»

Artykuły

Wyświetlono rezultaty 29161-29200 z 29229.

Top 8 GP Seattle 5-6.03.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
Ernie Marchesano (Rock) 3 Treetop Village 1 Volrath's Stronghold 4 Llanowar Wastes 8 Forest 6 Swamp 1 Dust Bowl 4 Birds of Paradise 3 Sakura-Tribe Elder 3 Ravenous Baloth 3 Eternal Witness 2 Troll Ascetic 4 Wall of Blossoms 1 Withered Wretch 3 Vampiric Tutor 4 Cabal Therapy 1 Recurr...

Top4 Katowice 20.11.04 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 2
Metagame turnieju: 5 Scepter Tog 2 GB Rock 2 RG Beats 2 UBw Ravager Affinity 1 GBw Pattern 1 GWr Astro-Glide 1 5c Gro-A-Tog 1 Rb Death Goblins 1 GUr "Blue River Rock" 1 W rogue 1 G rogue Po 5 rundach swissa: 1. Leszek Eld Dutkiewicz UBr Scepter-Tog (13) 3 Daze 3 Mana Leak 4 Counterspell 4 Brains...

Top 4 Falkon 2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Bubas | Komentarze: 0
Michał "Moto" Soltys 4 Wild Mongrel 4 Basking Rootwalla 4 Circual Logic 4 Carefull Study 3 Quiet Speculation 3 Arrogant Wurm 3 Daze 3 Roar of the Wurm 3 Aquamoeba 3 Waterfront Bouncer 2 Wonder 2 Deep analysis 12 Island 10 Forest SB: 3 Scrabling Claws 3 Seal of Removal 3 Naturalize 3 Submerge 2 St...

Kilkanaście najlepszych talii w T2, Extended oraz T1 z Magic-League

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Turniej w T2 Zwycięzca - "Kiki-Tooth" - SL|RedDemon 4 Eternal Witness 1 Oblivion Stone 3 Mindslaver 4 Oxidize 1 Boseiju, Who Shelters All 1 Okina Land 7 Forest 3 Urza's Power Plant 3 Urza's Mine 3 Urza's Tower 1 Sundering Titan 1 Duplicant 1 Leonin Abunas 1 Platinum Angel 1 Kiki-Jiki, Mirror Breake...

Top 8 Mastera Magic-League 4.12.2004 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 5
Zwycięzca - SL|RedDemon - Tooth and Nail 4 Eternal Witness 1 Oblivion Stone 3 Mindslaver 4 Oxidize 1 Boseiju, Who Shelters All 1 Okina Land 7 Forest 3 Urza's Power Plant 3 Urza's Mine 3 Urza's Tower 1 Sundering Titan 1 Duplicant 1 Leonin Abunas 1 Platinum Angel 1 Kiki-Jiki, Mirror Breaker 1 Darkstee...

Top8 Mistrzostw Polski Juniorów

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Zwycięzca - Bartosz Wojciechowski 3 x Eternal Witness 4 x Tooth and Nail 1 x Sundering Titan 1 x Platinum Angel 2 x Mindslaver 4 x Sylvan Scrying 3 x Solem Simulacrum 1 x Kiki - Jiki Mirror Breaker 1 x Triskelion 1 x Darksteel Colossus 1 x Mephidross vampire 1 x Duplicant 3 x Sakura - Tribe Elder 4...

Top8 Białymstok 18.12.2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | XaN007 | Komentarze: 8
Metagame: UG Madness 6 UB Reanimator 6 UR March of the Machines 1 UBr Psychatog 6 GB The Rock 5 RB Wish Goblins 5 GB The Rock (z Wishami) 4 UBw Affinity (z Meddlingami) 3 UBr Affinity 2 UB Mind Desire 2 G Elfy 2 GBr The Rock 1 R goblins 1 RDW 1 WWu 1 UG Enchantreska (WoW) 1 B Suicide...

Top4 Bydgoszcz 20.02.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Rafał Osowicki (UB Reanimator) 4 Polluted Delta 4 Underground River 6 Swamp 2 Island 4 Chrome Mox 4 Cabal Theraphy 4 Careful Study 3 Duress 4 Putrid Imp 4 Akroma, Angel of Wrath 2 Rorix, the Bladewing 1 Phantom Nishoba 4 Vampiric Tutor 4 Reanimate 4 Exhume 1 Echoing truth 4 Brainstorm 1 Sickenin...

