»

Artykuły

Wyświetlono rezultaty 29201-29229 z 29229.

Top8 Olsztyn (Extended)

01-01-1970 01:00 | Svchy | Komentarze: 0
Dominik Konieczny - top 4 "Czterech z drągiem za pociągiem" 4 Wall of Blossoms 3 Birds of Paradise 2 Eternal Witness 3 Yavimaya Elder 3 Ravenous Baloth 1 Spiritmonger 1 Genesis 4 Pernicious Deed 4 Cabal Therapy 3 Duress 2 Smother 2 Vampiric Tutor 1 Diabolic Edict 1 Haunting Echoes 1 Living Death 1...

Top8 National Qualifier Olsztyn (Standard)

01-01-1970 01:00 | Svchy | Komentarze: 3
Michał Łoziński "Pyda to zrylec ale lajtowy" 4 Leonine Skyhunter 4 Lantern Kami 2 Auriok Champion 1 Suntail Hawk 4 Samurai of the Pale Curtain 3 Isamaru, Hound of Konda 4 Hokori, Dust Drinker 1 Kami of the Ancient Law 2 Hand of Honor 3 Savannah Lions 3 Damping Matrix 2 Raise the Alarm 1 Worship 4...

Top8 National Qualifier Gdańsk (Standard)

01-01-1970 01:00 | Mariano | Komentarze: 2
1. Przemysław Knociński 4x Urza's Tower 4x Urza's Mine 4x Urza's Powerplant 10x Island 1x Minamo, School at Water's Egdge 1x Oboro, Palace in the Clouds 3x Mindslaver 3x Oblivion Stone 4x Thirst for Knowledge 4x Serum Visions 4x Mana Leak 4x Condescend 2x Rewind 3x Sensei's Divining Top 2x Echoing...

Top8 National Qualifier Lublin (Standard)

01-01-1970 01:00 | Mariano | Komentarze: 5
1. Marek Czajkowski 10x Forest 1x Okina, Temple to the Grandfathers 4x Urza's Mine 4x Urza's Tower 4x Urza's Power Plant 1x Leonin Abunas 1x Mephidross Vampire 1x Kiki-Jiki, Mirror Breaker 1x Darksteel Colossus 1x Platinum Angel 1x Sundering Titan 1z Triskelion 3x Eternal Witness 4x Sakura-Tribe El...

Top8 Mistrzostw USA 14.08.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 5
Antonino De Rosa 1 Oboro, Palace in the Clouds 1 Minamo, School at Water's Edge 4 Urza's Mine 4 Urza's Power Plant 4 Urza's Tower 1 Swamp 6 Island 2 Memnarch 3 Triskelion 3 Solemn Simulacrum 3 Mindslaver 3 Sensei's Divining Top 2 Concentrate 3 Chrome Mox 3 Talisman of Dominance 4 Th...

Top8 Mistrzostw Anglii 14.08.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 2
Richard Moore 4 Blinkmoth Nexus 1 Eiganjo Castle 13 Plains 4 Suntail Hawk 4 Lantern Kami 4 Savannah Lions 4 Hokori, Dust Drinker 4 Leonin Skyhunter 3 Auriok Champion...

Top8 Katowice 27.08.05. (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1-4 Leszek 'Eld' Dutkiewicz UBR Scepter Tog "Kocie figle" 3 Isochron Scepter 3 Psychatog 2 Diabolic Edict 2 Smother 4 Fire/Ice 1 Engineered Explosives 1 Upheaval 4 Brainstorm 1 Vampiric Tutor 4 Accumulated Knowledge 2 Fact or Fiction 4 Counterspell 3 Daze 2 Mana Leak 1 Back to Basics 3 Chrome Mox ...

