pierwszego dnia: Gifts Ungiven 59 White Weenie 36 Mono-Blue 23 Random 16 Godo Control 15 Black Hand 14 Mono-Red 13 Deck X 12 Enduring Ideal 11 Ogre Black 9 B/G Control 7 U/G Control 6 Mono-Green 6 Snakes 5 Reanimator 3 B/U Control 2 Sachi Combo 1 I. Zwycięzca - Antonio De...

Mistrzostwa Japonii 4.09.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 1
Jun’Ya Iyanaga - Mono Red 16 Mountain 4 Blinkmoth Nexus 20 land 4 Slith Firewalker 4 Frostling 4 Zo-Zu the Punisher 4 Arc-Slogger 3 Hearth Kami 3 Vulshok Sorcerer 4 Chrome Mox 4 Magma Jet 3 Genju of the Spires 3 Seething Song 2 Sword of Fire and Ice 2 Shrapnel Blast Sideboard: 4...

Top8 Mistrzostw Polski 2005

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 2
Zwycięzca Hubert "Ogr" Jaskólski 4 Jushi Appentice 2 Meloku the Clouded Mirror 2 Memnarch 3 Triskelion 2 Annul 4 Condescend 3 Echoing Truth 3 Mindslaver 3 Sensei Divining Top 3 Serum Visions 4 Thirst for Knowledge 6 Island 1 Oboro Palace in the Clouds 1 Minamo School at Waters Edge 4 Urza`s Mine 4...

Metagame, Top8 i decki z Ostatniego Ext w Warszawie

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Ostatni przed rotacją turniej Extended w Wawie wygrał Tomasz Figarski, drugi był Marcin Berłowski. Oto dokładne wyniki: i kilka fotek. Standingi po 5 rundach swissa: 1. Maciej "Pasek" Pasek - 12pkt 53,3333% - UB Reanimator 2. Maciej "Fidzio" Fidziński - 11pkt 60,0000% - RDW 3. Marcin "Berłoś" Berło...

Top4 Bielsko-Biała 17.09.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Marcin 'eon' Lewandowski | Komentarze: 1
1st - Bartołomiej Lisowski - RB Beatdown 4 Karplusan forest 7 Mountain 9 Forest 1 Okina, temple of the grandfathers 1 Shinka the bloosoaked keep 4 Sakura-tribe elder 4 Llanowart elves 4 Eternal witness 2 Troll ascetic 2 Arc-slogger 2 Kodama of north tree 3 Iwamori, the open fist 1 Kumano, master...

Top4 Katowice 22.10.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Krzysztof Hoffmann UR Affinity 4 Arcbound Worker 4 Arcbound Ravager 4 Frogmite 4 Thoughtcast 3 Cranial Plating 3 Ornithopter 4 Standstill 4 Shrapnel Blast 4 Chrome Mox 4 Chromatic Sphere 3 Somber Hoverguard 3 Myr Enforcer 4 Seat of the Synod 4 Great Furnace 3 Shivan Reef 3 Blinkmoth Nexus 2 Dark...

Top8 Pro Tour Los Angeles 30.10.2005(Extended)

01-01-1970 01:00 | Svchy | Komentarze: 0
Antoine Ruel – Psychatog Pro Tour-Los Angeles 2005 Top 8 Main Deck: 4 Polluted Delta 3 Watery Grave 1 Swamp 2 Cephalid Coliseum 2 Stalking Stones 2 Seat of the Synod 1 Vault of Whispers 7 Island 1 Oboro, Palace in the Clouds 4 Psychatog 1 Wonder 2 Mana Leak 4 Circular Logic 4...

Top8 Katowice 30.10.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 10
1. Leszek Dutkiewicz Scepter-Chant 1 Seat of the Synod 4 Flooded Strand 1 Sacred Foundry 2 Plains 4 Adarkar Wastes 1 Skycloud Expanse 7 Island 1 Shivan Reef 4 Isochron Scepter 4 Chrome Mox 4 Wrath of God 3 Fact or Fiction 4 Thirst for Knowledge 1 Brain Freeze 4 Mana Leak 1 Memory Lapse 1 Remand 3...

Extended Bydgoszcz (30.10.2005)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Jacek 'Maraxus_PL' Kowalski - Red-White Deck Wins 4 Bloodstained Mire 4 Wooded Foothils 4 Sacred Foundry 3 Blinkmonth Nexus 2 Barbarian Ring 6 Mountain 4 Frostling 4 Grim Lavamancer 4 Hearth Kami 2 Flametongue Kavu 2 Genju of the Spires 4 Lightning Helix 4 Magma Jet 4 Slith Firewalker 3 Pillag...

Top8 Grand Prix Melbourne 06.11.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 4
I. James Zhang - Psychatog 3 Seat of the Synod 2 Vault of Whispers 2 Stalking Stones 1 Swamp 3 Watery Grave 4 Polluted Delta 5 Island 1 Oboro, Palace in the Clouds 2 Cephalid Coliseum 23 land 4 Psychatog 1 Wonder 5 creatures 4 Circular Logic 4 Counterspell 2 Mana Leak 3 Fact or...

Top8 Grand Prix Kitakyuushuu 06.11.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 9
I. Tomohiro Kaji - Scepter-Chant 2 Seat of the Synod 1 Ancient Den 4 Flooded Strand 1 Mikokoro, Center of the Sea 1 Shivan Reef 3 Adarkar Wastes 1 Skycloud Expanse 2 Sacred Foundry 1 Minamo, School at Water's Edge 2 Plains 6 Island 24 land 2 Exalted Angel 1 Eternal Dragon 3 creatur...

GPT Bilbao (Extended)

01-01-1970 01:00 | Łukasz 'Bubu' Ambroziak | Komentarze: 0
Michał Świętek – Zwycięzca 4 Pernicious Deed 4 Sensei's Divining Top 1 Genesis 3 Ravenous Baloth 4 Eternal Witness 4 Sakura-Tribe Elder 1 Flametongue Kavu 2 Diabolic Intent 1 Cranial Extraction 4 Birds of Paradise 4 Putrefy 1 Chainer's Edict 4 Cabal Therapy 6 Forest 4 Swamp 1 Plains 1 Mountain...

T2 na Maratonie Jesieni

01-01-1970 01:00 | Łukasz 'Bubu' Ambroziak | Komentarze: 0
Alan Andrzejewski (15 pkt) 1 Minamo, School at Water's Edge 1 Okina, Temple to the Grandfathers 1 Miren,_the Moaning Well 1 Oboro,_Palace in the Clouds 4 Yavimaya Coast 8 Forest 7 Island 4 Umezawa's Jitte 4 Sensei's Divining Top 4 Remand 4 Mana Leak 2 Arashi,_the Sky Asunder 3 Keiga, the Tide Star 4...

GPT Lille (Legacy)

01-01-1970 01:00 | Łukasz 'Bubu' Ambroziak | Komentarze: 0
Łukasz Wieczorek – Zwycięzca 4 Goblin Warchief 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Ringleader 4 Goblin Lackey 4 Mogg Fanatic 4 Goblin Matron 3 Goblin Sharpshooter 3 Gempalm Incinerator 2 Siege-Gang Commander 2 Skirk Prospector 1 Goblin Pyromancer 4 Aether Vial 4 Wasteland 4 Wooded Foothills 4 Taiga 1...
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.