Top 8 Siedlce (Vintage)

01-01-1970 01:00 | Bubas | Komentarze: 0
1st Place - Marcin "Gooz" Guz - FCG (Sie werden dich essen) 5 Mountain 1 Forest 4 Taiga 4 Wooded Foothills 1 Bloodstained Mire 2 Ancient Tomb 3 Wasteland 1 Strip Mine 1 Lotus Petal 1 Mox Diamond 4 Food Chain 4 Goblin Recruiter 4 Goblin Ringleader 4 Goblin Warchief 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Lackey...

2x Top4 Łódź 01.05 (T2, Extended)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Turniej T2 1. Maciej Bołtromiuk ( Łódź ): 4 x Sakura Tribe Elder 4 x Viridian Shaman 4 x Eternal Witness 2 x Kumano, Master Yamabushi 4 x Arc-Slogger 4 x Magma Jet 4 x Pyroclasm 4 x Stone Rain 4 x Creeping Mold 3 x Plow Under 12 x Forest 8 x Mountain 2 x Shivan Oasis 1 x Shinka, The Bloodsoaked Ke...

Top4 Bydgoszcz 30.01.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Jan Zieniewicz (Affinity) 2 City of Brass 2 Glimmervoid 4 Blinkmonth Nexus 4 Darksteel Citadel 4 Vault of Whispers 4 Seat of Synod 4 Welding Jar 4 Chromatic Sphere 4 Disciple of the Vault 4 Arcbound Worker 4 Arcbound Ravager 4 Cranial Plating 4 Tangle Wire 4 Frogmite 4 Thoughcast 4 Myr Enforcer ...

Top4 Ełk 29.01.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | rozpruwak | Komentarze: 0
Dominik Kozak - WOW Enchantress 3xExploration 3xArgothian Enchantress 4xEnchantress Presence 3xWords of Wind 4xSeal of Removal 3xLiving Wish 1xEnergy Field 3xWild Growth 4xFertile Ground 2xSnap 1xSolitary Confinment 1xSterling Groove 2xEternal Witness 2xCloud of Faeries 2xPropaganda 1xStroke of Gen...

Top 4 Lublin 05.02.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Bubas | Komentarze: 0
1st - Matusz Sadurski 4x Bloodstained Mire 4x Sulfurous Springs 1x Shadowblood Ridge 10x Mountain 3x Swamp 4x Goblin Piledriver 4x Goblin Matron 4x Goblin Warchief 3x Goblin Ringleader 3x Sparksmith 3x Burning Wish 2x Gempalm Incinerator 1x Goblin Sharpshooter 2x Siege-Gang Commander 4x Terminate 4...

Top8 Grand Prix Trial Eindhoven 11.02.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame: Rock 7 RDW 5 UB Reanimator 5 RB Goblins 5 UG Madness 4 Affinity 3 Psychatog 3 Goblin Pattern 3 Tooth and Nail 2 Aluren 2 Enchantress 2 Desire 2 RG Goblins 1 Ghoul 1 Gro-Atog 1 Life 1 GUW 1 Iron Works 1 Rector 1 MBC 1 Mono G Elves 1 Talie najlepszej ósemki: Łukasz Kotowicz – Zwycię...

Top8 Pro Tour Qualifier Philadelphia 12.02.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame Affinity 6 UGr KaceTech 5 UBr Atog 5 UB Reanimator 5 Rock 5 RB Goblins Wishing 4 WoW 3 Aluren 3 RB Goblins 3 RDW 3 UW Desire 2 Red Rock 2 UG Madness 2 Life GW 2 Ghoul 1 RG Goblins 1 Dragonstorm 1 RB Reanimator 1 Gro-A-tog UBg 1 UBr Finkel-tog 1 UBw Atog 1 MBC 1 UB Desire 1 RG Pattern Gobli...

Top4 Katowice 19.02.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 5
1-2. Michał 'Młody' Świętek Tooth and Nail by Wojas 4 Urza's Tower 4 Urza's Mine 4 Urza's Power Plant 4 Brushland 7 Forest 4 Tooth and Nail 4 Sylvan Scrying 2 Mindslaver 3 Reap and Sow 1 Platinum Angel 1 Leonin Abunas 1 Sundering Titan 1 Kiki-Jiki Mirror Breaker 3 Moment's Peace 3 Oblivion Stone 3...