Top 8 Mistrzostw Kanady 28.08.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Maciej 'puchat' Grabowski | Komentarze: 0
Tyler Blum "Blue Tooth" 7 Island 1 Oboro, Palace in the Clouds 1 Minamo, School at Water's Edge 4 Urza's Mine 4 Urza's Power Plant 4 Urza's Tower 2 Meloku the Clouded Mirror 4 Triskelion 3 Solemn Simulacrum 2 Memnarch 3 Serum Visions 4 Echoing Truth 4 Condescend 4 Thirst for Knowledge...

Top4 Białystok 27.08.05. (Extended)

01-01-1970 01:00 | Svchy | Komentarze: 0
1. Marcin „Noso” Mazerski Mono R Goblins 18x Mountain 4x Wastland 4x Goblin Warchief 4x Goblin Matron 4x Mogg Fanatic 3x Goblin Ringleader 4x Aether Vial 4x Goblin Piledriver 3x Gempalm Incinerator 2x Siege-gang Commander 3x Skirk Prospector 1x Kiki-Jiki, Mirror breaker 1x Goblin Pyroma...

Grand Prix Salt Lake City 28.08.2005 (KBC)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 5
Metagame pierwszego dnia: Gifts Ungiven 59 White Weenie 36 Mono-Blue 23 Random 16 Godo Control 15 Black Hand 14 Mono-Red 13 Deck X 12 Enduring Ideal 11 Ogre Black 9 B/G Control 7 U/G Control 6 Mono-Green 6 Snakes 5 Reanimator 3 B/U Control 2 Sachi Combo 1 I. Zwycięzca - Antonio De...

Mistrzostwa Japonii 4.09.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 1
Jun’Ya Iyanaga - Mono Red 16 Mountain 4 Blinkmoth Nexus 20 land 4 Slith Firewalker 4 Frostling 4 Zo-Zu the Punisher 4 Arc-Slogger 3 Hearth Kami 3 Vulshok Sorcerer 4 Chrome Mox 4 Magma Jet 3 Genju of the Spires 3 Seething Song 2 Sword of Fire and Ice 2 Shrapnel Blast Sideboard: 4...

Top8 Mistrzostw Polski 2005

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 2
Zwycięzca Hubert "Ogr" Jaskólski 4 Jushi Appentice 2 Meloku the Clouded Mirror 2 Memnarch 3 Triskelion 2 Annul 4 Condescend 3 Echoing Truth 3 Mindslaver 3 Sensei Divining Top 3 Serum Visions 4 Thirst for Knowledge 6 Island 1 Oboro Palace in the Clouds 1 Minamo School at Waters Edge 4 Urza`s Mine 4...

Metagame, Top8 i decki z Ostatniego Ext w Warszawie

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Ostatni przed rotacją turniej Extended w Wawie wygrał Tomasz Figarski, drugi był Marcin Berłowski. Oto dokładne wyniki: i kilka fotek. Standingi po 5 rundach swissa: 1. Maciej "Pasek" Pasek - 12pkt 53,3333% - UB Reanimator 2. Maciej "Fidzio" Fidziński - 11pkt 60,0000% - RDW 3. Marcin "Berłoś" Berło...

Top4 Bielsko-Biała 17.09.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Marcin 'eon' Lewandowski | Komentarze: 1
1st - Bartołomiej Lisowski - RB Beatdown 4 Karplusan forest 7 Mountain 9 Forest 1 Okina, temple of the grandfathers 1 Shinka the bloosoaked keep 4 Sakura-tribe elder 4 Llanowart elves 4 Eternal witness 2 Troll ascetic 2 Arc-slogger 2 Kodama of north tree 3 Iwamori, the open fist 1 Kumano, master...

Top4 Katowice 22.10.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Krzysztof Hoffmann UR Affinity 4 Arcbound Worker 4 Arcbound Ravager 4 Frogmite 4 Thoughtcast 3 Cranial Plating 3 Ornithopter 4 Standstill 4 Shrapnel Blast 4 Chrome Mox 4 Chromatic Sphere 3 Somber Hoverguard 3 Myr Enforcer 4 Seat of the Synod 4 Great Furnace 3 Shivan Reef 3 Blinkmoth Nexus 2 Dark...

