»

Artykuły

Wyświetlono rezultaty 29161-29184 z 29184.

Top8 Mistrzostw Anglii 14.08.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 2
Richard Moore 4 Blinkmoth Nexus 1 Eiganjo Castle 13 Plains 4 Suntail Hawk 4 Lantern Kami 4 Savannah Lions 4 Hokori, Dust Drinker 4 Leonin Skyhunter 3 Auriok Champion...

Top8 Katowice 27.08.05. (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1-4 Leszek 'Eld' Dutkiewicz UBR Scepter Tog "Kocie figle" 3 Isochron Scepter 3 Psychatog 2 Diabolic Edict 2 Smother 4 Fire/Ice 1 Engineered Explosives 1 Upheaval 4 Brainstorm 1 Vampiric Tutor 4 Accumulated Knowledge 2 Fact or Fiction 4 Counterspell 3 Daze 2 Mana Leak 1 Back to Basics 3 Chrome Mox ...

Top 8 Mistrzostw Kanady 28.08.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Maciej 'puchat' Grabowski | Komentarze: 0
Tyler Blum "Blue Tooth" 7 Island 1 Oboro, Palace in the Clouds 1 Minamo, School at Water's Edge 4 Urza's Mine 4 Urza's Power Plant 4 Urza's Tower 2 Meloku the Clouded Mirror 4 Triskelion 3 Solemn Simulacrum 2 Memnarch 3 Serum Visions 4 Echoing Truth 4 Condescend 4 Thirst for Knowledge...

Top4 Białystok 27.08.05. (Extended)

01-01-1970 01:00 | Svchy | Komentarze: 0
1. Marcin „Noso” Mazerski Mono R Goblins 18x Mountain 4x Wastland 4x Goblin Warchief 4x Goblin Matron 4x Mogg Fanatic 3x Goblin Ringleader 4x Aether Vial 4x Goblin Piledriver 3x Gempalm Incinerator 2x Siege-gang Commander 3x Skirk Prospector 1x Kiki-Jiki, Mirror breaker 1x Goblin Pyroma...

Grand Prix Salt Lake City 28.08.2005 (KBC)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 5
Metagame pierwszego dnia: Gifts Ungiven 59 White Weenie 36 Mono-Blue 23 Random 16 Godo Control 15 Black Hand 14 Mono-Red 13 Deck X 12 Enduring Ideal 11 Ogre Black 9 B/G Control 7 U/G Control 6 Mono-Green 6 Snakes 5 Reanimator 3 B/U Control 2 Sachi Combo 1 I. Zwycięzca - Antonio De...

Mistrzostwa Japonii 4.09.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 1
Jun’Ya Iyanaga - Mono Red 16 Mountain 4 Blinkmoth Nexus 20 land 4 Slith Firewalker 4 Frostling 4 Zo-Zu the Punisher 4 Arc-Slogger 3 Hearth Kami 3 Vulshok Sorcerer 4 Chrome Mox 4 Magma Jet 3 Genju of the Spires 3 Seething Song 2 Sword of Fire and Ice 2 Shrapnel Blast Sideboard: 4...

Top8 Mistrzostw Polski 2005

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 2
Zwycięzca Hubert "Ogr" Jaskólski 4 Jushi Appentice 2 Meloku the Clouded Mirror 2 Memnarch 3 Triskelion 2 Annul 4 Condescend 3 Echoing Truth 3 Mindslaver 3 Sensei Divining Top 3 Serum Visions 4 Thirst for Knowledge 6 Island 1 Oboro Palace in the Clouds 1 Minamo School at Waters Edge 4 Urza`s Mine 4...

Metagame, Top8 i decki z Ostatniego Ext w Warszawie

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Ostatni przed rotacją turniej Extended w Wawie wygrał Tomasz Figarski, drugi był Marcin Berłowski. Oto dokładne wyniki: i kilka fotek. Standingi po 5 rundach swissa: 1. Maciej "Pasek" Pasek - 12pkt 53,3333% - UB Reanimator 2. Maciej "Fidzio" Fidziński - 11pkt 60,0000% - RDW 3. Marcin "Berłoś" Berło...