Top8 Grand Prix Eindhoven 26-27.02.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Rogier Maaten GP Eindhoven Top 8 Main Deck 4 Vault of Whispers 4 Seat of the Synod 4 Great Furnace 3 Ancient Den 3 Darksteel Citadel 2 Glimmervoid 4 Arcbound Ravager 4 Arcbound Worker 4 Frogmite 4 Myr Enforcer 4 Disciple of the Vault 3 Atog 4 Thoughtcast 3 Welding Jar 4 AEther Vial ...

Top8 PTQ Philadelphia 26.02.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 3
Rafał Arendt – Zwyciężca 4 Arcbound Ravager 4 Disciple of the Vault 4 Frogmite 4 Arcbound Worker 3 Myr Enforcer 3 Cabal Therapy 2 Aether Vial 4 Thoughtcast 4 Chromatic Sphere 2 Ornithopter 3 Cranial Plating 4 Tangle Wire 2 Ancient Den 4 Vault of Whispers 4 Seat of the Synod 4...

Top 8 Lublin 05.03.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 1
Metagame : UG Madness - 8 Affinity - 5 Goblin Bidding - 4 UBr Scepter Tog - 4 White Weenie - 2 Wu Weenie - 1 Tooth and Nail - 2 Ponza - 2 UBw Kotog - 2 BG Rock - 1 UW Control - 1 Reanimator - 1 Pattern - 1 Goblins - 1 Zombie - 1 Tradewind Opposition - 1 WG Life - 1 RG Beats - 1 Seismic Assault - 1 ...

Top8 Grand Prix Singapore 19-20.03.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Temporary Solution / Chih Shih Chen Main Deck 7 Plains 6 Island 4 Flooded Strand 4 Adarkar Wastes 1 Seat of the Synod 1 Ancient Den 3 Waterfront Bouncer 3 Gilded Drake 4 Meddling Mage 3 Exalted Angel 4 Silver Knight 1 Parallax Tide 1 Seal of Cleansing 1 Worship 1 Sword of Fire and...

Top8 Warszawa 19.03.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | KeFFir | Komentarze: 0
1. Hubert "KeFFir" Sieklucki - Aluren "Zidek moj Idol" Main: 2 Vampiric Tutor 4 Aluren 3 Living Wish 4 Cabal Therapy 4 Brainstorm 3 Intuition 1 Auriok Champion 3 Raven Familiar 1 Cloud of Faeries 3 Cavern Harpy 4 Wall of Blossoms 4 Birds of Paradise 1 Eternal Witness 2 Llanowar Wastes 3 City of Bra...

Top4 Bielsko-Biała 19.03.05 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Zwycięzca – Radosław ‘RadeON’ Sosna - Affinity 2x Morriok rigger 2x Myr enforcer 3x Ornithopter 4x Frogmite 4x Arcbound ravager 4x Disciple of the vault 4x Arcbound worker 3x Chromatic sphere 4x Thoughcast 4x Cranail plating 4x Aether vial 4x Seat of the synod 4x Vault of whispe...

Top8 Katowice 24.03.05. (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 4
1. Przemek Wołowiec - Ubr Finkel_Ober_THX_Tog_:) Main: 4 Isochron Scepter 4 Counterspell 2 Mana Leak 4 Daze 3 Cunning Wish 4 Shadowmage Infiltrator 4 Accumulated Knowledge 4 Brainstorm 3 Diabolic Edict 4 Fire/Ice 1 Psychatog 1 Mountain 2 Swamp 9 Island 4 Polluted Delta 3 Bloodstained Mire 4 Chrom...

Top4 Master w Magic League 27.03.05 (T2)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Pierwsze miejsce Ponza 3 Sensei's Divining Top 4 Slith Firewalker 3 Hearth Kami 4 Magma Jet 4 Stone Rain 4 Molten Rain 4 Arc-Slogger 2 Kumano, Master Yamabushi 1 Two-Headed Dragon 4 Seething Song 4 Chrome Mox 1 Shinka, R land 4 Blinkmoth Nexus 18 Mountain Sideboard: 4 Sowing Salt 3 Culling Scales 4...