Top8 Pro Tour Los Angeles 30.10.2005(Extended)

01-01-1970 01:00 | Svchy | Komentarze: 0
Antoine Ruel – Psychatog Pro Tour-Los Angeles 2005 Top 8 Main Deck: 4 Polluted Delta 3 Watery Grave 1 Swamp 2 Cephalid Coliseum 2 Stalking Stones 2 Seat of the Synod 1 Vault of Whispers 7 Island 1 Oboro, Palace in the Clouds 4 Psychatog 1 Wonder 2 Mana Leak 4 Circular Logic 4...

Top8 Katowice 30.10.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 10
1. Leszek Dutkiewicz Scepter-Chant 1 Seat of the Synod 4 Flooded Strand 1 Sacred Foundry 2 Plains 4 Adarkar Wastes 1 Skycloud Expanse 7 Island 1 Shivan Reef 4 Isochron Scepter 4 Chrome Mox 4 Wrath of God 3 Fact or Fiction 4 Thirst for Knowledge 1 Brain Freeze 4 Mana Leak 1 Memory Lapse 1 Remand 3...

Extended Bydgoszcz (30.10.2005)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Jacek 'Maraxus_PL' Kowalski - Red-White Deck Wins 4 Bloodstained Mire 4 Wooded Foothils 4 Sacred Foundry 3 Blinkmonth Nexus 2 Barbarian Ring 6 Mountain 4 Frostling 4 Grim Lavamancer 4 Hearth Kami 2 Flametongue Kavu 2 Genju of the Spires 4 Lightning Helix 4 Magma Jet 4 Slith Firewalker 3 Pillag...

Top8 Grand Prix Melbourne 06.11.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 4
I. James Zhang - Psychatog 3 Seat of the Synod 2 Vault of Whispers 2 Stalking Stones 1 Swamp 3 Watery Grave 4 Polluted Delta 5 Island 1 Oboro, Palace in the Clouds 2 Cephalid Coliseum 23 land 4 Psychatog 1 Wonder 5 creatures 4 Circular Logic 4 Counterspell 2 Mana Leak 3 Fact or...

Top8 Grand Prix Kitakyuushuu 06.11.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 9
I. Tomohiro Kaji - Scepter-Chant 2 Seat of the Synod 1 Ancient Den 4 Flooded Strand 1 Mikokoro, Center of the Sea 1 Shivan Reef 3 Adarkar Wastes 1 Skycloud Expanse 2 Sacred Foundry 1 Minamo, School at Water's Edge 2 Plains 6 Island 24 land 2 Exalted Angel 1 Eternal Dragon 3 creatur...

GPT Bilbao (Extended)

01-01-1970 01:00 | Łukasz 'Bubu' Ambroziak | Komentarze: 0
Michał Świętek – Zwycięzca 4 Pernicious Deed 4 Sensei's Divining Top 1 Genesis 3 Ravenous Baloth 4 Eternal Witness 4 Sakura-Tribe Elder 1 Flametongue Kavu 2 Diabolic Intent 1 Cranial Extraction 4 Birds of Paradise 4 Putrefy 1 Chainer's Edict 4 Cabal Therapy 6 Forest 4 Swamp 1 Plains 1 Mountain...

T2 na Maratonie Jesieni

01-01-1970 01:00 | Łukasz 'Bubu' Ambroziak | Komentarze: 0
Alan Andrzejewski (15 pkt) 1 Minamo, School at Water's Edge 1 Okina, Temple to the Grandfathers 1 Miren,_the Moaning Well 1 Oboro,_Palace in the Clouds 4 Yavimaya Coast 8 Forest 7 Island 4 Umezawa's Jitte 4 Sensei's Divining Top 4 Remand 4 Mana Leak 2 Arashi,_the Sky Asunder 3 Keiga, the Tide Star 4...