Top4 Bielsko-Biała 17.09.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Marcin 'eon' Lewandowski | Komentarze: 1
1st - Bartołomiej Lisowski - RB Beatdown 4 Karplusan forest 7 Mountain 9 Forest 1 Okina, temple of the grandfathers 1 Shinka the bloosoaked keep 4 Sakura-tribe elder 4 Llanowart elves 4 Eternal witness 2 Troll ascetic 2 Arc-slogger 2 Kodama of north tree 3 Iwamori, the open fist 1 Kumano, master...

Top4 Katowice 22.10.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Krzysztof Hoffmann UR Affinity 4 Arcbound Worker 4 Arcbound Ravager 4 Frogmite 4 Thoughtcast 3 Cranial Plating 3 Ornithopter 4 Standstill 4 Shrapnel Blast 4 Chrome Mox 4 Chromatic Sphere 3 Somber Hoverguard 3 Myr Enforcer 4 Seat of the Synod 4 Great Furnace 3 Shivan Reef 3 Blinkmoth Nexus 2 Dark...

Top8 Pro Tour Los Angeles 30.10.2005(Extended)

01-01-1970 01:00 | Svchy | Komentarze: 0
Antoine Ruel – Psychatog Pro Tour-Los Angeles 2005 Top 8 Main Deck: 4 Polluted Delta 3 Watery Grave 1 Swamp 2 Cephalid Coliseum 2 Stalking Stones 2 Seat of the Synod 1 Vault of Whispers 7 Island 1 Oboro, Palace in the Clouds 4 Psychatog 1 Wonder 2 Mana Leak 4 Circular Logic 4...

Top8 Katowice 30.10.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 10
1. Leszek Dutkiewicz Scepter-Chant 1 Seat of the Synod 4 Flooded Strand 1 Sacred Foundry 2 Plains 4 Adarkar Wastes 1 Skycloud Expanse 7 Island 1 Shivan Reef 4 Isochron Scepter 4 Chrome Mox 4 Wrath of God 3 Fact or Fiction 4 Thirst for Knowledge 1 Brain Freeze 4 Mana Leak 1 Memory Lapse 1 Remand 3...

Extended Bydgoszcz (30.10.2005)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Jacek 'Maraxus_PL' Kowalski - Red-White Deck Wins 4 Bloodstained Mire 4 Wooded Foothils 4 Sacred Foundry 3 Blinkmonth Nexus 2 Barbarian Ring 6 Mountain 4 Frostling 4 Grim Lavamancer 4 Hearth Kami 2 Flametongue Kavu 2 Genju of the Spires 4 Lightning Helix 4 Magma Jet 4 Slith Firewalker 3 Pillag...

Top8 Grand Prix Melbourne 06.11.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 4
I. James Zhang - Psychatog 3 Seat of the Synod 2 Vault of Whispers 2 Stalking Stones 1 Swamp 3 Watery Grave 4 Polluted Delta 5 Island 1 Oboro, Palace in the Clouds 2 Cephalid Coliseum 23 land 4 Psychatog 1 Wonder 5 creatures 4 Circular Logic 4 Counterspell 2 Mana Leak 3 Fact or...

Top8 Grand Prix Kitakyuushuu 06.11.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 9
I. Tomohiro Kaji - Scepter-Chant 2 Seat of the Synod 1 Ancient Den 4 Flooded Strand 1 Mikokoro, Center of the Sea 1 Shivan Reef 3 Adarkar Wastes 1 Skycloud Expanse 2 Sacred Foundry 1 Minamo, School at Water's Edge 2 Plains 6 Island 24 land 2 Exalted Angel 1 Eternal Dragon 3 creatur...

GPT Bilbao (Extended)

01-01-1970 01:00 | Łukasz 'Bubu' Ambroziak | Komentarze: 0
Michał Świętek – Zwycięzca 4 Pernicious Deed 4 Sensei's Divining Top 1 Genesis 3 Ravenous Baloth 4 Eternal Witness 4 Sakura-Tribe Elder 1 Flametongue Kavu 2 Diabolic Intent 1 Cranial Extraction 4 Birds of Paradise 4 Putrefy 1 Chainer's Edict 4 Cabal Therapy 6 Forest 4 Swamp 1 Plains 1 Mountain...