Top8 Katowice 02.04.05. (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Leszek 'Eld' Dutkiewicz Vial Goblins Danonki 4 Mogg Fanatic 2 Skirk Prospector 4 Goblin Piledriver 3 Mogg Flunkies 3 Sparksmith 4 Goblin Warchief 4 Goblin Matron 2 Gempalm Incinerator 1 Goblin Sharpshooter 4 Goblin Ringleader 1 Goblin Pyromancer 1 Siege-Gang Commander 4 AEther Vial 2 Chrome M...

Top8 Warszawa 02.04.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | KeFFir | Komentarze: 0
Tomasz Figarski "Rembridge Paradise" 4 x Disciple of the Vault 4 x Arcbound Ravager 4 x Arcbound Worker 4 x Frogmite 3 x Myr Enforcer 4 x Aether Vial 4 x Chromatic Sphere 4 x Thoughtcast 3 x Tangle Wire 3 x Welding Jar 3 x Cranial Plateing 4 x Seat of the Synod 4 x Vault of Whispers 4 x Darksteel C...

SCG Power Nine Chicago (T1) - talia zwycięzcy

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 3
Zwycięzca: Ben Kowal - Gifts Ungiven Belcher Artifacts 1 Black Lotus 1 Goblin Charbelcher 1 Lotus Petal 1 Mana Crypt 1 Mana Vault 1 Mox Emerald 1 Mox Jet 1 Mox Pearl 1 Mox Ruby 1 Mox Sapphire 1 Sol Ring Artifact Creatures 1 Pentavus Artifact Lands 1 Darksteel Citadel Creatures 2 Goblin Welder I...

Top4 drugiej części Road to Kamigawa w Łodzi (Extended)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 9
1.Łukasz "Thorn" Śliz 4xBasking Rootwalla 4xWild Mongrel 4xCareful Study 3xDaze 2xWonder 2xDeep Analisys 2xWaterfront Bauncer 4xCircular Logic 4xArrogant Wurm 2xRushing Rivier 2xIntuition 3xAquameba 1xRoar of the Wurm 2xUmezawa's Jitte 8xIsland 6xForest 3xChrome Mox 4xYavimaya Coast 1xTreetop Villa...

Top4 Lublin 18.06.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Mariano | Komentarze: 0
1. Jakub "Abuk aka Zośka" Smoliński - UBr Tog Lands 10x Island 3x Swamp 3x Mountain 4x Polluted Delta 3x Bloodstained Mire Other 3x Psychatog 4x Counterspell 4x Fire/Ice 3x Isochron Scepter 4x Accumulated Knowledge 4x Brainstorm 3x Force Spike 3x Mana Leak 1x Terminate 1x Diabolic Edict 1x Upheava...

Top8 Toruń 18.06.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1/2 Jakub "Baki" Wudarski - Mono Red Goblins 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Ringleader 4 Goblin Warchief 4 Goblin Matron 4 Skirk Prospector 2 Gempalm Incinerator 1 Sparksmith 1 Goblin Pyromancer 2 Goblin Sharpshooter 2 Siege-Gang Commander 1 Kiki-Jiki, Mirror Breaker 1 Goblin Goon 4 Aeth...

Top8 National Qualifier Łódź 25.06.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. Maciej “Macoson” Wójcik 1x Eiganjo Castle 18x Plains 3x Hokori, Dust Drinker 3x Savannah Lions 4x Isamaru, Hound of Konda 2x Suntail Hawk 2x Lantern Kami 3x Samurai of the Pale 4x Leonin Skyhunter 4x Aauriok Champion 2x Eight-and-a-Half-Tail 2x Glorious Anthem 4x Umezawa`s Jittle 3x...

Top8 PTQ Los Angeles 26.06.2005 (KBC)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. Mateusz "Maquas" Dąbkowski 3xHero's Demise 3xKodama of the North Tree 3xTime of Need 3xHideous Laughter 2xGenju of the Cedars 4xSakura-Tribe Elder 2xInk-Eyes, Servant of Oni 2xSickening Shoal 2xKagemaro's First to Suffer 3xKokusho, The Evening Star 4xKodama's Reach 3xUmazawa's Jitte 3xSensei Div...