GPT Lille (Legacy)

01-01-1970 01:00 | Łukasz 'Bubu' Ambroziak | Komentarze: 0
Łukasz Wieczorek – Zwycięzca 4 Goblin Warchief 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Ringleader 4 Goblin Lackey 4 Mogg Fanatic 4 Goblin Matron 3 Goblin Sharpshooter 3 Gempalm Incinerator 2 Siege-Gang Commander 2 Skirk Prospector 1 Goblin Pyromancer 4 Aether Vial 4 Wasteland 4 Wooded Foothills 4 Taiga 1...

2005 Worlds, dzień pierwszy (Standard)

01-01-1970 01:00 | Kiel | Komentarze: 0
Tomohiro Kaji 6-0 4 Vitu-Ghazi, the City-Tree 4 Temple Garden 4 Selesnya Sanctuary 4 Brushland 1 Okina, Temple to the Grandfathers 6 Forest 4 Llanowar Elves 4 Wood Elves 4 Selesnya Guildmage 4 Loxodon Hierarch 3 Kodama of the North Tree 2 Arashi, the Sky Asunder 2 Yosei, the Morning Sta...

Top 8 GP Charlotte - Extended

01-01-1970 01:00 | Łukasz 'Bubu' Ambroziak | Komentarze: 0
1. Michael Krumb - Friggorid 4 Polluted Delta 3 Bloodstained Mire 1 Swamp 4 Watery Grave 4 Cephalid Coliseum 2 Overgrown Tomb 2 Wonder 4 Golgari Grave-Troll 4 Ichorid 4 Psychatog 4 Putrid Imp 4 Stinkweed Imp 4 Cabal Therapy 4 Deep Analysis 4 Zombie Infestation 4 Chrome Mox 4 Tola...

Top 8 Pro Tour Prague (Booster draft)

01-01-1970 01:00 | Marcin 'eon' Lewandowski | Komentarze: 5
Takuya Osawa Main Deck 40 cards 8 Forest 6 Mountain 3 Swamp 17 land 2 Simic Initiate 2 Golgari Rotwurm 1 Mortipede 1 War-Torch Goblin 1 Streetbreaker Wurm 1 Ghor-Clan Savage 1 Exhumer Thrull 1 Scab-Clan Mauler 1 Gruul Scrapper 1 Gruul Scrapper 1 Aquastrand Spider 1 Cytopla...

Top 8 Junior Series Bielsko-Biała 2006-06-03 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Marcin 'eon' Lewandowski | Komentarze: 0
1. Dominik Piwowarczyk – WBG Control 4 Temple garden 4 Godless shrine 4 Overgrown tomb 4 Forest 2 Plains 2 Swamp 4 Birds of paradise 4 Sakura tribe-eleder 4 Loxodon hierarch 4 Giant solifuge 2 angel of despair 4 Mortify 4 Phyrexian arena 4 Wrath of god 4 Faith’s fetters 4 Debtor’...

Jakub Ćwiek rozmawia z Anną Brzezińską i Grzegorzem Wiśniewskm

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Jakub Ćwiek: Muszę przyznać, że pojawienie się Waszej książki mocno mnie zaskoczyło. Być może jakoś mijałem się z informacjami, ale po raz pierwszy usłyszałem o cyklu Wielka wojna dopiero na Wrocławskich Dniach Fantastyki. Dwa miesiące później już miałem książkę w ręce – tempo porażające. A ja...
Call of Duty 4: Galactic Warfare

Call of Duty 4: Galactic Warfare

01-01-1970 01:00 | Michał 'shergar' Tronina | Komentarze: 0
Call of Duty 4: Galactic Warfare Star Wars: Galactic Warfare to modyfikacja do gry Call of Duty 4: Modern Warfare przenosząca nas w realia Gwiezdnych Wojen.
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.