T2 na Maratonie Jesieni

01-01-1970 01:00 | Łukasz 'Bubu' Ambroziak | Komentarze: 0
Alan Andrzejewski (15 pkt) 1 Minamo, School at Water's Edge 1 Okina, Temple to the Grandfathers 1 Miren,_the Moaning Well 1 Oboro,_Palace in the Clouds 4 Yavimaya Coast 8 Forest 7 Island 4 Umezawa's Jitte 4 Sensei's Divining Top 4 Remand 4 Mana Leak 2 Arashi,_the Sky Asunder 3 Keiga, the Tide Star 4...

GPT Lille (Legacy)

01-01-1970 01:00 | Łukasz 'Bubu' Ambroziak | Komentarze: 0
Łukasz Wieczorek – Zwycięzca 4 Goblin Warchief 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Ringleader 4 Goblin Lackey 4 Mogg Fanatic 4 Goblin Matron 3 Goblin Sharpshooter 3 Gempalm Incinerator 2 Siege-Gang Commander 2 Skirk Prospector 1 Goblin Pyromancer 4 Aether Vial 4 Wasteland 4 Wooded Foothills 4 Taiga 1...

2005 Worlds, dzień pierwszy (Standard)

01-01-1970 01:00 | Kiel | Komentarze: 0
Tomohiro Kaji 6-0 4 Vitu-Ghazi, the City-Tree 4 Temple Garden 4 Selesnya Sanctuary 4 Brushland 1 Okina, Temple to the Grandfathers 6 Forest 4 Llanowar Elves 4 Wood Elves 4 Selesnya Guildmage 4 Loxodon Hierarch 3 Kodama of the North Tree 2 Arashi, the Sky Asunder 2 Yosei, the Morning Sta...

Top 8 GP Charlotte - Extended

01-01-1970 01:00 | Łukasz 'Bubu' Ambroziak | Komentarze: 0
1. Michael Krumb - Friggorid 4 Polluted Delta 3 Bloodstained Mire 1 Swamp 4 Watery Grave 4 Cephalid Coliseum 2 Overgrown Tomb 2 Wonder 4 Golgari Grave-Troll 4 Ichorid 4 Psychatog 4 Putrid Imp 4 Stinkweed Imp 4 Cabal Therapy 4 Deep Analysis 4 Zombie Infestation 4 Chrome Mox 4 Tola...

Top 8 Pro Tour Prague (Booster draft)

01-01-1970 01:00 | Marcin 'eon' Lewandowski | Komentarze: 5
Takuya Osawa Main Deck 40 cards 8 Forest 6 Mountain 3 Swamp 17 land 2 Simic Initiate 2 Golgari Rotwurm 1 Mortipede 1 War-Torch Goblin 1 Streetbreaker Wurm 1 Ghor-Clan Savage 1 Exhumer Thrull 1 Scab-Clan Mauler 1 Gruul Scrapper 1 Gruul Scrapper 1 Aquastrand Spider 1 Cytopla...

Top 8 Junior Series Bielsko-Biała 2006-06-03 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Marcin 'eon' Lewandowski | Komentarze: 0
1. Dominik Piwowarczyk – WBG Control 4 Temple garden 4 Godless shrine 4 Overgrown tomb 4 Forest 2 Plains 2 Swamp 4 Birds of paradise 4 Sakura tribe-eleder 4 Loxodon hierarch 4 Giant solifuge 2 angel of despair 4 Mortify 4 Phyrexian arena 4 Wrath of god 4 Faith’s fetters 4 Debtor’...

Jakub Ćwiek rozmawia z Anną Brzezińską i Grzegorzem Wiśniewskm

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Jakub Ćwiek: Muszę przyznać, że pojawienie się Waszej książki mocno mnie zaskoczyło. Być może jakoś mijałem się z informacjami, ale po raz pierwszy usłyszałem o cyklu Wielka wojna dopiero na Wrocławskich Dniach Fantastyki. Dwa miesiące później już miałem książkę w ręce – tempo porażające. A ja...
Call of Duty 4: Galactic Warfare

Call of Duty 4: Galactic Warfare

01-01-1970 01:00 | Michał 'shergar' Tronina | Komentarze: 0
Call of Duty 4: Galactic Warfare Star Wars: Galactic Warfare to modyfikacja do gry Call of Duty 4: Modern Warfare przenosząca nas w realia Gwiezdnych Wojen.
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.