Top4 Bydgoszcz (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 1
1. Mateusz Małkiewicz - Mind's Desire 3 x Harow 3 x Words of Wisdom 1 x Rude Awekening 1 x Nostalgic Dreams 2 x Eternal Witness 4 x Mind's Desire 1 x Restock 4 x Cunning Wish 1 x Brain Freeze 1 x Tendrils of Agony 2 x Deep Analysis 4 x Wild Growth 4 x Sakura-Tribe Elder 1 x Swamp 7 x Forest 3 x Win...

Top4 Road to Kamigawa w Łodzi (KBC)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. Michal Musial - WW 19xPlains 1xEiganjo Castle 3xBlessed Breath 2xCage of Hands 4xEight-and-a-Talf-Tails 2xGenju of the Fields 2xIndomitable Will 3xIsamaru, Hound of Konda 4xKami of Ancient Law 4xLantern Kami 4xSamurai of Pale Curtain 2xShining Shoal 4xTallowisp 4xUmezawa's Jitte 2xHokori, Dust D...

Top16 Allegro Majówka Gliwice 30.04.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 2
1-4 Sławomir "Rzaba" Jabs - Vial Goblins Lands 14x Mountain 4x Rishadan Port 4x Wasteland Other 1x Chrome Mox 4x Aether Vial 4x Mogg Fanatic 2x Skirk Prospector 4x Goblin Piledriver 3x Mogg Flunkies 3x Sparksmith 4x Goblin Warchief 4x Goblin Matron 1x Goblin Sharpshooter 2x Gempalm Incinerator 1x...

Top8 Allegro Majówka Gliwice k20_tournament 30.04.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1 Justynian Kmiecik - UB Reanimator Lands 1x City of Brass 5x Swamp 4x Polluted Delta 4x Underground River 2x Island Other 2x Echoing Truth 4x Reanimate 1x Sickening Dreams 4x Chrome Mox 4x Vampiric Tutor 4x Putrid Imp 4x Cabal Therapy 4x Exhume 4x Akroma, Angle of Wrath 2x Rorix Bladewing 1x Verd...

Top4 Allegro Majówka Gliwice 01.05.05 (Two-Headed Giant)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1-4 Danonki Team Leszek "Eld" Dutkiewicz oraz Łukasz "Kot" Kotowicz - 2x UWB Control #1 Łukasz Kotowicz Lands 3x Flooded Strand 6x Island 2x Plains 3x Swamp 4x Polluted Delta 2x Cave's of Koilos Other 2x Diabolic Edict 4x Counterspell 4x Mana Leak 4x Isochron Scepter 2x Vampiric Tutor 1x Humility...

Top8 Allegro Majówka Gliwice 02.05.05 (Standard)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1 Jan "Pirat" Mikos - White Weenie Lands 17x Plains 1x Eiganjo Castle 2x Blinkmoth Nexus Other 4x Savannah Lions 2x Isamaru, Hound of Konda 2x Lantern Kami 2x Suntail Hawk 4x Samurai of Pale Courtain 4x Raise the Alaram 4x Leonin Skyhunter 3x Kami of Ancient Law 1x Eight and a Half Tail 4x Gloriou...

Top8 National Qualifier Poznań 10.07.2005 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 2
1. Tomasz Dudziec "Studenci z Laosu" 22 forest 4 BoP 4 Sakura-Tribe Elder 4 Troll Ascetic 3 Eternal Witness 1 Wood Elves 2 Iwamori 1 Viridian Shaman 1 Kodama's reach 4 Beacon of Creation 4 Plow Under 3 Sensei 3 Jitte 3 Blanchwood Armor 1 Sword of Fire and Ice SB: 2 Arashi 1 Jitte 4 Rushwood Dryad ...

Top4 Bydgoszcz 17.07.2005 (Online Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 18
1. Jacek Kowalski - Affinity 4 Darksteel Citadel 4 Seat of the Synod 4 Vault of Whispers 4 Blinkmonth Nexus 1 Underground River 4 Arcbound Ravager 4 Arcbound Worker 4 Disciple of the Vault 4 Frogmite 3 Ornithopter 3 Myr Enforcer 2 Somber Hoveguard 3 Stifle 4 Chrome Mox 1 Pheeting Needle 2 Smother 2...
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.